Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Hλεκτρικά κυκλώματα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Hλεκτρικά κυκλώματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hλεκτρικά κυκλώματα   Hλεκτρικά κυκλώματα I_icon_minitime10th Μάρτιος 2010, 6:14 pm

στα ηλεκτρικά κυκλώματα το έχω αρχίσει από γκαρούτσο και είμαι τώρα στο θεώρημα millman,βασικά μερικές ασκήσεις δε παλεύονται καθόλου(δε το ΄πάω απλά με ανάγνωση και έτσι μου πέρνει πολύ χρόνο)..και δε ξέρω να το συνεχίσω από εκεί η να περιμένω για το κανονικό βιβλίο.Επίσης έχω ακούσει πως δίνει και σημειώσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Hλεκτρικά κυκλώματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hλεκτρικά κυκλώματα   Hλεκτρικά κυκλώματα I_icon_minitime10th Μάρτιος 2010, 6:52 pm

Αγαπητέ συνάδελφε,

χωρίς να θέλω να φανώ κακός γιατί δεν βάζεις επιτέλους το mail της σχολής για να μην κάνεις θέματα που ήδη υπάρχουν ξεχωριστά;
Θεματική ενότητα με τα ηλεκτρικά υπάρχει ήδη στην ενότητα "2ο εξάμηνο" που εσύ δεν μπορείς να δεις επειδή δεν χρησιμοποιείς mail της σχολής.είναι κρίμα να κουράζουμε και τους αδμιν για πράγματα που μπορούμε να διευθετήσουμε μόνοι μας.

Όσο για το θέμα που θίγεις κι απ΄όσα έχω ακούσει το καλύτερο που έχει να κάνεις είναι να διαβάσεις από τις σημειώσεις που μοιράζονται δωρεάν από το κτίριο Μ και να παρακολουθείς αν δεν βαριέσαι τον Tom(έτσι λέω τον Παπαδόπουλο.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Hλεκτρικά κυκλώματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο! :: Αρχείο-
Μετάβαση σε: