Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!!   Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! I_icon_minitime18th Φεβρουάριος 2010, 3:56 pm

24 Ιουνίου ειναι η μεγάλη μέρα..Γράφουμε την εξεταστική στα @@ μας και διαλύουμε το σύμπαν!!!

http://www.sport-fm.gr/article/218096
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!!   Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! I_icon_minitime18th Φεβρουάριος 2010, 4:06 pm

\m/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!!   Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! I_icon_minitime18th Φεβρουάριος 2010, 4:18 pm

γ@μW εγω την εξεταστική δε μπορώ να τη γράψω στα @@ γτ είμαι οριακά.......αντε τώρα να αποφασίσω τι να κάνω....παρόλο που είχα δει metallica,mastodon δεν είχε πέσει πολύ ξύλο...τώρα πιστεύω θα γίνει της μουρλής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!!   Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! I_icon_minitime18th Φεβρουάριος 2010, 4:32 pm

Ανακοινώθηκε επιτέλους?!!?1 Ωχ αδερφάκι μου θα γα******θει το συμπαν *#$*#*($#*(!!#(Τ(!*!*!(%*#*!(%
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!!   Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!! I_icon_minitime18th Φεβρουάριος 2010, 4:35 pm

Ερχονται και Mastodon ? και Bullet for my vallentine?
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πρέπει να αρχίσω απο τώρα να ζεσταίνω το λαιμό μου, γιατι τετοιο headbangin' δεν ξαναγίνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι 4 Γίγαντες του thrash στην Ελλάδα!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum
» Superleague Ελλάδα 2009-10
» Superleague Ελλάδα (2010-2011)
» Γίνε εσύ ο πρωταγωνιστής στην Ώρα της Γης 2010!
» Χορηγός ομάδας στα Ζωνιανά που στην κυριολεξία @αμάει!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Ταινίες - TV - Μουσική-
Μετάβαση σε: