Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σπασμένη οθόνη Laptop

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 1:50 pm

Καλησπέρα

Έχω ένα Laptop Toshiba και έσπασα την οθόνη υγρών κρυστάλλων. Είναι 15,4'' και ο υπολογιστής 2,5 χρόνων δηλαδή εκτός εγγύησης.
Ξέρετε αν μπορώ κάπου οικονομικά να τον φτιάξω?Πιστεύω ότι αν πάω στην Toshiba δε θα συμφέρει καθόλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 1:56 pm

Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ότι πιο οικονομικά θα σου έρθει καινούργιο laptop ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 2:04 pm

καινούρια οθόνη ; δεν νομίζω να βρει λιγότερο από 300-400 ευρώ ...κανε ένα τηλέφωνο στην toshiba να ρωτήσεις ... 210 519 39 00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 2:08 pm

Ο υπολογιστής καινούριος κάνει 550 ευρώ.
Ρώτησα κάποιον που ήξερε περίπου τιμές και μου είπε ότι πάνω απο 150 ευρώ η οθόνη είναι κλέψιμο.
Ψάχνω για κανένα μαγαζί στο κέντρο εκεί γύρω στο παλιό πολυτεχνείο ή κάπου αλλού που κάνουν τέτοιες δουλειές οικονομικά.
Εκτός αν έχετε κάποιο γνωστό σας να μου προτείνετε που ασχολείται και θα ξέρει να μου πει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 3:35 pm

Πάρε μία 22 ιντσών στα 100-120 ευρώ και σύνδεσέ την με το laptop. Χάνεις από φορητότητα, αλλά κερδίζεις σε μέγεθος. Διαφορετικά, πάρε καινούριο laptop. Δεν συμφέρει σε τόσο φθηνό laptop, να αλλάξεις οθόνη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 3:38 pm

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 3:41 pm

Σωστόοος ο defaultuser! +1 κι από μένα Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 5:50 pm

Δυστυχώς μου είναι αναγκαία η φορητοτητα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 6:00 pm

panos έγραψε:
Δυστυχώς μου είναι αναγκαία η φορητοτητα...

Βάψτο μπλε και πέτα το στη θάλασσα! Laughing

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 6:05 pm

κάπου είχα διαβάσει οτι αυτοί εδώ ήταν καλοί.
Pc Express
το ίδιο και γι αυτούς
Laptop Kings
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 6:12 pm

Ευχαριστώ

Αύριο θα επικοινωνήσω με αυτούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 10:57 pm

panos έγραψε:
Ευχαριστώ

Αύριο θα επικοινωνήσω με αυτούς.

α είδες τιμούλες ; http://www.pcexpress.gr/Toshiba-Laptop-Screens.html δεν είναι τραγικές ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 11:25 pm

Ναι οι τιμές όντως δεν είναι τραγικές.
Πιο φτηνά δε βρίσκεις δυστυχώς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Σπασμένη οθόνη Laptop Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σπασμένη οθόνη Laptop   Σπασμένη οθόνη Laptop I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 11:27 pm

σε ένα από τα 2 λέει οτι άμα θές μπορείς να την βάλεις και μόνος σου και έτσι να γλυτώσεις 30€ από την τιμή που δίνουν. νομίζω είναι οι laptop kings
edit ναι αυτοί είναι.το λένε κάτω από το πινακάκι με τις τιμές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σπασμένη οθόνη Laptop
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Macbook ή Laptop ?
» Αγορα laptop!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Computers-Internet-Games :: Αρχείο-
Μετάβαση σε: