Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 OOC - Campaign I

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime5th Φεβρουάριος 2010, 11:49 pm

astavas έγραψε:
Πρώτος βγαίνει στην άλλη άκρη ο Grim και αμέσως μετά αυτή. Βγαίνει γρήγορα και απομακρύνεται από το νερό, προσπαθώντας να κρύψει με τα χέρια της και τα μακριά μαλλιά της ότι μπορεί από το σώμα της, που διαγράφεται καθαρά μέσα από το μουσκεμένο της φόρεμα. (ahem, σταματάω εδώ, φαντάζεστε τα υπόλοιπα - κάνει κ κρύο όπως προαναφέραμεSmile)

Τι άθλια περιγραφή και εσύ που κάνεις!! Laughing Laughing

Ναι όλοι από κάτι και ο Maugoth τον F!

Υ.Γ εμένα μην με μπλέκεται!!Πονάει το χέρι μου!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 11:16 am

Ρε που τελικά ο ecato θα κάνει όλη τη δουλειά..!
Πω πω ούτε ένα ζάρι δεν μου έρχεται καλό τώρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 11:34 am

στοίχημα οτι θα σκοτώσω κάτι σε τάρανδο και θα φάμε!!χαχα!!!
εγώ το έπιασα αλλά εσείς μαγειρεύεται! άιντε δεν θα κάνω όλη την δουλειά...
κουράστηκα!!χαχα!!
kick_me λέω να κατασκηνώσουμε εδώ με τα παιδιά και να κάτσουμε να κάνουμε ελεύθερο κάμπινγκ...χαχα
πρέπει να σου έχουν σπάσει τα νεύρα από την προσμονή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 11:37 am

εγώ θέλω να ρίξει τώρα ο astavas κανα 20αρι πχ για το δάσος και να μην βρούμε τπτ να φάμε...

δε ξέρω αν γίνεται αλλά το χθεσινό μου έκατσε άσχημα...αφου ξύπνησα και η πρώτη μου λέξη ήταν ''Ρε τον κωλόφαρδο...."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 11:40 am

Antonioo έγραψε:
εγώ θέλω να ρίξει τώρα ο astavas κανα 20αρι πχ για το δάσος και να μην βρούμε τπτ να φάμε...

Μπα δεν γίνεται αυτό ρε...


Θέλω να μας κάνει πάλι επίθεση!!!Θα χάσουμε!!Πάντως αν μας κάνει ελπίζω να είναι κάτι απλό!(πάλι θα σας σώσω!! Laughing )


Βάρδιες 2-2 τώρα και όχι ένας ένας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 11:42 am

εγώ λεώ μπας και έχω 1 hp να την πέσω δίπλα στην christine να με κάνει καλά.....

εγω θα κάτσω στη 2η βάρδια μιας και έχω night vision...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 11:42 am

τι να μας σώσεις βρε κουφέ???
την ώρα που ήσουν σκοπιά μας την πέσαν τα ποντίκια!!!
ακουστικό βαρηκοήας θα σε πάρω στο χωριό για δώρο!χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 11:45 am

Θα πάει κάτι σε στυλ Grim- Selpara για ένα 4ωρο, Maugoth- Eldur για άλλο τόσο ή Grim- Eldur, Maugoth- Selpara.. Απλά επειδή εγώ βλέπω καλύτερα απ' ότι οι άνθρωποι και ο maugoth έχει night vision(θα μας βιάσει..θα πάει να βρει τα άλογα αν δεν του κάτσουμε!!)..


Βέβαια περιμένουμε τον titanokati που τον παρατήσαμε στη σπηλιά!! Very Happy


Νύσταζα..Αλλά εγώ σκότωσα το 1ο ποντίκι αλλιώς θα ήσουν dead!!Μιλάει και ο ανάπηρος!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 12:22 pm

Antonioo έγραψε:
εγώ θέλω να ρίξει τώρα ο astavas κανα 20αρι πχ για το δάσος και να μην βρούμε τπτ να φάμε...

xaxa, έλα μωρέ και συ, μια φορά έτυχε και το κάνεις θέμα... Cool

πείτε μου σκοπιές... θα προσπαθήσω να αποφύγω encounter.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 12:28 pm

αν θέλετε καθόλου μπλα μπλα κάντε, αλλιώς να προχωρήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 12:29 pm

όταν τρώμε δε μιλάμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 12:34 pm

και τι κοιτάτε? το πιατο ελπιζω!

κ κατι ασχετο, οκ , δεν είναι κ πολύ σωστό εν μέσω εξεταστικής αλλά τσεκάρετε το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κομικ http://www.giantitp.com/comics/oots.html.

ο maugoth ίδιος ο thog... όταν φτάσετε σε αυτό το σημείο θα καταλάβετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 12:45 pm

λολ Maugoth likes breaking things.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 1:16 pm

astavas έγραψε:
και τι κοιτάτε? το πιατο ελπιζω!

κ κατι ασχετο, οκ , δεν είναι κ πολύ σωστό εν μέσω εξεταστικής αλλά τσεκάρετε το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κομικ http://www.giantitp.com/comics/oots.html.

ο maugoth ίδιος ο thog... όταν φτάσετε σε αυτό το σημείο θα καταλάβετε!
αντε τωρα να ανοιξω τον θειο γιαννη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 2:11 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
astavas έγραψε:
και τι κοιτάτε? το πιατο ελπιζω!

κ κατι ασχετο, οκ , δεν είναι κ πολύ σωστό εν μέσω εξεταστικής αλλά τσεκάρετε το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κομικ http://www.giantitp.com/comics/oots.html.

ο maugoth ίδιος ο thog... όταν φτάσετε σε αυτό το σημείο θα καταλάβετε!
αντε τωρα να ανοιξω τον θειο γιαννη.

Κάνε και εσύ ένα ποστ ρε!Το τελευταίο που έκανες είναι αρκετά πίσω. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 2:24 pm

ενταξει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 2:26 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
ενταξει?


lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 2:56 pm

αα ρε grim το ήξερα πως δε κάνει για σένα η christine....λέω κάτσε να δω θα το σκεφτεί??

ΝΥΣΤΙΚΗ την άφησες τη κοπέλα ρεεεε...έφαγες εσύ καλά καλά τις γκοφρέτες σου και αυτή τπτ......ου να μου χαθεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 2:58 pm

Ναι υποτίθεται ότι θα έτρωγε τίποτα φρέσκο από το λαγό..
Ε τι πάλι από τα δικά μου τα μπαγιάτικα τα rations? Very Happy

Έχω μείνει με 1 τώρα!!! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 3:00 pm

Παράθεση :
Έχω μείνει με 1 τώρα!!! tongue

Αυτό είναι το κακό ότι κρατάς και καβάτζα...να είχες μόνο ένα πάει στο κόρακα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 3:02 pm

Antonioo έγραψε:
Παράθεση :
Έχω μείνει με 1 τώρα!!! tongue

Αυτό είναι το κακό ότι κρατάς και καβάτζα...να είχες μόνο ένα πάει στο κόρακα....


Είχα 3!Της έδωσα 1 στη σπηλια, 1 έφαγα εγώ τώρα και έμεινα με 1!Θα της το έδινα αλλά όπως είπα έφαγε λαγό!(ο Eldur τους έπιασε άρα αυτός τους δίνει όπου θέλει!!Και σιγά μην δώσει σε σένα!!)

Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 3:06 pm

tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 3:08 pm

Το "τι σου κάνω τώρα" γιατί το έκοψες?χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 3:09 pm

Παράθεση :
Το "τι σου κάνω τώρα" γιατί το έκοψες?χαχαχα

λέω σκοτάδι είναι φάση θα έχει...αλλά μετά σκέφτηκα πωε υπάρχει η φωτιά οπότε θα με δεις....Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 38 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 3:12 pm

Antonioo έγραψε:
Παράθεση :
Το "τι σου κάνω τώρα" γιατί το έκοψες?χαχαχα

λέω σκοτάδι είναι φάση θα έχει...αλλά μετά σκέφτηκα πωε υπάρχει η φωτιά οπότε θα με δεις....Razz


Α έτσι όπως το έγραφες νόμιζα ότι το έλεγες σε μένα!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
OOC - Campaign I
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 38 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Campaign I
» dnd test campaign i

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Παιχνίδια - Χιούμορ :: DnD :: παιχνίδια σε εξέλιξη-
Μετάβαση σε: