Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Jerry's Trash

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime15th Μάρτιος 2010, 8:28 am

Φίλε jerry η φιλοσοφία σου είναι όντως πολυ καλή!Ελπίζω όμως και στην πραγματικότητα να μην μένεις στην ανάλυση και να προχωράς καθόλου και στην πράξη...(χιούμορ κάνω, χιούμορ)!! Very Happy Very Happy Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime15th Μάρτιος 2010, 3:54 pm

δεν νομίζω να μπορώ να απαντήσω (προς το παρόν) αφού μου έθιξες την οικολογική μου συνείδηση Very Happy... γενικότερα πάντως είμαι κατά της ανάλυσης (άντε για κανά καφέ το πολύ). Απλά και λιτά, γι'αυτο συμφωνώ με τον xbasher.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime15th Μάρτιος 2010, 5:52 pm

Jerry αν διψάς μέχρι πεθαμού θα σου πω εγώ αν θα πας 5χλμ πιο κάτω(στην πραγματικότητα θα ψοφίσεις στο δρόμο!χαχαχα)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime15th Μάρτιος 2010, 6:26 pm

μπορεις να ριξεις καποια γρηγορα η να ψηθει αργα..

στην πρωτη περιπτωση,θα φας γρηγορα-στη δυτερη θα φας περισσοτερο (συνηθως..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime15th Μάρτιος 2010, 6:44 pm

το πολυ φαγητο παχαινει Razz

για αυτο καλυτερο γρηγορα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime15th Μάρτιος 2010, 7:35 pm



αχχχχχ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime16th Μάρτιος 2010, 6:42 am

επισης,στα 18-20,οι γυναικες κοιτανε απλα να βρουν καποιον που να τις κ@@λωνει..
στα 22,κανουν το καλυτερο πη@@μα..
απ'τα 24 και μετα,αρχιζουν και σκεφτονται αλλες 1000 παραμετρους (τη δουλεια τους,τη δουλεια σου,το αν θα μπορειτε να βρισκεστε,αν εισαι ''σοβαρος'' και ''ωριμος'' κλπ)..

ειναι κατι σαν υπολογιστες..
στα 18-20 σκεφτονται μονο 1-2 παραμετρους
στα 22 κανουν φορματ (οι περισσοτερες) και κοιτανε να περνανε καλα (εχω τυχει και σε ''παντρεμενη βεβαια'' που δεν επεφτε με τπτ και τα ειχε με ενα μπαγλαμα,μου πηρε κανα 3μηνο να τη ριξω κι οταν την εριξα,την εστειλα πισω στο παληκαρακι)
στα 24 ενσωματωνουν υπερυπολογιστη

η πλειοψηφια παντα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime16th Μάρτιος 2010, 12:24 pm

Φίλε jerry νομίζω ότι εδώ έχεις άδικο.Έχω την εντύπωση ότι μία 35άρα (μπορεί και 40) είναι αυτή που πραγματικά ξέρει να π$δι#ται!!Είναι σε μία φάση που ξέρει τι θέλει σε όλους τους τομείς, πόσο μάλλον στο κρεβάτι!Απλά θα σε βάλει κάτω... τα υπόλοιπα τα ξέρετε...Μου καταρρίπτεις τη milf θεωρία μου γι αυτά που λες για τις 22άρες!Δυστυχώς δεν έχω ζήσει τη milf εμπειρια ακόμα, αλλά που θα πάει...??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime16th Μάρτιος 2010, 2:52 pm

fakek,αυτη τη στιγμη κινουμαι στα 18-24..
βεβαια,εκεινη που μια φοραγε κοκκινο στρινγκακι,μια κιτρινο,μια πρασινο και της τα τραβαγα σα λαστιχο,ηταν 27 αλλα δεν την υπολογιζω,ως πολυ μικρο δειγμα..

τωρα,δεν θα μου'κανε τοση εντυπωση να με ''βαλει κατω'' μια 35αρα-40αρα,γτ θα την πη@@ξω μια,αντε και δευτερη και τελειωσε..
στο sex,θελω να υπαρχει και παιχνιδι και ανταποκριση στις κινησεις..
ως εκ τουτου,μια 35αρα-40αρα φανταζει μονο σαν μια καλη μλκια..

ενω στα 18-24,αν μια κοπελια δεν ειναι κουκουρουκου εντελως,σεξουαλικα και σαν ατομο,αξιζει και να την κυνηγησω κι ας μου πει οχι..η πρωτη θα'ναι?
το να πει ναι ομως, και να προχωρησει το πραμα,ειναι κ@@λα..
και θα ξερω οτι εχω διπλα μου μια κοπελα που δεν ειναι απλα αλλη μια απ'το σωρο..

Σπόιλερ:

για τις γυναικες που το αξιζουν λοιπον:



περα απο'κει fakek,αυτες που μπορει να σ'αρεσουν πολυ ειναι οι βορειες..σουηδια,νορβηγια,ρωσια..
οπως μου'χε πει μια σουηδεζα ''στη σουηδια,πρωτα @@#!@# με τον αλλο και αν μας αρεσει ,συνεχιζουμε..δεν προκειται να βγαινουμε 2 μηνες,μετα να !@#!@# νεα δουμε οτι δεν ταιριαζουμε και να πουμε αντε γεια..'' rephrase αυτα,γτ αν πω τα ακριβη της λογια παω για ban..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime16th Μάρτιος 2010, 7:28 pm

jerry έγραψε:
επισης,στα 18-20,οι γυναικες κοιτανε απλα να βρουν καποιον που να τις κ@@λωνει..
στα 22,κανουν το καλυτερο πη@@μα..
απ'τα 24 και μετα,αρχιζουν και σκεφτονται αλλες 1000 παραμετρους (τη δουλεια τους,τη δουλεια σου,το αν θα μπορειτε να βρισκεστε,αν εισαι ''σοβαρος'' και ''ωριμος'' κλπ)..

ειναι κατι σαν υπολογιστες..
στα 18-20 σκεφτονται μονο 1-2 παραμετρους
στα 22 κανουν φορματ (οι περισσοτερες) και κοιτανε να περνανε καλα (εχω τυχει και σε ''παντρεμενη βεβαια'' που δεν επεφτε με τπτ και τα ειχε με ενα μπαγλαμα,μου πηρε κανα 3μηνο να τη ριξω κι οταν την εριξα,την εστειλα πισω στο παληκαρακι)
στα 24 ενσωματωνουν υπερυπολογιστη

η πλειοψηφια παντα..
Βρίσκω την παρομοίωση λίγο ατυχής..όσο για τα υπόλοιπα θα συμφωνήσω από την μια με σένα κι απ'την άλλη με τον facek.
Έχω ακούσει και σεξολόγους να λένε ότι η γυναίκα των 30++ -40κάτι κάνουν πολύ καλό @#$ διότι και ξέρουν τι θέλουν όπως λέει ο προλαλίσαντας αλλά και ξέρουν ότι η εμμηνόπαυση είναι κοντά,οπότε θέλουν να το χαρούν όσο το δυνατό περισσότερο(χωρίς άγχος).
Βέβαια,στα -22+ κάνεις και βλέπεις άλλα που δεν χαίρεσαι πιο μετά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime16th Μάρτιος 2010, 10:33 pm

ναι ρε σεις οι γυναικες ειναι σαν μηχανες ,αρκει να γυρισεις τον διακοπτη στην καταλληλη λειτουργεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime17th Μάρτιος 2010, 9:47 am

jerry έγραψε:

βεβαια,εκεινη που μια φοραγε κοκκινο στρινγκακι,μια κιτρινο,μια πρασινο και της τα τραβαγα σα λαστιχο,ηταν 27 αλλα δεν την υπολογιζω,ως πολυ μικρο δειγμα..


Δεν μπορώ να τα διαβάζω αυτά όταν ξέρω ποιος είναι από πίσω!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime17th Μάρτιος 2010, 4:27 pm

γτ ρε φιλαρακι?

κι εσενα,αν φοραγες,θα στα τραβαγα..

edit:εν τω μεταξυ,η πλακα ειναι οτι καποια στιγμη την ερωτευτηκα..της το'πα και φρικαρε..
περυσι τετοιο καιρο ηταν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime17th Μάρτιος 2010, 4:53 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime17th Μάρτιος 2010, 6:49 pm

Τη χαζήηηηηη!πάει το παλικάρι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime17th Μάρτιος 2010, 9:02 pm

jerry έγραψε:
γτ ρε φιλαρακι?

Έτσι! Laughing

jerry έγραψε:

κι εσενα,αν φοραγες,θα στα τραβαγα..


shoot
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 3:51 pm

ρε σεις τι ακουστηκε αυριο η πρυτανεια λεει θα ειναι κλειστο το πολυτεχνειο 10-2 ,αλλα η γραμματεια δεν ξερει τιποτις τι θα γινει τελικα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 4:43 pm

Καλά κι εσύ στο "jerry's trash" βρήκες να το γράψεις!...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 4:52 pm

επειδη δεν ειναι επιβεβαιομενο ,ειπα να μην ανοιξω καινουργιο thread ασκοπα,απλως το εβαλα μηπως το εχει ακουσει καποιος αλλος και ξερει σιγουρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 4:56 pm

Καλά έκανες κ ρώτησες!Θα το ρώταγα κ εγώ γιατι συζητάται ήδη από την δευτέρα και μάλιστα πρώτη φορά το άκουσα από καθηγητή ο οποίος ρωτούσε εμάς αν ξέρουμε τίποτα για την παρασκευή και για το αν θα χάσουμε ώρες!προς το παρόν κανείς δεν φαίνεται να ξέρει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 5:12 pm

Το θέμα είναι ότι εγώ πήγα μηχανουργείο γιατί έχω εργαστήριο αύριο να ρωτήσω και μας είπαν ότι δεν είναι σίγουροι αλλά τέτοια ανακοίνωση ήρθε γιατί μας είπαν ότι ήταν εν γνώσει.
Θα δείξει..γιατί αν δεν βγει επίσημη ανακοίνωση από την πρυτανεία δεν μπορούμε να πούμε τίποτα με σιγουριά..μπορεί να μας το φυλάει για έκπληξη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 5:46 pm

γιατί να μην γίνει μάθημα? Ξέρει κανείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 5:51 pm

Ακριβώς δεν μπορώ να σου πω, κάτι άκουσα αν γίνει κάτι θα γίνει επειδή δεν μας αναγωρίζουν ως master το πτυχίο!Έτσι μου είπε μια κοπέλα που τη ρώτησα και εγώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 5:52 pm

γατ0πard0s, ποιοι και τι ώρα έχουν εργαστήριο αύριο;

πάντως έχουν απεργία οι ακαδημαϊκοί του Πολυτεχνείου 11:00-15:00 αν θυμάμαι καλά....
τώρα, ποιος θα κάνει απεργία είναι άλλο θέμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 9 I_icon_minitime18th Μάρτιος 2010, 5:53 pm

η βαδαλουκα μας το πε,οτι και καλα η συνοδος των πρυτανεων το αποφασισε αλλα δεν ξερω ,και για να μην εχει ακουστει κατι μαλλον θα ειναι ψοφιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Jerry's Trash
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: