Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Jerry's Trash

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 12:38 pm

σοβαρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 12:40 pm

LOL

όλα τα πιάνεις... (βσκ περιμένω την παρέμβαση για να πέσουν οι μάσκες Very Happy)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 12:51 pm

λοιπον θα τα πω ολα στο jerry ,μια φορα πηγα να αντιγραψω και εγω και ολα το φορουμ λεγεται jerry,αλλαξτε ονοματα γρηγορα μην τα δει και παθει καμια συγκοπη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 12:55 pm

ποιος να πάθει συγκοπή? Ο jerry- απομίμιση? Που είναι κ καλά παραγωγής? Εγώ είμαι ο αυθεντικός... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 12:57 pm

κατσε γιατι εγω μπηκα με το nick jerry και ακολουθησατε ,αρα ειμαι εγω,δικαιωματικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:01 pm

οχι εγώ είμαι Razz. και δε λέω μόνο για το nick, αυτό το βάζει ο καθένας, λέω για τον άνθρωπο jerry...

πριν καιρό, όταν αποφάσισα να φύγω από κατεύθυνση παραγωγής, κάποιος χάκαρε το profile μου και τώρα μόνο κατάφερα να ξαναμπω, για να βάλω τα πράγματα στη θέση τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:04 pm

δεν την παλευετε..

free jerry!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:07 pm

να και ο προβοκάτορας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:15 pm

τι γίνεται εδώ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:18 pm

δε με νοιαζει ποιος εχει το σωμα του jerry, εγω ειμαι το πνευμα του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:19 pm

jerry παγωγης , εχεις δικαιωμα να μην μιλησεις ,οτιδηποτε πεις θα χρησιμοποιηθει εναντιον σου,και ας ειδοποησει καποιος τον εκα να του ριξει ban Jerry's Trash - Σελίδα 24 586102
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:19 pm

ρε σεις, ξεκολλάτε, οκ, καλή η πλάκα αλλά μη γίνει κ καμία παρεξήγηση... είπαμε, εγώ είμαι το original το πράγμα, τώρα αλλάξτε τα νικ σας! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:20 pm

τι να πω ρε παιδες?

γινεται ο αμπαλος ο astavas να ειναι ιδιος μ'εμενα?

εδω ηθελε χθες να τα φτιαξουμε με 2 διδυμες (1 ο καθενας) και δε μπορω να το συνηδειτοποιησω ακομα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:21 pm

εγώ είμαι

κάνουμε και διαγωνισμό αν θέλετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:22 pm

o jerry ποτέ δεν θα μίλαγε για κάποιον πίσω από την πλάτη του, πόσο μάλλον για τον σούπερ-αγαπημένο του φίλο/πρότυπο astavas... οπότε jerry εκτίθεσαι... και φαίνεται και ποιος πραγματικά είσαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:23 pm

θα συμφωνήσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:24 pm

ασε ρε αστερα..

τι ειπα πισω απ'την πλατη του astavas?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:26 pm

συμφωνω και γω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:27 pm

eca ξυπνα ρε!!

μου την πεφτουν ασχημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:27 pm

αιντε, καιρός να κοπούν τα αστεία...

προς το παρόν συμφωνούμε ότι ο jerry είναι μούφα..

άρα μένουν οι jerry και jerry...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:28 pm

μη μαλωνετε! οτι και να κανετε, εγω θα ειμαι ο πραγματκος jerry!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:29 pm

αφού jerry δε γίνεσαι, γεννιέσαι! Τι το κουράζετε όλοι? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:30 pm

ποιος εισαι ρε παραξενε,real jerry?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:31 pm

o jerry.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 24 I_icon_minitime26th Ιούνιος 2010, 1:33 pm

εγώ είμαι ο jerry.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Jerry's Trash
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 24 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: