Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:00 pm

lol (για άλλη μια φορά!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:03 pm

παραδεξου το. τσιμπας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:04 pm

Όποιος είπε το φόρουμ 'κινέζικο΄ τον παίρνει απταυτιά.

Σπόιλερ:

Υ.Γ.: Ανεπίσημο δεν είναι μια φράση που επέλεξα εγώ , μάλιστα είχα πει ότι θα μπορούσε να παρεξηγηθεί.Αυτό που σημαίνει είναι:αυτό που δεν έχει να κάνει με την διοίκιση της σχολής, ή το κράτος ή κάποιον άλλον τέλος πάντων, αλλά αποτελεί προσπάθια ανεξάρτητη των φοιτητών.


Πάρακάτω, καμιά καλή πρόταση κανείς?Για το φόρουμ, το σήμα κτλ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:07 pm

yes master... αμάρτησα... τις ευλογίες σας! Αλλά πρέπει να μου αναγνωρίσεις ότι το κοψα μαχαίρι... τι είναι μωρέ 2 ποστ στην αιωνιότητα? Very Happy

ευτυχώς που έχουμε εσένα εδώ με την καμπάνα-πόστ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:07 pm

τι ειναι εδώ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:08 pm

τι έγινε ωρέ? αφού on topic είμασταν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:15 pm

τι on topic ρε κοντέ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:19 pm

τι εννοεις? για trolls μιλουσαμε. ασε που τσιμπας και συ , αυτοφιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:41 pm

εσυ μας πεταξες ρε? βαλε μας πισω, αφου οντως για trolls μιλουσαμε... μηπως μπερδευτηκες κ μας πεταξες απο λαθος thread?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:54 pm

ok στιχομυθία:

-up...
-lol
-παραδέξου το τσιμπάς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:56 pm

λογικη μου φαινεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 8:11 pm

ρε γτ το παίρνετε προσωπικά? γτ να μην μπορούν άνετα να συνυπάρξουν κ τα 2 forum? κ ο καθένας μπορεί να διαλέξει ποιο νομίζει ότι του αρέσει περισσότερο. ή κ τα 2. ήμαστε μια γαμάτη σχολή κ έχουμε κ 2 forum όταν οι άλλες δν έχουν ούτε 1 Razz αυτά είναι. σημασία έχει να λειτουργούν κ τα 2 σωστά κ να μην υπάρχει παραπληροφόρηση.
δλδ τι μας εμποδίζει να έχουμε 2?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 10:18 pm

mech-eng έγραψε:
εγω ειπα κατι για το logo ,αλλα ''φωνη βοωντος εν τη ερημω ''


παντως ρε παιδες κινεζικο ξεκινεζικο ,τα παιδια που ασχολουνται με το ''κινεζικο'',δεν εχουν αναγκη να γεμισουν την σχολη αφισες για να αυξησουν τα μελη του φορουμ χμ νομιζω ειναι 500κατι για το kινεζικο και 358 για το ''επισημο?''(γινομαι πολυ κακος ορισμενες φορες!)

lol;;

ρε mech-eng τα μέλη του κινέζικου είναι 162.

https://ntuamech.forumgreek.com/memberlist.forum -> sort by Group.

Τα υπόλοιπα μέλη είναι διπλά/τριπλά/πειραματικά accounts "χωρις mail" και δεν βλέπουν ούτε συμμετέχουν στο forum. Μην κοροϊδευόμαστε.... το e-polytexneio έχει σε 3 μόνο μήνες τα διπλά μέλη επί της ουσίας από το κινέζικο, αφού όλοι είναι μονοσήμαντα γραμμένοι με το mc, όλοι το ξέρουν αυτό. Και στα 5 χρόνια του είχε φτάσει τα 1200(?) πραγματικά μέλη.. Αυτά που λες δεν στέκουν.


παντως δεν ήθελα να αναστατώσω κανέναν. δεν με ενδιαφέρει να πάρω το μέρος κανενός, δεν έχω να κερδίσω κάτι.
λυπάμαι που σας είπα ότι σας βλέπουν ως το "κινέζικο" στη σχολή, δεν έπρεπε μάλλον να πω τίποτα.


και επειδή βγαίνουμε offtopic και δεν θέλω να τσακωθώ με κανέναν για κάτι τόσο ασήμαντο,

ο λογότυπος εμένα μου αρέσει, απλά θα είναι καλύτερο να έμπαινε πιο κέντρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 10:43 pm

greenman είσαι μαλακ ας τελικά,σόρυ κιόλας




edit από iliostasi:δεν έβρισα κανέναν, διαπίστωση έκανα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την liliostasi στις 30th Απρίλιος 2010, 10:47 pm, 3 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : σε παρακαλώ μην βρίζεις)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 11:24 pm

σε ευχαριστούμε πολύ για την αποψή σου φίλε μου. προτιμούμε την τοποθέτηση του logo στα αριστερά. παρ' όλα αυτά θα σκεφτούμε την πρότασή σου και αν το ζητήσουν και άλλοι θα πάει σε ψηφοφορία.

θα σου απαντούσα και με τους υπόλοιπους 627-162=465 διπλούς/τριπλούς/πειραματικούς accounts που έχω φτιάξει όπως με κατηγορείς (το ίδιο έκανε και ο mple, μάλλον το ξέρεις το παιδί...) αλλά βαριέμαι να κάνω τόσα logout και login αυτή τη στιγμή.ίσως κάποια άλλη στιγμή.

η αλήθεια είναι οτι τους έχω φτιαξει έναν προς έναν (άτιμε με τσάκωσες...) γιατί έχω μεγάλο κέρδος από μια τέτοια πράξη, έχω κέρδος από το να μπαίνουν πολλά άτομα στο κινέζικο (τουλάχιστον, αν ισχύει ο χαρακτηρισμός που ανέφερες που δεν το νομίζω, δεν το λένε κομπλεξικό) φόρουμ που έφτιαξα. βγάζω λεφτά από αυτό (επειδή ίσως δεν το καταλάβεις σε ειρωνεύομαι και σε αυτό το σημείο)

Επίσης επειδή είμαι και κολλημένος με το φόρουμ σκέφτομαι να κολλήσω σε κάθε τοίχο της σχολής 32 διαφημιστικές αφίσες για να μπαίνει κόσμος εδώ, θα βάζω στο e-pol λινκς προς τα εδώ, θα βάζω φίλους μου να βρίζουν στο e-pol τους admins κτλ κτλ

Χαίρομαι που έχω ακόμα την υπομονή μετά από 6μήνες (αν θυμάμαι καλά τόσο είναι ανοιχτό, συγνώμη αν κάνω λάθος δεν είναι η ζωή μου ούτε η δουλειά μου το φόρουμ, φοιτητής είμαι) να ακούω πικρόχολα σχόλια (ίσως από ζήλια, ζουλιάριδες που είναι κάποιοι) χωρίς να κάνω ban τους χρήστες που με βρίζουν ή διαφωνώ μαζί τους ή να σβήνω ποστς επειδή απλά μπορώ. δεν είμαι master(=αφεντικό) του φορουμ αλλά administrator(=διαχειριστής).
Τέλος χαίρομαι που σου δίνεται η ευκαιρία στο κινέζικο μας φόρουμ να βρείς άτομα να μιλήσεις γιατί προφανώς σε άλλα δεν βρίσκεις online members.
Ελπίζω να μην χρειαστεί να σου ξανα-απαντήσω(και αν χρειαστεί, να προσπαθήσω να μην σου απάντήσω).
να σαι καλά

ΥΓ1 το 162 που δίνεις εσύ ως νούμερο είναι τα άτομα που επέλεξαν να μπούν σε μια από τις ομάδες που φτιαξαμε. είναι εύκολο να δείς οτι κάποια παιδιά που γράφουν στο φόρουμ δεν έχουν μπει σε κάποια ομάδα(υπάρχει και η πιθανότητα να είμαι διχασμένη προσωπικότητα και μιλάω μόνος μου σε ένα φόρουμ αλλά δεν το νομίζω). οι μόνοι που είναι χωρίς μέιλ σχολής είναι στην μπλέ (312-162=150 μέλη χωρίς μέιλ της σχολής). έτσι λοιπόν εύκολα προκείπτει οτι οι υπόλοιποι 315 (627-150-162=315 εύκολες πραξούλες) χρήστες απλά επέλεξαν (δεν είναι αναγκαίο να μπούν σε κάποια) να μην εγγραφουν σε κάποια ομάδα. Τέλος θα ήθελα να πώ οτι την τελευταία βδομάδα μπήκαν 312 διαφορετικοί χρήστες (εύκολα το βλέπει κανείς από την σελίδα που έδωσες).οι άλλοι μισοί απλά δεν μπήκαν γιατί κανείς δεν τους αναγκάζει να το κάνουν Wink

ΥΓ2 μόνο στραβός θα έλεγε οτι είναι ίδιος ο σχεδιασμός.

ΥΓ3 σε παρακαλώ μην ξαναποστάρεις για να κάνεις trolling

ΥΓ4 titanomegistoterastie σορρυ δεν κατάφερα να αντισταθώ στο trolling, ειλικρινά προσπάθησα...

σε καληνυχτίζω
μην ξεχάσω να καληνυχτίσω τον ευατό μου 465 φορές (ελπίζω να καταλαβες οτι αναφέρομαι στους 465 διπλούς/τριπλούς/πειραματικούς accounts μου) Very Happy

τα πόστς που είναι άσχετα θα πάνε στο trash, εδώ είναι προτάσεις βελτίωσης

@mech-eng θύμισέ μου την πρότασή σου γιατί μετά από τόσα άκυρα πόστς δεν την βρίσκω συγνώμη για τον κόπο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ecatodarcus στις 30th Απρίλιος 2010, 11:39 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 1:11 am

Τα δύο προηγούμενα ποστς έχουν ακριβώς το ίδιο περιεχόμενο, απλά εγώ το είπα με μία λέξη, ενώ ο εκατόνταρχος έγραψε κείμενο για να εξηγήσει τα αυτονόητα.Και οι δύο εκδοχές είναι χρήσιμες πάντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 5:23 am

εισαι πολύ εριστικός. λυπάμαι που βλέπεις έτσι τα πράγματα. καλη σου μέρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 8:23 am

Καλημέρα και καλό μήνα!Κανένας δεν είναι περισσότερο εριστικός ( ούτε ο lilio και ας σε βρίζει, ούτε ο ecato) από εσένα greenman, που μιλάς χωρίς να ξέρεις και με ανακρίβειες!Ποιος το λέει κινέζικο αυτό το φόρουμ?Αυτός που το λέει έχει πάρει χαμπάρι ότι γίνεται πολύ καλή δουλειά σ αυτό το ''κινέζικο'' ή είναι απλά μέλος του ''αυθεντικού''?Και στο κάτω τι κινέζικο, δεν πα να ναι και κορεάτικο αν αρχίσεις να το χρησιμοποιείς και εσυ αυτό το φόρουμ θα δεις από μόνος σ ότι δουλεύει άψογα.Και στο λέω εγώ που ούτε admin είμαι ούτε τπτ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 8:31 am

fakek ,ψευδεσαι ,εχεις βλεψεις να ανεβεις στην ιεραρχια και να γινεις τουλαχιστον master chief ,σε ξερω εγω ,για αυτο τωρα λες καλα λογια για την διοικηση ,εξαλου ο eca το μονο που κανει ειναι να φτιαχνει λογαριασμους για την παρτι του ,50 καθε μερα ,δεν ειναι και ευκολο ,που να βρει χρονο ν ασχοληθει με το φορουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 8:36 am

σσσσ...μεταξύ μας αυτά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σκουπα1   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:07 pm

σκουπαααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:11 pm

Παιδιά μαθαίνω να σκουπίζω,οπότε αν δείτε τίποτα περίεργα ποστ εδώ μέσα..ζητώ συγγνώμη..εγώ φταίω!


Υ.Γ. trash είναι έτσι κι αλλιώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:12 pm

3333333333333
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:13 pm

skoypise me!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 21 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:14 pm

αλήτηηηη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: