Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βαριέμαι να διαβάσω!!!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 11:06 pm

4 μαθήματα ακόμα ... 9 ημέρες ακόμα ... I can do it! silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 11:31 pm

1μάθημα 2μέρες ακόμα(βσκ 1 αφού είναι 1:30) κ τέλος ...
(όχι πως θα το περάσω Ια είναι....)
η μηχανολογία δν μετράει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 11:38 pm

αχ... ωραίες εποχές giotis... 1ο έτος ε? όσο να ναι αν χρωστάς κάτω από 20 δεν αγχώνεσαι ρε παιδί μου με τίποτα! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 11:42 pm

Ια(κάτι ψιλά έχω διαβάσει), Ιβ(εντελώς αδιάβαστη) κ διαβασμένη (εκτός από ελάχιστα) μηχανική θα μου μείνει για Σεπτέμβρη.ελπίζω. Α! κ σχέδιο θα δείξει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 11:45 pm

αυτό ακριβώς εννοώ! το θα δείξει! πάντως στα Ια πήρα κ το πρώτο μου 0... όχι ότι πρέπει να αγχωθείς, απλά λέμε τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 12:04 am

με βάση τα περσινά θέματα θα έπαιρνα 2,8.άμα έγραφα τέλεια τα 3 ερωτήματα που τα έβγαζα. αλλά πάλι δν θα πέρναγα παρόλο που έχω παραδώσει ασκήσεις....τεσπα σε λάθος τοπικ αυτές οι συζητήσεις...
έλα να τελειώνουμε έχουμε να κανονίσουμε κ ένα μπασκετάκι (real life) κ μία κοπή πίτας ή Pizzaς....Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 7:53 am

astavas έγραψε:
αχ... ωραίες εποχές giotis... 1ο έτος ε? όσο να ναι αν χρωστάς κάτω από 20 δεν αγχώνεσαι ρε παιδί μου με τίποτα! Smile

Πες το ψέματα.. Sad
Έχω ήδη περάσει τα 20!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 10:59 am

Αρχίζω να καταλήγω στο ότι κάθε άνθρωπος έχει ενα μαξιμουμ όριο διαβασματος σε μια χρονική περίοδο, και αναλογα με τις συνθήκες!!! Εγω το έχω ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ. Δεν μου πηγαίνει η καρδιά να ανοίξω βιβλίο πως να το κάνουμε.ΚΑΙ δίνουμε Ια !!! ΑΑΑΑααα...Φανταστείτε , δηλαδή, αντι να διαβάσω τώρα γραφω εδώ. Αμα δεν τα περάσω (πολύ πιθανό) Θα έχω πες 3- 'αντε 4 μαθήματα για σεπτέμβρη. Τότε θα τα περάσω? Αν έχω και άλλα απο 2ο εξάμηνο ???

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙΙΙΙΕΙΙΕΕΙΙΕΙ

Εχω αρχίσει να χάνω τα λογικά μου νομίζω. Χθες το βράδυ μιλούσα για 45 λεπτά με τον εαυτό μου για ότι μπορείτε να φανταστείτε. Πάω να φτιάξω καμια γέφυρα τώρα.Μετά θα παω να ρίξω ενα κατουρο. Μετα πρεπει να βρω τι θα φαω. Ηδη πεινάω, και δεν έχω εφόδια σπίτι. Μετά πρεπει να κοιταξω τα μαθηματικά. Τα θέματα θα κοιταξω που έχουν πέσει, εχω ψιλοπιάσει την λογική τους.

Εσείς που χρωστάτε καμια 20ρια μαθήματα, πότε θα τα περάσετε? 6 έτος? 7ο? Δεν ξέρω..πεινάω..κρυώνω...(τα καλοριφέρ δεν δουλεύουν για ένα παραξενο λόγο)
πρεπει να διαβασω..κάτσε να καω λίγο στις γεφυρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:08 am

μλκ κωστα τα 'χεις παίξει....κ γράφεις @@@
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:09 am

Και μεις που δεν μιλάμε πάλι,νομίζεις δεν τα'χουμε παίξει!!!Κι είναι ακόμα πρώτο έτος..Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:20 am

καιρό έχω να σε ακούσω...Razz ρε σκεφτείτε ότι τελειώνουμε αύριο.δν είναι τέλεια? εγώ φεύγω κ για Πάτρα για 4μέρες περίπου... ξεχάστε το Σεπτέμβρη κ συνέλθετε...δν είναι κ τόσο άσχημα.σε 19ώρες γράφουμε κ τελειώσαμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:23 am

Κι εγώ θα κάνω μια εξόρμηση κάπου εκτός Αθηνών!εννοείται!
Απλά όταν σκέφτεσαι ότι μπορεί και να πετύχει το 0/8 ουσιαστικά στα 5 γιατί στα τρία δεν πήγα(ιστορία-μηχανική-ούτε μηχανολογία θα πάω)..τρελαίνεσαι!
Δεν θα περάσω καλοκαίρι φέτος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:28 am

gatopard0s έγραψε:
ούτε μηχανολογία θα πάω!

Δεν ξέρω πόσο έχει αλλάξει το μάθημα από τότε που έμπαινα εγώ (ή μάλλον που δεν έμπαινα) αλλά πήγαινε οπωσδήποτε να το δώσεις, είναι τσάμπα. Το μόνο που πρέπει να κοιτάξεις (όχι διαβάσεις) είναι αυτό που φτιάχνεις νέους τύπους βάσει των μονάδων μέτρησης κάτι κάπου στο τέλος του βιβλίου.

Και μη το κάψετε βρε παιδιά... Διαβάστε εκεί. Και μην ακούω για όρια διαβάσματος, Πανελλήνιες δε δώσατε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:31 am

gatopard0s έγραψε:
Δεν θα περάσω καλοκαίρι φέτος!

Λες ψέμματα... Αλλά είσαι πρώτο έτος ακόμα και δεν καταλαβαίνεις τι σημαίνει ότι πρέπει να ξεκινήσεις διάβασμα από το 15αύγουστο επειδή 28 Αυγούστου δίνεις Ια (πάντα 28 είναι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:34 am

Δεν θα πάω για να κάνω την εργασία που θέλω,γιατί θέλω να την κάνω,οπότε το έχω προγραμματίσει πακέτο για σεπτέμβρη.
Μενελάειον έγραψε:
Και μη το κάψετε βρε παιδιά... Διαβάστε εκεί. Και μην ακούω για όρια διαβάσματος, Πανελλήνιες δε δώσατε;
Δεν το κατάλαβα αυτό που έγραψες,όσο εγώ στις πανελλήνιες πέρασα ιδιαίτερα χαλαρά με κλασσικό τροχοπέδη την έκθεση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:38 am

για μηχανολογία μπορείς από όσο μου έχουν πει να γράψεις κ να του πεις να σου κρατήσει τον βαθμό για να του παραδώσεις την εργασία. κ εγώ αυτό θέλω να κάνω. όμως δν ξέρω πότε του το λέμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:38 am

Μενελάειον έγραψε:
[quote="gatopard0s"Δεν θα περάσω καλοκαίρι φέτος!

Λες ψέμματα... Αλλά είσαι πρώτο έτος ακόμα και δεν καταλαβαίνεις τι σημαίνει ότι πρέπει να ξεκινήσεις διάβασμα από το 15αύγουστο επειδή 28 Αυγούστου δίνεις Ια (πάντα 28 είναι)[/quote]

Εντάξει,κάτι θα περάσω γιατί δεν θα έχω μόνο τα Ια αλλά και πόσα άλλα,συνεπώς δεν μου φτάνουν 2 βδομάδες(δεν μπορώ να λιώνω στο διάβασμα γι'αυτό διαβάζω σταδιακά και αργά)
Όσο για τα Ια στα θέματα που μας έδωσαν το 09'-08'-07' η επαναληπτική ήταν σεπτέμβρη κι όχι 28 αυγούστου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:39 am

gatopard0s έγραψε:
σεπτέμβρη κι όχι 28 αυγούστου!

Περίεργο... Οκ πάσο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:39 am

giotis έγραψε:
για μηχανολογία μπορείς από όσο μου έχουν πει να γράψεις κ να του πεις να σου κρατήσει τον βαθμό για να του παραδώσεις την εργασία. κ εγώ αυτό θέλω να κάνω. όμως δν ξέρω πότε του το λέμε.
Εγώ που πήγα και άρχισα να του το λέω μόνο που δεν με άρπαξε!από τώρα,λέει,σκοπεύεις να αφήνεις μαθήματα και κάτι δικά του καινοτομικά..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gatopard0s στις 10th Φεβρουάριος 2010, 11:40 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:40 am

Τώρα θα έγραφα κάτι ουσιώδες και καλό αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ νομίζω οτι τα εγκεφαλικά μου κύτταρα έχουν κάεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:41 am

Constadinus έγραψε:
Τώρα θα έγραφα κάτι ουσιώδες και καλό

Κάποιο βραχυκύκλωμα μάλλον έγινε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:43 am

Πω πω πως κάνετε έτσι για 2-3 μαθήματα?

Τα 20 μαθήματα με λίγο(?!) κάψιμο μπορούν να περαστούν σε 1 έτος..
Αλλά ποιος διαβάζει..


Μενελάειον έγραψε:
gatopard0s έγραψε:
σεπτέμβρη κι όχι 28 αυγούστου!

Περίεργο... Οκ πάσο

Για τα Ια λέει..όχι για τα άλλα!
Βέβαια εκεί δίνουμε..τέλη αυγούστου-αρχές σεπτέμβρη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 11:48 am

Ρε δεν ξέρω...Κάτι έχω πάθει τελευταία...Πιστεύω οτι φταίει η εξεταστική..τι νας πω παιδια...Πάω να πάρω μια απο το σουπερμάρκετ δίπλα καμια πάριζα να φιαξω κανα τόστ να φαω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 12:01 pm

Constadinus έγραψε:
Ρε δεν ξέρω...Κάτι έχω πάθει τελευταία...Πιστεύω οτι φταίει η εξεταστική..τι νας πω παιδια...
Get used to it! Έτσι θα αισθάνεσαι σε κάθε εξεταστική Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 7 I_icon_minitime11th Φεβρουάριος 2010, 7:10 pm

Για όποιον βαριέται στο star έχει τον Γιάννη τον Ράμπο IV.
πρώτη φορά στην tv (νομίζω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βαριέμαι να διαβάσω!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: