Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 4:58 pm

η βιομηχανία της ομορφιάς έχει σίγουρα και αρνητικά

πχ ακούγεται ότι μπορεί να υπάρχουν μοντέλα που η κύρια δουλειά τους είναι άλλη και απλά κάνουν επιδείξεις για να ανεβαίνει το κας τους
κάτι το οποίο δε δέχομαι

ο κάγκουρας είναι κάγκουρας απλά
δεν έχει λογική
βλέπει μπούτια,στήθη κτλ σα να βλέπει σφαχτάρι

είναι ευθύνη να είσαι όμορφος/όμορφη

για τις barwomen,δε νομίζω ότι έχει περάσει κάποια εικόνα τους από τα ΜΜΕ
αλλά,είναι σε εκείνη την κατηγορία γυναικών που εκτίθενται πάρα πολύ και αν ο άλλος είναι λίγο μ@λ@κ@$,βρίσκουν και το μπελά τους (barwomen,σερβιτόρες κτλ)

i got your point

edit:θέλω δικό μου trash topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 6:01 pm

Εντάξει στην ουσία δεν διαφωνούμε κάπου συγκεκριμένα απλά ο καθένας βλέπει από άλλη σκοπιά το θέμα και επικεντρώνεται αλλού.Μπορούμε να συναινέσουμε στην "αγνή ομορφιά.χωρίς χυδαιότητα" και "οι κάγκουρες είναι βλάκες" και να προχωρήσουμε παρακάτω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 6:26 pm

συμφωνούμε

αν και το κακό με τους κάγκουρες και τις χαζογκόμενες-σούλες έχει παραγίνει

αφού οι κάγκουρες τους λένε πόσα μπας και τις πηδήξουν,αυτές το παίρνουν πάνω τους και βλέπεις να γεμίζουν τα clubs-bars-καφετέριες με σούργελα

και οι κάγκουρες έχουν κάνει το ''ελεύθερος'' ή το ''μόνος'' συνώνυμο του ''θέλω να @@μήσω''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 6:37 pm

άσε ...τους έχουμε ζήσει καλά στην Κρήτη.Στην υπόλοιπη Ελλάδα υπάρχουν ψευδο-κάγκουρες.Το πραγματικό είδος αναπτύχθηκε και παραμένει στο νησί Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 6:38 pm

από πού είσαι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:04 pm

Ηράκλειο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:06 pm

έλα ρε σύντεκνε

μέσα απ'την πόλη?

(δε μ'αρέσει το ηράκλειο,σαν την αθήνα είναι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:09 pm

Ναι ισχύει.Σαν τον Πειραιά βασικά.Ρέθυμνο κ Χανιά πολύ ομορφότερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:13 pm

ρε αντε γεια η ναξος ειναι σκαλες ανωτερη,ακου χανια...φευ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:17 pm

από όλα τα νησιά ένα αξίσει όσο κανένα: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
με τις καλύτερες παραλίες του Ιονίου κ ολόκληρης της Ελλάδας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:18 pm

giotis,

αντικειμενικά τι γνώμη έχεις για την ιθάκη?

θέλει να κάνει διακοπές εκεί ένα φιλαράκι το καλοκαίρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:25 pm

πόσες μέρες?
αυτό που κάνουν οι περισσότεροι τουρίστες είναι να κλείνουν κεφαλονιά κ να κάνουν μονοήμερη εκδρομή Ιθάκη. Σου φτάνει μία μέρα να την γυρίσεις όλη. έχω πάει 3φορές μονοήμερη εκεί κ 3 φορές την έχω γυρίσει όλη. θυμάμαι μάλιστα περίπτωση που είχε έρθει ένας κ ζητούσε δωμάτιο κ μας είχε πει ότι είχε κλείσει πολλές μέρες Ιθάκη κ βαρέθηκε κ ακύρωσε εκεί ώστε να συνεχίσει τις διακοπές του Κεφαλονιά.
βέβαια είναι τι ζητάς. όμορφο νησί. αλλά πολύ ήρεμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:26 pm

giotis έγραψε:
από όλα τα νησιά ένα αξίσει όσο κανένα: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
με τις καλύτερες παραλίες του Ιονίου κ ολόκληρης της Ελλάδας


ενταξυ τωρα το γ@μησ@με το θεμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:26 pm

giotis έγραψε:
βέβαια είναι τι ζητάς. όμορφο νησί. αλλά πολύ ήρεμο.

αυτό ζητάει

είναι λίγο φλώρος

και θα είναι και χωρίς αμάξι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:28 pm

Είστε για τον π---τσο.Αντίπαξοι και ξερό ψωμί!!
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:29 pm

καλα γιατι φλωρος επειδη θελει την ησυχια του?αν ειναι ετσι ειμαι και γω... Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:33 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
giotis έγραψε:
βέβαια είναι τι ζητάς. όμορφο νησί. αλλά πολύ ήρεμο.

αυτό ζητάει

είναι λίγο φλώρος

και θα είναι και χωρίς αμάξι

όταν λες χωρίς αμάξι? Ιθάκι χωρίς αμάξι? πιο φθηνά θα του έρθει να πάει να στήσει μια σκηνή σε καμιά παραλία. δν θα δει κ καμία διαφορά. Razz αν πας ιθάκη παίρνεις ένα αμάξι για την δεις όλη κ να θαυμάσεις την φυσική της ομορφιά. χωρίς αμάξι ακόμα κ ο πατέρας μου που του αρέσει πάρα πολύ θα κτύπαγε ενέσεις.........
αν πας επιβάλετε να νοικιάσεις αμάξι (πρέπει να είσαι άνω των 21 κ να έχεις δίπλωμα κάποια χρόνια αν δν κάνω λάθος 3χρόνια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:34 pm

κάποιες από τις καλύτερες διακοπές τις έχω κάνει σε ένα πολύ μικρό νησί απέναντι από τη νάξο
(έχω πάει και νάξο βέβαια 6-7 φορές)

ένα νησί,μικρό όσο δεν πάει
-4 παραλίες όλες όλες 3 απ'τη μία μεριά του νησιού και 1 απ'την άλλη
-μετρημένα στα δάχτυλα μαγαζιά
-2 μπάτσους με τους οποίους πίναμε μπύρες εν ώρα υπηρεσίας

δε λέω όνομα,αλλά έχει πάνω και κάτω

thx giotis,
τώρα που σε βρήκα θα σε ξαναρωτήσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:42 pm

τι ονομα ρε?μιλας για το κουφονιση ,ενα πολυ ομορφο μικρο και γραφικο (α)νησι *
εγω τις ωραιοτερες διακοπες τις εχω περασει σε μια συσταδα νησιων ακατοικοιτων ,απενατι απο το κουφουνησι ,εκανα οτι ηθελα...μονοδικες στιγμες μαγκες ,πραγματικα...

*ειρησθω εν παροδω ,αυτα τα νησακια διαθετουν 2500 κλινες ενω οι μονιμοι κατοικοι δεν ξεπερνουν τους 300-400!λολ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:49 pm

ηρακλειά,σχοινούσα,δονούσα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:51 pm

ακατοικοιτων λεμε...

μακαριοι νησοι το ονομα αυτων!βρες στο google earth
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:00 pm

ιστορικός mech-eng έγραψε:
ακατοικοιτων λεμε...

μακαριοι νησοι το ονομα αυτων!βρες στο google earth


μόλις τα βρήκα...μα καλά κολυμπώντας πήγες??και που στο καλό χωράνε τόσες κλίνες εκεί?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:00 pm

καλά καμένοι είστε? εδώ νόμιζα ότι το χωριό μου είναι μικρό που εχει 2παραλίες κ 1 λιμάνι για ψαρόβαρκες κ το φέρρυ Κεφαλλονιά-Ζάκυνθος, 1 φάρμα κυνηγιού(game farm) που είναι κ σαν μικρός ζωολογικός κήπος κ ελικοδρόμιο, 7 εκκλησίες +ένα νησάκι τον Δία που ανήκει στην Πεσσάδα(το χωριό μου), γήπεδο τέννις βόλευ κ μπάσκετ,2 παιδικές χαρές(κούνιες κτλ), 3 πλατείες κ ένα οινοποιείο-wine-bar κ 2 καντίνες που ανοίγουν το καλοκαίρι. όλα αυτά μόνο το χωριό μου..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:02 pm

είναι μεγάλο για τα γούστα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 36 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:03 pm

ecatodarcus έγραψε:
ιστορικός mech-eng έγραψε:
ακατοικοιτων λεμε...

μακαριοι νησοι το ονομα αυτων!βρες στο google earth


μόλις τα βρήκα...μα καλά κολυμπώντας πήγες??και που στο καλό χωράνε τόσες κλίνες εκεί?


τα κουφονησια εχουν τοσες κλινες,οχι οι μακαρες.


εκει πηγα με σκαφος ,εχουμε αυτες τις ανεσεις εμεις οι νησιωτες.χεχε.

νησακια μικρα με πολλα χρονια ιστοριας και ολιγον μυστηριον.. το καλυτερο διημερο μετα τις πανελληνιες αξεχαστο!


και μετα την διαφημιση ,αρχιστε να κλεινετε για ναξο... thank you

trash talk - Σελίδα 36 Apollo10
trash talk - Σελίδα 36 Y10


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ιστορικός mech-eng στις 18th Ιούνιος 2010, 8:20 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 36 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: