Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:22 pm

Όσον αφορά το χρώμα..κι εγώ ξέρω ότι το μαύρο είναι πιο εργονομικό,το έχει πει κι ο Γιαννάκογλου!(eirina τόσα χρόνια στην σχολή και περίμενες την νέα γεννιά να σου μάθει τον τομέα σου..)
Επίσης,eirina σου εύχομαι καλή αρχή στο κυλικείο να γεράσεις άμα λάχει στο δοξασμένο Ε.Μ.Π σου!(ήδη αρχίζουν να φαίνονται οι πρώτες ρυτιδούλες..hehehe bom)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:26 pm

Τι να μας πούνε και αυτοί που έχουν κάνει εργονομία...τι ξέρουν...και τι να μας πεις και ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΓΛΟΥ με το κωλομαθημά του που νομίζει ότι κάνει κ κάτι!!!!!

Και επίσης το μαύρο backround με άσπρα γράμματα είναι για καμμένα sites, που οι χρήστες τους τα λειτουργούν κυρίως βραδινές ώρες και χωρίς φωτισμό..
Εγώ μίλησα για sites που ανήκουν στην κατηγορία επιστημονικά/ενημερωτικά και το μαύρο δεν εμπνέει σιγουριά, σοβαρότητα κτλ
(παραγωγής)

@ecato...
Και για τα δύο!!!!!!!!!!!! Να σου στείλω μία photo που να τα συνδυάζει ????

@gatop..
σε μισώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:29 pm

eirina έγραψε:
@gatop..
σε μισώ!
μια καμαριέρα ερωτεύτηκε έναν γατόπαρδο!!!!
χαχαχαχαχαχα

στείλε την στο ntuamech@gmail.com


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ecatodarcus στις 28th Δεκember 2009, 6:32 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:44 pm

Όλα αυτά για μένα;κι ακόμα είμαι πρώτο έτος..Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:49 pm

eirina έγραψε:
το μάθημα του Γιαννάκογλου είναι άχρηστο γι αυτό το χρωστάω ακόμα! και ο ίδιος ο Γιαννάκογλου ακόμα πιο άχρηστος!

μπορώ να σου βρω 100αδες sites για CoD, DOTA, WoW και λοιπές μπούρδες με μαύρο background...
αλλά θα δυσκολευτώ να σου βρω ένα site ή forum σοβαρού πανεπιστημίου του εξωτερικού.
βέβαια εδώ είμαστε λίγο καφενεία..οπότε όλα είναι θεμιτά!!
Κάτι που το είδα τώρα..μην ξαναπείς τα CoD,WoW κ.λ.π μπούρδες μην ανοίξω το στόμα μου για τις σειρές που βλέπεις στην τηλεόραση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:50 pm

ecatodarcus έγραψε:
eirina έγραψε:
μπράβο αγόρια μου...thanx!! Very Happy

(παρακαλώ τη διαχείριση του site να βάλει στα emoticons και ένα με φιλάκι!!!)

ποιό από τα παρακάτω θές?
http://www.sherv.net/kissing-emoticon-27.html

και άντε στείλε την φωτό!!!
Τι κάνεις για την μοναδική κοπέλα του forum..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:54 pm

gatopard0s έγραψε:

Τι κάνεις για την μοναδική κοπέλα του forum..
γιατί ρε σύ έχεις παράπονο? μου ζήτησες κάτι κια δεν το έκανα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:55 pm

ecatodarcus έγραψε:
gatopard0s έγραψε:

Τι κάνεις για την μοναδική κοπέλα του forum..
γιατί ρε σύ έχεις παράπονο? μου ζήτησες κάτι κια δεν το έκανα?
Για να σκεφτώ τι θέλω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:56 pm

eirina έγραψε:
και τι κοπέλαααα!!!!
Δεν θα πω γιατί μπορεί να γίνω κακός..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:57 pm

gatopard0s έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
gatopard0s έγραψε:

Τι κάνεις για την μοναδική κοπέλα του forum..
γιατί ρε σύ έχεις παράπονο? μου ζήτησες κάτι κια δεν το έκανα?
Για να σκεφτώ τι θέλω..

άμα είναι κάτι εκτός του forum ζήτα το από τον αι βασίλη...
προλαβαίνεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:58 pm

Άσε,δύσκολα..η έκθεση από το γυμνάσιο με παίδευε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 6:59 pm

trash talk - Σελίδα 4 919982
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 7:02 pm

Αυτή η έκθεση με έβαλε σε αυτήν την σχολή όμως,αλλιώς θα ήμουν ή απέναντι ή λίγο πιο κάτω..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 7:06 pm

κακιασμένε!!!
αγορίνες μου την κάνω..να είστε φρόνιμοι..σας αγαπώ..γεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 7:07 pm

Κι εγώ πάω να διαβάσω ανάλυση..cu!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Δεκember 2009, 10:00 pm

kitsos777 έγραψε:
Ρε παιδια μια ερωτηση η οποια δεν σχετιζεται μονο με το συγκεκριμενο μαθημα...Γενικά τα μαθηματα ποσο διαβασμα θελουν...Εννοω αριθμο ωρων,για καποιον που εχει παρακολουθησει...Αλλα δεν εχει διαβασει εντατικα...Εως καθολου θα λεγα...
Ξέρεις,αυτές είναι οι ερωτήσεις αυτού που πάει να διαβάσει τελευταία στιγμή..και τον πιάνει ένα ελαφρύ άγχος προλαβαίνω δεν προλαβαίνω!.. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 12:22 am

αυτό που κάθε βράδυ πρέπει να γυρνάω σπίτι και να κάθομαι να μαζεύω το forum για 2 ώρες απο τις μ@λ@κ13$ και τα off topocs που έχετε γράψει είναι απίστευτο...ρε δεν είμαστε ούτε 500 άτομα εδώ μέσα και δεν ειναι παραπάνω απο 15 αυτοί που γράφουν και πάλι καταφέρνετε μέσα σε ένα βράδυ που λείπω να τα κάνετε (ω) ... ανώριμα Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 12:43 am

αυτά πάνε ανάλογα το μάθημα..ρώτα και θα σου πούμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 8:24 am

Alejandro el mecanico έγραψε:
αυτό που κάθε βράδυ πρέπει να γυρνάω σπίτι και να κάθομαι να μαζεύω το forum για 2 ώρες απο τις μ@λ@κ13$ και τα off topocs που έχετε γράψει είναι απίστευτο...ρε δεν είμαστε ούτε 500 άτομα εδώ μέσα και δεν ειναι παραπάνω απο 15 αυτοί που γράφουν και πάλι καταφέρνετε μέσα σε ένα βράδυ που λείπω να τα κάνετε (ω) ... ανώριμα Mad
Γι'αυτό κάθε μέρα που ξυπνάω βλέπω όλο και λιγότερα posts; scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 8:38 am

gatopard0s έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:
αυτό που κάθε βράδυ πρέπει να γυρνάω σπίτι και να κάθομαι να μαζεύω το forum για 2 ώρες απο τις μ@λ@κ13$ και τα off topocs που έχετε γράψει είναι απίστευτο...ρε δεν είμαστε ούτε 500 άτομα εδώ μέσα και δεν ειναι παραπάνω απο 15 αυτοί που γράφουν και πάλι καταφέρνετε μέσα σε ένα βράδυ που λείπω να τα κάνετε (ω) ... ανώριμα Mad
Γι'αυτό κάθε μέρα που ξυπνάω βλέπω όλο και λιγότερα posts; scratch
που είδες λιγότερα posts ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 8:40 am

Alejandro el mecanico έγραψε:
gatopard0s έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:
αυτό που κάθε βράδυ πρέπει να γυρνάω σπίτι και να κάθομαι να μαζεύω το forum για 2 ώρες απο τις μ@λ@κ13$ και τα off topocs που έχετε γράψει είναι απίστευτο...ρε δεν είμαστε ούτε 500 άτομα εδώ μέσα και δεν ειναι παραπάνω απο 15 αυτοί που γράφουν και πάλι καταφέρνετε μέσα σε ένα βράδυ που λείπω να τα κάνετε (ω) ... ανώριμα Mad
Γι'αυτό κάθε μέρα που ξυπνάω βλέπω όλο και λιγότερα posts; scratch
που είδες λιγότερα posts ;

Π.χ είχα γράψει κάτι στο topic "Φυσική Ι" αλλά σήμερα δεν υπάρχει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 8:47 am

gatopard0s έγραψε:
kitsos777 έγραψε:
Ρε παιδια μια ερωτηση η οποια δεν σχετιζεται μονο με το συγκεκριμενο μαθημα...Γενικά τα μαθηματα ποσο διαβασμα θελουν...Εννοω αριθμο ωρων,για καποιον που εχει παρακολουθησει...Αλλα δεν εχει διαβασει εντατικα...Εως καθολου θα λεγα...
Ξέρεις,αυτές είναι οι ερωτήσεις αυτού που πάει να διαβάσει τελευταία στιγμή..και τον πιάνει ένα ελαφρύ άγχος προλαβαίνω δεν προλαβαίνω!.. scratch
αυτό ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 8:53 am

Ναι αλλά δεν με νοιάζει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 8:58 am

το θεώρησα λίγο off topic... είμαι λίγο πιο αυστηρός όταν έχει να κάνει με μαθήματα ...δεν το έσβησα όμως...τπτ δεν σβήνω ... είναι όλα εδώ ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 4 I_icon_minitime29th Δεκember 2009, 9:02 am

Τώρα είδα και το άλλο που έκανες.."εξαφάνησες" post πάνω στο οποίο έχω κάνει quote.. lol!
(βλ. "Αποφασίζουμε για την εμφάνιση του forum").
Κι ένα από τα post ήταν και του ecato,μα πως τολμάς;;; bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: