Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 7:46 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
chriszax έγραψε:

και η βικιπαιδεια απευθυνεται σε 10χρονα?
παρένθεση εδώ χωρείς να θέλω να επέμβω...το wikipedia.org είναι ένας ανοιχτός οργανισμός που απευθύνεται σε όλους (και στα 10χρονα) ... επιστημονικά παρόλο που είναι μια μεγάλη πηγή γνώσης, έχει αποδεχτεί ότι δεν είναι 100% αξιόπιστη πηγή γνώσης , προτείνεται λοιπόν να αποφεύγεται η τεκμηρίωση των λεγόμενων πάνω στα δεδομένα του wikipedia.org
δεν ξερω αν γνωριζεις για το συστημα αξιολογησης των αρθρων της wiki. οταν καποιος χρηστης αμφισβητει την εγκυροτητα ενος αρθρου, αυτο ελεγχεται και αν ειναι οντως υποκειμενικο, αυτο αναφερεται στην αρχη του αρθρου.
ειναι λοιπον αξιοπιστη οταν μιλαμε για πολυδιαβασμενα αρθρα χωρις τετοια επισημανση.
κλεινοντας την παρενθεση, ο αντιστοιχος ορισμος του μπαμπινιωτη ειναι (με προλαβε η eirina)
ok, και γιατι ειναι τρομοκρατια λοιπον?
τελος, να νομιζεις οτι θιγεται η δαπ-νδφκ απο τον bouldoza, κανεις λαθος.
εντασσεται στους απολιτικ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 7:51 pm

Πρέπει όλοι γενικά να γνωρίζουμε τι συμβαίνει, ποιός κάνει τι κτλ.Δεν συμφωνώ με όσους λένε να ξεχαστούν έτσι απλά σκοτεινές στιγμές της ιστορίας όπως η σφαγή των ποντίων ή
η εκτέλεση του Σολωμού Σολωμού ή ο Ναζισμός της Γερμανίας, ή οτιδήποτε διάολο έχει γίνει στον πλανήτη.Το να θάβουμε την ιστορία είναι επικύνδινο.Πρέπει για να συμφιλιωνόμαστε να αναγνωρίζουμε τα λάθη του παρελθόντος και να είμαστε ειλικρινείς με τον άλλον, αλλά και αντίστροφα να μην δεχόμαστε ειρήνη με ανοιχτά τα πόδια αλλά να περιμένουμε μια απολογία από αυτόν που έκανε κακό.

Έτσι λοιπόν καλά έκανε το παιδί και ανέβασε όλες τις φωτογραφίες με τον βανδαλισμό των
ακροδεξιών, δηλαδή της Χρυσής Αυγής.Έτσι είναι, υπάρχουν 10 ηλίθια που λένε θάνατος στους ξένους και τους αναρχικούς , άλλα 10 ηλίθια που λένε θάνατος στους φασίστες και
φόντο της διαμάχης τους είναι τα καμμένα μαγαζιά και οι διαλυμένες πόλεις.

Τώρα:

ΕΑΑΚ:
1)Ευτυχώς που οργάνωσαν τον αγώνα τα προηγούμενα χρόνια και πήρε πίσω η δις Μαριέτα αυτή τη μαλακία που ήθελε να περάσει, γιατί τώρα θα είμασταν όλοι ΠΡΟΗΝ φοιτητές
μηχανολόγοι(θα πέρναμε τον πούλο απ τη σχολή-αν κοβόσουν 3 φορές σε μάθημα τέλος-αλλά και άλλοι λόγοι) θα έρχονταν ιδιωτικά πανεπιστήμια και όλα τα σκατά.

2)Από κει και πέρα βλέπω στα ΕΑΑΚ ένα σύνδρομο ηρωοπάθιας-με το ζόρι να γίνουν ήρωες-
αλλά και μια ύποπτη συνεχή αρνητικότητα.

3)Ο εμπρησμός σίγουρα δεν τα χάλασε τα ΕΑΑΚ γιατί βρήκαν τρόπο να μπουν στο προσκύνιο
ως οι αδικημένοι και χτυπημένοι απτους φασίστες(δεν υπαρχει κακή δημοσιότητα...)

ΥΓ1:Το να προσπαθείς να χρησιμοποιήσεις τον τρόπο που μιλάνε οι δημοσιογράφοι για να μιλήσεις για ένα θέμα δεν είναι καλό, οι δημοσιογράφοι είναι καθάρματα.
ΥΓ2:Εδώ έχουμε θέμα tug of war μας πειράζει να βάλουμε και πολιτικής?
ΥΓ3:Το παιδί απ τα ΕΑΑΚ που΄ανέφερε πρώτο το συμβάν με χάλασε που έκανε copy paste το κείμενο που του δώσανε-ή έμαθε παπαγαλία.Δικά σας λογάκια είναι πάντα καλύτερα.
ΥΓ4:Πρέπει να φύγω καλή χρονιά σε όλους, τα λέμε.

απονέμονται 3 καντήλια στον αγαπητό μας φίλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 7:58 pm

liliostasi έγραψε:
Πρέπει όλοι γενικά να γνωρίζουμε τι συμβαίνει, ποιός κάνει τι κτλ.Δεν συμφωνώ με όσους λένε να ξεχαστούν έτσι απλά σκοτεινές στιγμές της ιστορίας όπως η σφαγή των ποντίων ή
η εκτέλεση του Σολωμού Σολωμού ή ο Ναζισμός της Γερμανίας, ή οτιδήποτε διάολο έχει γίνει στον πλανήτη.Το να θάβουμε την ιστορία είναι επικύνδινο.Πρέπει για να συμφιλιωνόμαστε να αναγνωρίζουμε τα λάθη του παρελθόντος και να είμαστε ειλικρινείς με τον άλλον, αλλά και αντίστροφα να μην δεχόμαστε ειρήνη με ανοιχτά τα πόδια αλλά να περιμένουμε μια απολογία από αυτόν που έκανε κακό.

Έτσι λοιπόν καλά έκανε το παιδί και ανέβασε όλες τις φωτογραφίες με τον βανδαλισμό των
ακροδεξιών, δηλαδή της Χρυσής Αυγής.Έτσι είναι, υπάρχουν 10 ηλίθια που λένε θάνατος στους ξένους και τους αναρχικούς , άλλα 10 ηλίθια που λένε θάνατος στους φασίστες και
φόντο της διαμάχης τους είναι τα καμμένα μαγαζιά και οι διαλυμένες πόλεις.

Τώρα:

ΕΑΑΚ:
1)Ευτυχώς που οργάνωσαν τον αγώνα τα προηγούμενα χρόνια και πήρε πίσω η δις Μαριέτα αυτή τη μαλακία που ήθελε να περάσει, γιατί τώρα θα είμασταν όλοι ΠΡΟΗΝ φοιτητές
μηχανολόγοι(θα πέρναμε τον πούλο απτη σχολή-αν κοβόσουν 3 φορές σε μάθημα τέλος-αλλά και άλλοι λόγοι) θα έρχονταν ιδιωτικά πανεπιστήμια και όλα τα σκατά.

2)Από κει και πέρα βλέπω στα ΕΑΑΚ ένα σύνδρομο ηρωοπάθιας-με το ζόρι να γίνουν ήρωες-
αλλά και μια ύποπτη συνεχή αρνητικότητα.

3)Ο εμπρησμός σίγουρα δεν τα χάλασε τα ΕΑΑΚ γιατί βρήκαν τρόπο να μπουν στο προσκύνιο
ως οι αδικημένοι και χτυπημένοι απτους φασίστες(δεν υπαρχει κακή δημοσιότητα...)

ΥΓ1:Το να προσπαθείς να χρησιμοποιήσεις τον τρόπο που μιλάνε οι δημοσιογράφοι για να μιλήσεις για ένα θέμα δεν είναι καλό, οι δημοσιογράφοι είναι καθάρματα.
ΥΓ2:Εδώ έχουμε θέμα tug of war μας πειράζει να βάλουμε και πολιτικής?
ΥΓ3:Το παιδί απτα ΕΑΑΚ που΄ανέφερε πρώτο το συμβάν με χάλασε που έκανε copy paste το κείμενο που του δώσανε-ή έμαθε παπαγαλία.Δικά σας λογάκια είναι πάντα καλύτερα.
ΥΓ4:Πρέπει να φύγω καλή χρονιά σε όλους, τα λέμε.
γενικα πολυ καλο κειμενο. θα σταθω στα ασχημα σημεια του ομως:
3) δεν ειναι υπονοουμενο ,αυτο ετσι?
υγ3 εχω την εντυπωση πως ο bouldoza ειναι αυτος που ασχολειται με το blog και που γραφει αρκετες προκυρηξεις. αλλωστε δεν υπαρχει στα εαακ ανωτερος, ωστε να δωσει γραμμη.

καλη σου χρονια, με πολλα αλλα ποστ τεκμηριωμενα και ουσιωδη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:06 pm

chriszax έγραψε:

κλεινοντας την παρενθεση, ο αντιστοιχος ορισμος του μπαμπινιωτη ειναι (με προλαβε η eirina)
ok, και γιατι ειναι τρομοκρατια λοιπον?
τελος, να νομιζεις οτι θιγεται η δαπ-νδφκ απο τον bouldoza, κανεις λαθος.
εντασσεται στους απολιτικ.

όταν συμβαίνουν τέτοια σκηνικά (όπως και να καίγονται βιβλία) εντός ή εκτός πανεπιστημίου, εντός ή εκτός ασύλου....είναι σκοταδισμός, βία, τρομοκρατία και ότι άλλο θες....

δεν ξέρω αν θίγεται η δαπ-νδφκ ή η νδ ή όποιος άλλος δεν περιλαμβάνεται στις παραπάνω κατηγορίες...
ξέρω όμως ότι θίγεται ο κοινός νους και επίσης ξέρω και ποιος ευνοείται.

και ένα quotation για ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ από μένα...

"Διακινδυνεύοντας να φανώ γελοίος, επιτρέψτε μου να πω ότι ο αληθινός επαναστάτης οδηγείται από ένα μεγαλειώδες αίσθημα αγάπης. Είναι αδύνατο να σκεφτώ έναν γνήσιο επαναστάτη χωρίς αυτήν την ιδιότητα"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:11 pm

chriszax έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:
chriszax έγραψε:

και η βικιπαιδεια απευθυνεται σε 10χρονα?
παρένθεση εδώ χωρείς να θέλω να επέμβω...το wikipedia.org είναι ένας ανοιχτός οργανισμός που απευθύνεται σε όλους (και στα 10χρονα) ... επιστημονικά παρόλο που είναι μια μεγάλη πηγή γνώσης, έχει αποδεχτεί ότι δεν είναι 100% αξιόπιστη πηγή γνώσης , προτείνεται λοιπόν να αποφεύγεται η τεκμηρίωση των λεγόμενων πάνω στα δεδομένα του wikipedia.org
δεν ξερω αν γνωριζεις για το συστημα αξιολογησης των αρθρων της wiki. οταν καποιος χρηστης αμφισβητει την εγκυροτητα ενος αρθρου, αυτο ελεγχεται και αν ειναι οντως υποκειμενικο, αυτο αναφερεται στην αρχη του αρθρου.
ειναι λοιπον αξιοπιστη οταν μιλαμε για πολυδιαβασμενα αρθρα χωρις τετοια επισημανση.
κλεινοντας την παρενθεση, ο αντιστοιχος ορισμος του μπαμπινιωτη ειναι (με προλαβε η eirina)
ok, και γιατι ειναι τρομοκρατια λοιπον?
τελος, να νομιζεις οτι θιγεται η δαπ-νδφκ απο τον bouldoza, κανεις λαθος.
εντασσεται στους απολιτικ.

μπράβο ρε με διόρθωσες για να συμφωνήσεις μαζί μου... εύγε
ρε διάβασε πρώτα τι λέει ο άλλος και μετά αποφάσισε αν θα πατήσεις το quote


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 31st Δεκember 2009, 8:20 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:15 pm

Έκανα κι εγώ ένα post πιο σχετικό με το κλίμα των ημερών..!
Ας μεταβούμε εκεί! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:18 pm

eirina έγραψε:

όταν συμβαίνουν τέτοια σκηνικά (όπως και να καίγονται βιβλία) εντός ή εκτός πανεπιστημίου, εντός ή εκτός ασύλου....είναι σκοταδισμός, βία, τρομοκρατία και ότι άλλο θες....
μιλησα για καψιμο σημαιας, προφανως οχι για καψιμο βιβλιων
eirina έγραψε:


δεν ξέρω αν θίγεται η δαπ-νδφκ ή η νδ ή όποιος άλλος δεν περιλαμβάνεται στις παραπάνω κατηγορίες...
ξέρω όμως ότι θίγεται ο κοινός νους και επίσης ξέρω και ποιος ευνοείται.
πολλα υπονοθμενα σημερα και ουτε ενα στοιχειο...
eirina έγραψε:

και ένα quotation για ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ από μένα...

"Διακινδυνεύοντας να φανώ γελοίος, επιτρέψτε μου να πω ότι ο αληθινός επαναστάτης οδηγείται από ένα μεγαλειώδες αίσθημα αγάπης. Είναι αδύνατο να σκεφτώ έναν γνήσιο επαναστάτη χωρίς αυτήν την ιδιότητα"
για αλλη μια φορα θα διαφωνησω με τον κυριο.
Alejandro el mecanico, το quote το πατω οταν τα λεγομενα μου σχετιζονται με αυτα καποιου αλλου, ειτε συμφωνω ειτε διαφωνω μαζι του. στη συγκκριμενη περιπτωση μαλιστα, μαλλον διαφωνουσα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chriszax στις 31st Δεκember 2009, 8:22 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:22 pm

chriszax έγραψε:

για αλλη μια φορα θα διαφωνησω με τον κυριο.
Alejandro el mecanico, το quote το πατω οταν τα λεγομενα μου σχετιζονται με αυτα καποιου αλλου, ειτε συμφωνω ειτε διαφωνω μαζι του. στη συγκκριμενη περιπτωση μαλιστα, μαλλον διαφωνουσα.
και για πες λοιπόν .πως ακριβώς τα λεγόμενα σου έρχονταν σε αντίθεση με τα δικά μου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:24 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:

προτείνεται λοιπόν να αποφεύγεται η τεκμηρίωση των λεγόμενων πάνω στα δεδομένα του wikipedia.org
chriszax έγραψε:

ειναι λοιπον αξιοπιστη οταν μιλαμε για πολυδιαβασμενα αρθρα χωρις τετοια επισημανση


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chriszax στις 31st Δεκember 2009, 8:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:24 pm

gatopard0s έγραψε:
Έκανα κι εγώ ένα post πιο σχετικό με το κλίμα των ημερών..!
Ας μεταβούμε εκεί! Wink

να μεταβούμε στο κλίμα των ήμερων; να υποθέσω;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 31st Δεκember 2009, 8:36 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:24 pm

liliostasi έγραψε:
Πρέπει όλοι γενικά να γνωρίζουμε τι συμβαίνει, ποιός κάνει τι κτλ.Δεν συμφωνώ με όσους λένε να ξεχαστούν έτσι απλά σκοτεινές στιγμές της ιστορίας όπως η σφαγή των ποντίων ή
η εκτέλεση του Σολωμού Σολωμού ή ο Ναζισμός της Γερμανίας, ή οτιδήποτε διάολο έχει γίνει στον πλανήτη.Το να θάβουμε την ιστορία είναι επικύνδινο.Πρέπει για να συμφιλιωνόμαστε να αναγνωρίζουμε τα λάθη του παρελθόντος και να είμαστε ειλικρινείς με τον άλλον, αλλά και αντίστροφα να μην δεχόμαστε ειρήνη με ανοιχτά τα πόδια αλλά να περιμένουμε μια απολογία από αυτόν που έκανε κακό.

Έτσι λοιπόν καλά έκανε το παιδί και ανέβασε όλες τις φωτογραφίες με τον βανδαλισμό των
ακροδεξιών, δηλαδή της Χρυσής Αυγής.Έτσι είναι, υπάρχουν 10 ηλίθια που λένε θάνατος στους ξένους και τους αναρχικούς , άλλα 10 ηλίθια που λένε θάνατος στους φασίστες και
φόντο της διαμάχης τους είναι τα καμμένα μαγαζιά και οι διαλυμένες πόλεις.

Τώρα:

ΕΑΑΚ:
1)Ευτυχώς που οργάνωσαν τον αγώνα τα προηγούμενα χρόνια και πήρε πίσω η δις Μαριέτα αυτή τη μαλακία που ήθελε να περάσει, γιατί τώρα θα είμασταν όλοι ΠΡΟΗΝ φοιτητές
μηχανολόγοι(θα πέρναμε τον πούλο απ τη σχολή-αν κοβόσουν 3 φορές σε μάθημα τέλος-αλλά και άλλοι λόγοι) θα έρχονταν ιδιωτικά πανεπιστήμια και όλα τα σκατά.

2)Από κει και πέρα βλέπω στα ΕΑΑΚ ένα σύνδρομο ηρωοπάθιας-με το ζόρι να γίνουν ήρωες-
αλλά και μια ύποπτη συνεχή αρνητικότητα.

3)Ο εμπρησμός σίγουρα δεν τα χάλασε τα ΕΑΑΚ γιατί βρήκαν τρόπο να μπουν στο προσκύνιο
ως οι αδικημένοι και χτυπημένοι απτους φασίστες(δεν υπαρχει κακή δημοσιότητα...)

ΥΓ1:Το να προσπαθείς να χρησιμοποιήσεις τον τρόπο που μιλάνε οι δημοσιογράφοι για να μιλήσεις για ένα θέμα δεν είναι καλό, οι δημοσιογράφοι είναι καθάρματα.
ΥΓ2:Εδώ έχουμε θέμα tug of war μας πειράζει να βάλουμε και πολιτικής?
ΥΓ3:Το παιδί απ τα ΕΑΑΚ που΄ανέφερε πρώτο το συμβάν με χάλασε που έκανε copy paste το κείμενο που του δώσανε-ή έμαθε παπαγαλία.Δικά σας λογάκια είναι πάντα καλύτερα.
ΥΓ4:Πρέπει να φύγω καλή χρονιά σε όλους, τα λέμε.

απονέμονται 3 καντήλια στον αγαπητό μας φίλο

Αυτό θα έλεγα ήταν ίσως το πιο τεκμηριωμένο κείμενο..έχεις σε πολλά σημεία δίκιο συνάδελφε,δεν αντιλέγω χωρίς όμως να πιστεύω ότι πρέπει να δίνουμε τόσο μεγάλη σημασία σε αυτό το γεγονός.

Καλή χρονιά και σε σένα!

Υ.Γ η πρώτη παράγραφος σου ήταν τα πιο ουσιώδη..
και τα υστερόγραφα τα πιο διασκεδαστικά..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gatopard0s στις 31st Δεκember 2009, 8:35 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:26 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
gatopard0s έγραψε:
Έκανα κι εγώ ένα post πιο σχετικό με το κλίμα των ημερών..!
Ας μεταβούμε εκεί! Wink

να μεταβούμε στο κλίμα των ήμερών; να υποθέσω;
Πρώτον,κλίμα κι όχι κλήμα.
Και δεύτερον έτσι δεν πρέπει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:29 pm

πωπω, προχώρησε πολύ η κουβέντα!

+1 στα λεγόμενα του liliostasi, ειδικά η 1η παράγραφος.

καλή χρονιά παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:34 pm

chriszax έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:

προτείνεται λοιπόν να αποφεύγεται η τεκμηρίωση των λεγόμενων πάνω στα δεδομένα του wikipedia.org
chriszax έγραψε:

ειναι λοιπον αξιοπιστη οταν μιλαμε για πολυδιαβασμενα αρθρα χωρις τετοια επισημανση
είναι όλα τα άρθρα του wikipedia.org πολυδιαβασμένα ; και κάτι άλλο είναι σίγουρο πως επειδή είναι πολυδιαβασμένα είναι και ελεγμένα και συνεπώς είναι και σωστά ;

πως ακριβός διαφωνείς μαζί μου όταν λέω πως δεν είναι 100% αξιόπιστη και εσύ μου λες μόνο για μια ομάδα συγκεκριμένων άρθρων ;

τέλος πάντων εγώ μόνο να βοηθήσω ήθελα ...ο μόνος λόγος που συνέχισα στο συγκεκριμένο διάλογο ήταν η εντύπωση που μου έδωσες με τις απαντήσεις σου , ειλικρινά μου έδωσες την εντύπωση οι δεν διαβάζεις προσεκτικά αυτά που σου λένε ... αλλά δεν πειράζει ...

καλη πρωτοχρονιά να έχουμε και χρόνια πολλά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime31st Δεκember 2009, 8:37 pm

gatopard0s έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:
gatopard0s έγραψε:
Έκανα κι εγώ ένα post πιο σχετικό με το κλίμα των ημερών..!
Ας μεταβούμε εκεί! Wink

να μεταβούμε στο κλίμα των ήμερών; να υποθέσω;
Πρώτον,κλίμα κι όχι κλήμα.
Και δεύτερον έτσι δεν πρέπει;

ναι ρε ...

σου ξέφυγε το ημερών...το είχα γράψει με (ο)

άντε ρε τρελέ... καλή χρονιά και σε σένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 12:22 am

Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να είχαμε τέτοιες διαφωνίες και εξέλιξη από το..πουθενά!

Για τις φωτογραφίες που ανέβασε θεωρώ πως δεν έκανε κάτι κακό.Ούτε κομματικοποίησε το φόρουμ. Απλά φωτογραφίες ανέβασε και πήρε (προσωπική) θέση. Άρα?
Φυσικά δεν λέω ότι το κάνατε σκόπιμα. Θεωρήσατε ότι αυτό ήταν σωστό. Για άλλους καλή απόφαση, για άλλους κακή..

Για το ποιοι κάψανε το στέκι κτλ. Όπως και να έχει ούτε εαακίτες ήταν ούτε και αναρχικοί..Δεν είχαν κανένα συμφέρον.Δεν νομίζω να χρειάζονται προβολή..δεν είχαν ανάγκη!Δεν μιλάμε για μια πολιτική δύναμη η οποία έχει 5 άτομα και παρεμβαίνει μια φορά στα 30 χρόνια αλλά για ένα σχήμα το οποία δρα στη σχολή πάρα πολλά χρόνια με πολύ καλή παρουσία!Οπότε ναι θεωρώ πως δεν έχει ανάγκη προβολής. Το ότι χάθηκαν πολλά κείμενα,αφίσες,αποφάσεις συλλόγου,διάφορα σκόρπια βιβλία-σημειώσεις παιδιών κτλ(τόσες κούτες με τα τεχνικά υλικά-κατεργασίες2 που είχαν μείνει από πέρσυ άραγε κάηκαν?) περισσότερο χασούρα το βλέπω. Παρόλαυτα ναι αφού έγινε αυτό μπορούν να το εκμεταλλευτούν και επίσης ούτε και εδώ βρίσκω κάτι "κακό"!
Ακροδεξιά μυρίζει και χωρίς να κάνουν τα σύμβολα (που ναι και εγω τα θεωρώ χαζά) οπότε δεν αποκλείω και αποπροσανατολιστικά(αλλά και πάλι όχι από εαακίτικα-αναρχικά χέρια).

Να πω την αλήθεια μπερδεύτηκα με την ουδετερότητα.


Αυτό το ποστ το χάνω πάρα πολύ...............

eirina έγραψε:


και όποιος πραγματικά ανεγκέφαλος έγραψε αυτήν την ανακοίνωση να πεις λοιπόν σε ποια κατηγορία του ζωικού βασιλείου ανήκουν αυτοί:
-που βάζουν βόμβες
-που τρομοκρατούν με μαφιόζικες επιθέσεις
-που πέρσι κάψανε όλη την Αθήνα
-που κάψανε την νομική βιβλιοθήκη
-που βάλανε την σημαία της κωλοαναρχίας στο πανεπιστήμιο κατεβάζοντας την ελληνική

Υπερβολές να το πω? Ισοπέδωση να το πω? Τελείως άκυρο να το πω?

liliostasi ούτε και στο copy-paste βρίσκω κάτι κακό.Και εγώ έχω κάνει δεκάδες φορές copy-paste ένα λινκ, ένα κείμενο. Παρόλαυτα ο μπουλντόζα είναι ένας εκ των διαχειριστών του blog οπότε αναιρείται αυτό που λες στο συγκεκριμένο σημείο..
Τώρα για την συνεχή αρνητικότητα. Ας πούμε ότι φιλοσοφία των εαακ είναι ότι δεν "παζαρεύουμε" αν θα χάσουμε λιγότερο ή περισσότερο. Δηλαδή εφόσον θεωρούν πως ότι προτείνει η κυβέρνηση(και δεν ξέρω και εγω ποιος άλλος) δεν τους συμφέρει προτείνουν ότι θεωρούν σωστό που στην προκειμένη περίπτωση είναι να λένε στα περισσότερα όχι..άρα δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί κάποιος να τους κατηγορήσει γι' αυτό. Στο κάτω κάτω αυτοί μπορεί να θεωρούν ότι είναι κακό κάτι και άλλοι ότι είναι καλό. Υποκειμενικά πράγματα..
Για την ηρωοπάθεια δεν μπορώ να πω κάτι. Μερικές φορές μπορεί να γίνονται και υπερβολές. Αλλά είναι γεγονός ότι τα εαακ ήταν αυτά που έδειξαν ποια ήταν τα σχέδια της κυβέρνησης(και της προηγούμενης αλλά και αυτής) και τα εαακ ήταν που πρότειναν να κινηθεί έτσι όπως κινήθηκε ο σύλλογος(οι περισσότεροι κουτσά στραβά τα γνωρίζουμε). Και προσωπική άποψη είναι ότι θα μπορούσαν να είχαν καπιλευτεί πολύ περισσότερο πολλά πράγματα που είχαν πρωτοστατήσει(βλ. από τα άρθρα 16-νόμοι πλαίσιο μέχρι διάφορες επανεξετάσεις- εκτύπωση σημειώσεων κτλ ) αλλά βάζουν πρώτα το όνομα του φοιτητικού συλλόγου εννοώντας ότι ότι καλό ή κακό έχει γίνει σε αυτή τη σχολή, έχει γίνει συλλογικά με αποφάσεις τους φοιτητικού συλλόγου και όχι της κάθε σκατοπαράταξης-κόμματος. Θα μπορούσαν κάλλιστα να είχαν βγάλει λίστα με το τι έχουν προτείνει-πετύχει για το "καλό"(το βάζω σε εισαγωγικά γιατί για κάποιος μπορεί να το θεωρεί καλό αλλά κάποιος άλλος κακό.). Δεν θυμάμαι να το έχουν κάνει. Τέλος πάντων ίσως ξέφυγα. Ας κρατήσουμε το ότι γίνονται και υπερβολές. Δεν τις αρνήθηκε κανένας.


eirina έγραψε:

"Διακινδυνεύοντας να φανώ γελοίος, επιτρέψτε μου να πω ότι ο αληθινός επαναστάτης οδηγείται από ένα μεγαλειώδες αίσθημα αγάπης. Είναι αδύνατο να σκεφτώ έναν γνήσιο επαναστάτη χωρίς αυτήν την ιδιότητα"

Τσε γκεβάρα..Και πάλι δεν σε πιάνω.


Σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω με astavas, chriszax, liliostasi

Υ.Γ Σόρρυ για τα ορθογραφικά λάθη αν έχω κάνει. Σχολίασα όσα θυμάμαι..
Υ.Γ2 Τονίζω ότι προσωπική άποψη όλα αυτά και τίποτα παραπέρα. Δεν έχω κανένα σκοπό να δημιουργήσω διαμάχες και νομίζω ότι γενικότερα το έχω δείξει. Προσπάθησα να μην επιτεθώ σε κάποιον προσωπικά(εξάλλου δεν ξέρω κανέναν σας).
Υ.Γ3 Προφανώς το σχόλιο μου είναι καθαρά φιλο-εαακίτικο. Δεν το κρύβω.
Υ.Γ4 Πω πω έλεος με το πανί!!!!(Ηρεμήστε!!!Μην με φάτε!!) Laughing Laughing
Υ.Γ5 Απλά παραθέτω λινκ με το περσινό κάψιμο του στεκιού στους ΗΜΜΥ και κάποιων που και καλά ανέλαβε την επίθεση..φέτος!!(Κατά πόσο το έκανε αυτός δεν ξέρω..λίγο διάβασα τι γράφει αλλά βαριέμαι να ασχολούμαι πολύ με τόσο καμένα πράγματα και ανθρώπους..
"Ανάληψη ευθύνης" (το περιεχόμενο δεν είναι ότι καλύτερο..και μόνο από τις εικόνες...)
Περσινό κάψιμο- indymedia

Καλή χρονιά!!

Κάψιμοοοοοοοο!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 4:49 am

Όσον αφορά το post μου που παρερμηνεύτηκε...αλλά και εγώ μέσα στη φούρια της ημέρας δεν μπόρεσα να γράψω καλύτερα...

Απλά με ενόχλησε το γεγονός ότι σοκαριζόμαστε τοοοοσο πολύ. Γι αυτό και ανέφερα κάποια άλλα σκηνικά παρεμφερή (μέσα σε αυτά και το κάψιμο του στεκιου των ΗΜΜΥ) χωρίς να με ενδιαφέρει ποιος και γιατί το έκανε. Μαλακισμένα σκηνικά από μαλάκες.
Εντάξει το γεγονός είναι τραγικό αλλά δεν έγινε και κάτι πρωτοφανές που δεν το έχουμε ξαναδεί...

Ας σοκαριστούμε λίγο περισσότερο που πλέον μπήκε και η νέα χρονιά και δεν έχουμε ημερομηνία εξεταστικής και πρόγραμμα.

Για τον Τσε επειδή κάποιος είπε ότι το κάψιμο της σημαίας δεν είναι βία αλλά πολιτική πράξη...pale
Απλά ίσως καταλαβαίνουμε τη βία διαφορετικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 11:52 am

ρε παληκαρια,

sorry κιολας και με το συμπαθιο..

αλλα,αλλαζε ο χρονος,ημασταν ολοι σε γιορτες και πανηγυρια και τσακωνοσασταν για το στεκι των ΕΑΑΚ?

τετοιου ειδους πολιτικες βαρβαροτητες εχουν γινει και στο παρελθον..θυμαμαι μια κλοπη Η/Υ απο τους ηλεκτρολογους,η καποιο μαλλια απ'το συλλογο προσωπικου να κατηγορει μια παραταξη μεσα στη συνελευση των φοιτητων..

για το παληκαρι που προσπαθησε να κατευθυνει τη σκεψη των φοιτητων σε συγκεκριμενη παραταξη δια της εις ατοπον απαγωγης,η συγκεκριμενη παραταξη και ο χωρος στον οποιο ανηκει δεν εχει κατηγορηθει ποτε για βανδαλισμο μεσα στο ΕΜΠ..

και θα'ταν και λιγο κουφο,ν'ανεβουν οι ΔΑΠιτες η αλλου ειδους δεξιοι (χρυσαυγιτες κτλ) να καψουν τετοιες μερες το στεκι των ΕΑΑΚ..δλδ,μαζευτηκαν οι ΔΑΠιτες απ'την αραχωβα και τα club στο δρομο προς τον πειραια και τη μυκονο για να ανεβουν να καψουν το στεκι των ΕΑΑΚ τη στιγμη που ξερουν οτι κατι τετοιο μονο κακο θα τους κανει?

ισως θα'πρεπε να προσεχουμε λιγο τις σκεψεις μας και τις ευκολες κρισεις που πηγαζουν απο ενα οψιμο επαναστατισμο που μπορει να μας διακρινει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 3:04 pm

καλα λιγακι ντροπη δεν υπαρχει! Το να λετε οτι ειναι απολιτικ το φορουμ και οτι δεν πρεπει να εχει σχεση με "πολιικη" την ίδια ώρα που μια κουβεντα για το κάψιμο του στεκιου του συλλόγου απο φασιστες στο τέλος καταλίγει στο να κανει κριτικη στα εαακ είναι αντιφατικο. Το να κριτικαρονται τα πόστ μου και να λέτε ότι είναι ιδίου επιπέδου με 10 χρονου την ίδια ώρα που πόστο όπως της είρηνας βαζατε πλάτη (επειδη συμφωνείτε πολιτικά μαζι της) είναι αντιφατικό.
Όπως και επίσης οποιοσδήποτε φοιτητης εδω μέσα έχει αριστερη άποψη αμέσως τον κριτικάρετε και προσπαθείτε να τον μιόσεται και να τον προσβάλεται (κομματικοποιημενος κλπ κλπ).

το στεκι το καψανε φασιστες και αυτοι οι φασιστες ειναι και στη σχολη μας ίσος να ναι και σ αυτο το φορουμ γιαυτο προσπαθείτε να μιώσεται το γεγονός και να πατε αλλού την κουβεντα.

ρε μεγάλε χαλάρωσε και λεγε ότι θέλεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 3:28 pm

bouldoza έγραψε:
καλα λιγακι ντροπη δεν υπαρχει! Το να λετε οτι ειναι απολιτικ το φορουμ και οτι δεν πρεπει να εχει σχεση με "πολιικη" την ίδια ώρα που μια κουβεντα για το κάψιμο του στεκιου του συλλόγου απο φασιστες στο τέλος καταλίγει στο να κανει κριτικη στα εαακ είναι αντιφατικο. Το να κριτικαρονται τα πόστ μου και να λέτε ότι είναι ιδίου επιπέδου με 10 χρονου την ίδια ώρα που πόστο όπως της είρηνας βαζατε πλάτη (επειδη συμφωνείτε πολιτικά μαζι της) είναι αντιφατικό.
Όπως και επίσης οποιοσδήποτε φοιτητης εδω μέσα έχει αριστερη άποψη αμέσως τον κριτικάρετε και προσπαθείτε να τον μιόσεται και να τον προσβάλεται (κομματικοποιημενος κλπ κλπ).

το στεκι το καψανε φασιστες και αυτοι οι φασιστες ειναι και στη σχολη μας ίσος να ναι και σ αυτο το φορουμ γιαυτο προσπαθείτε να μιώσεται το γεγονός και να πατε αλλού την κουβεντα.

ρε μεγάλε χαλάρωσε και λεγε ότι θέλεις

καλή χρονιά καταρχήν και ευτυχισμένο το 2010

το φόρουμ φίλε μου δεν είναι απολιτίκ... είναι πολιτικά ανεξάρτητο, τουλάχιστον από την βάση του, δηλαδή εμείς οι administrators και moderators δεν θα δώσουμε κάποια κατεύθυνση ούτε θα ευνοούμε κάποιον λόγο της προσωπικής πολιτικής άποψης του... οπότε πες ότι θες και σχολίασε ότι θες αρκεί να είσαι μέσα στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 3:30 pm

συναδελφε bouldoza..

υπαρχει κατι οξυμωρο..σ'αυτη την κ@@@σχολη εμαθα απο ενα απ'τους πιο γεια σου καθηγητες ενα απ'τα πιο σημαντικα πραγματα..

σα μηχανικος,να μη μιλαω ποτε αν δεν εχω εμπεριστατωμενη αποψη..

για να πεις οτι καποιος συγκεκριμενος εκανε κατι,πρεπει να'χεις αποδειξεις..ξερεις τον εμπρηστικο μηχανισμο,ξερεις ποιος εσπασε την πορτα,ξερεις γιατι δεν υπηρξαν πιο εκτεταμενες καταστροφες μεσα στο χωρο αυτο?

και πως?μπηκε η αστυνομια κι εκανε ερευνα?
γιατι η σβαστιγγα δε λεει κατι απο μονη της..

σε καθε περιπτωση,μην προσπαθεις να στοχοποιησεις καποια συγκεκριμενη παραταξη..μαλιστα, τα παιδια της συγκεκριμενης παραταξης,το μονο που ισως μπορουν να καψουν ειναι ο εγκεφαλος τους με το πιστολακι για τα μαλλια..

και μη μου πεις οτι ειμαι φασιστας η οχι αριστερος..

κι επισης,κατω τα χερια απ'τον ecato..
το παληκαρι προσπαθει να κανει κατι για ολους τους φοιτητες της σχολης για να μην εχει αναγκη κανενας φοιτητης τη ΔΑΠ και την ΠΑΣΠ για εργασιες,κουβεντα και τα ρεστα και τ'ακουει απ'τον καθε ασχετο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 4:40 pm

jeronimo έγραψε:

αλλα,αλλαζε ο χρονος,ημασταν ολοι σε γιορτες και πανηγυρια και τσακωνοσασταν για το στεκι των ΕΑΑΚ?


Λολ όχι!! Εγώ είχα λιώσει επί ένα 5ωρο στα χαρτιά(έχασα.....) οπότε στις 3 που τελειώσαμε που να έβγαινα!!!! lol! lol!



Εντάξει δεν θα φτάσουμε στο σημείο να πούμε ότι το έκαψαν οι εαακίτες...


κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 303552 κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 303552
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 4:43 pm

jeronimo εξιγισε μου "γιατι η σβαστιγγα δε λεει κατι απο μονη της.."?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 4:46 pm

bouldoza έγραψε:
jeronimo εξιγισε μου "γιατι η σβαστιγγα δε λεει κατι απο μονη της.."?

Γιατί θα μπορούσε να την κάνει κάποιος άλλος ώστε να στοχοποιήσει τα φασιστάκια..έτσι θα είχατε και "προβολή"..όπως είπε και η ειρήνα θα μπορούσε να έγραφε δαπ ας πούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών   κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 4:52 pm

τουλαχστον οι εαακιτες δεν βαζουν τα μελη τους επι μονημου βασεος να προασπιζουν το ονομα τισ δαπ και τησ δεξιας μεσα στα φοιτιτκα φορουμς και να κανουν παρεμβαση μεσα σ αυτα μιας και δεν εχουν δικο τους site!

προσπαθώ να καταλάβω αν είσαι on ή off topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κάψανε το στεκι του συλλογου φοιτητών μηχανολόγων μηχανικών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: