Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βαριέμαι να διαβάσω!!!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 7:18 pm

το desperados δεν το χω παίξει... ίσως το τσεκάρω κάποια στιγμή, προτεραιότητα έχουν τα monkey islands!

α, και πρεπει να απαντήσω και στο γήπεδο, μην ξεχνιόμαστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 7:20 pm

Και το desperados είναι καλό! Βέβαια τα έχει τα χρονάκια του..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 7:23 pm

προς astavas:
το έχω παίξει. το mystery game δν λες? πόσα είναι? έπαιξα το καλοκαίρι την remake version του που βγήκε σχετικά πρόσφατα

όταν λες γήπεδο εννοείς το πραγματικό ή το flash game?

προς hotdog
ναι βσκ τρελαίνομαι για παλιά games. με τα καινούργια για κάποιο λόγο με πορώνομαι τόσο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:08 pm

monkey island ftw!!!!Θυμάμαι έπαιζα και γέλαγα μόνος μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:28 pm

δεν ξέρω ποιο είναι ακριβώς, το 2ο νομίζω, περιμένω ένα φίλο να μου το φέρει. επίσης φοβερά παλιά παιχνίδια τέτοιου στυλ είναι τα Longest Journey, το πρώτο ιδιαίτερα μου άρεσε πολύ! Και ναι, και γω γέλαγα μόνος μου σα χαζό!

στο virtual γήπεδο λέω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:32 pm

astavas έγραψε:
Longest Journey


ΠΡΟΣΚΥΝΩ..
Ένα από τα καλύτερα, αν όχι το καλύτερο adventure που έχω παίξει!
(αν και το είχα copy και το crack που είχα τότε ήταν σκατά..στη μέση περίπου του παιχνιδιού μου το κράσαρε..)

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 885167 Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 885167 Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 885167 Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 885167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:33 pm

το έχω τερματίσει το longest journey πολύ παλιά όμως. παλιά έπαιζα συνέχεια τέτοια παιχνίδια. τώρα όμως βαριέμαι να βάλω σε λειτουργιά το μυαλό μου. έχει σταματήσει να δουλεύει από τον Ιούνιο που έδωσα τελευταίο μάθημα πανελλήνιες... αν και πρέπει να ξεκινήσω γιατί έχουμε εξεταστική σε 4μέρες

edit: a! και ένα άλλο flash game είναι το commando 2 στο miniclip. για να σκοτώνεις την ώρα σου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotis στις 21st Ιανουάριος 2010, 8:36 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:34 pm

giotis έγραψε:
έχει σταματήσει να δουλεύει από τον Ιούνιο που έδωσα τελευταίο μάθημα πανελλήνιες...

και εμένα εδώ και 3 χρόνια!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:41 pm

βαριέμαι να διαβάσω πάρα πολύ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:42 pm

begian έγραψε:
βαριέμαι να διαβάσω πάρα πολύ.....


friv.com

Σε έφτιαξα και σένα!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:55 pm

Βαριεμαι οσο δε παει ετσι.. παλι καλα που εχω και το μπασκετακι στο ιντερνετ να παιξω αλλιως θα χασει η μανα το παιδι και το παιδι την μανα lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime22nd Ιανουάριος 2010, 7:45 am

αααααααααααααααααααααααααααααααααΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

νιώθω πολύ καλύτερα ... ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime22nd Ιανουάριος 2010, 3:45 pm

http://www.trivialpursuitexperiment.com/index.php


αγόρια ιππότες κορίτσια μαύρες κότες!!!
έλα ομάδα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime22nd Ιανουάριος 2010, 4:07 pm

ecatodarcus έγραψε:
http://www.trivialpursuitexperiment.com/index.php


αγόρια ιππότες κορίτσια μαύρες κότες!!!
έλα ομάδα!!!

Πααααρα πολλες ερωτησεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime22nd Ιανουάριος 2010, 4:15 pm

Slevin έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
http://www.trivialpursuitexperiment.com/index.php


αγόρια ιππότες κορίτσια μαύρες κότες!!!
έλα ομάδα!!!

Πααααρα πολλες ερωτησεις!!

και δυσκολες..

την αλλη φορα,θα παιξω με τις γυναικες.. Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime22nd Ιανουάριος 2010, 4:41 pm

jeronimo έγραψε:
Slevin έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
http://www.trivialpursuitexperiment.com/index.php


αγόρια ιππότες κορίτσια μαύρες κότες!!!
έλα ομάδα!!!

Πααααρα πολλες ερωτησεις!!

και δυσκολες..

την αλλη φορα,θα παιξω με τις γυναικες.. Very Happy Very Happy

χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime23rd Ιανουάριος 2010, 10:15 pm

παιδες να σας καλωσορισω ,ειμαι πρωτοετης και ξεκιναω δευτερα με φυσικη,αυτη η φυσικη του berkley δεν παλευεται με τιποτα ,δεν λεω καλη η εκδοση ,αλλα τοσο μπλα μπλα ουτε ιστορια να ηταν!

για αυτο πηρα γκαρουτσο και μου βγηκε ο κωλος να διαβαζω /λυνω ασκησεις!
τους αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους τους βαριεστημενους συναδελφους...η βαρεμαρα επεισης δεν παλευεται με τιποτα ,ουτε και η νυστα επισης και μετα λενε για διαβασμα! affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime23rd Ιανουάριος 2010, 10:20 pm

Παράθεση :
παιδες να σας καλωσορισω ,ειμαι πρωτοετης και ξεκιναω δευτερα με φυσικη,αυτη η φυσικη του berkley δεν παλευεται με τιποτα ,δεν λεω καλη η εκδοση ,αλλα τοσο μπλα μπλα ουτε ιστορια να ηταν!

για αυτο πηρα γκαρουτσο και μου βγηκε ο κωλος να διαβαζω /λυνω ασκησεις!
τους αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους τους βαριεστημενους συναδελφους...η βαρεμαρα επεισης δεν παλευεται με τιποτα ,ουτε και η νυστα επισης και μετα λενε για διαβασμα! affraid


Tα εχουμε περασει ολοι φιλε και θα συνεχισουμε για χρονια..
Φαντασου, βαριεσαι την Φυσικη Ι που πας και αδιαβαστος που λεει ο λογος..
Ελα σε 2 χρονια να δωσεις Στροβιλα και τα λεμε!!


Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 11:32 am

θα πρωτοτυπησω.
κωλοβαρεσα 2 μερες, αλλα σημερα...
δεν βαριεμαι να διαβασω δεν βαριεμαι να διαβασω δεν βαριεμαι να διαβασω δεν βαριεμαι να διαβασω δεν βαριεμαι να διαβασω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 11:35 am

καλά καλά ..μας έπεισες No No No No No No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 12:04 pm

πρωτα πρεπει να πεισω τον εαυτο μου. μετα, τον παπαδοπουλο. και μετα,(αν με το καλο εχει γινει το προηγουμενο) εσας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 12:15 pm

Το μόνο χειρότερο από το να έχεις να διαβάσεις 1 μάθημα είναι να έχεις να διαβάσεις πολλά και ανακατεμένα ...
Δίνω 1 αυτή την Παρασκευή και 4 συνεχόμενα την επόμενη βδομάδα! Μπάχαλο θα γίνει!
Χώρια μια ξέμπαρκη εργασία Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 12:17 pm

Spyros έγραψε:
Το μόνο χειρότερο από το να έχεις να διαβάσεις 1 μάθημα είναι να έχεις να διαβάσεις πολλά και ανακατεμένα ...
Δίνω 1 αυτή την Παρασκευή και 4 συνεχόμενα την επόμενη! Μπάχαλο θα γίνει! Χώρια μια ξέμπαρκη εργασία Evil or Very Mad
λαθος. τουλαχιστον, οταν ειναι τελευταια μερα, καθεσαι για διαβασμα, γιατι δεν υπαρχει αναβολη, ενω οταν πρεπει να χωρισεις σε πολλες μερες 1 μαθημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 3:21 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
Spyros έγραψε:
Το μόνο χειρότερο από το να έχεις να διαβάσεις 1 μάθημα είναι να έχεις να διαβάσεις πολλά και ανακατεμένα ...
Δίνω 1 αυτή την Παρασκευή και 4 συνεχόμενα την επόμενη! Μπάχαλο θα γίνει! Χώρια μια ξέμπαρκη εργασία Evil or Very Mad
λαθος. τουλαχιστον, οταν ειναι τελευταια μερα, καθεσαι για διαβασμα, γιατι δεν υπαρχει αναβολη, ενω οταν πρεπει να χωρισεις σε πολλες μερες 1 μαθημα...
+10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 6:14 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βαριέμαι να διαβάσω!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: