Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   18th Μάρτιος 2010, 6:03 pm

ρε παιδια αυτο π ειπε η βαδαλουκα σημερα την 1η ωρα οτι αυριο 10-2 δεν εχουμε σχολη ισχυει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   18th Μάρτιος 2010, 8:33 pm

και εγώ άκουσα οτι αύριο στις 10-2 έχουμε στάση εργασίας αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.

Σπόιλερ:

"Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υποστηρίζω μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να τα λες" Βολταίρος

"Who's the more foolish? The fool, or the fool who follows him?" Obi Wan Kenobi, Jedi Master

έδωσα σύνολο 5 μαθήματα. Στα δύο πρώτα κόπηκα με άσσο και τα άλλα τρια τα πέρασα με 8.όλο μαζί 11888!Τυχαίο?? δεν νομίζω...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   18th Μάρτιος 2010, 8:45 pm

Ο πρόεδρος σήμερα είπε ότι τα μαθήματα θα γίνουν κανονικά, όταν τον ρώτησαν κάποιοι φοιτητές.
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   18th Μάρτιος 2010, 8:51 pm

ωραία το βγάζω σε ανακοίνωση

"Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υποστηρίζω μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να τα λες" Βολταίρος

"Who's the more foolish? The fool, or the fool who follows him?" Obi Wan Kenobi, Jedi Master

έδωσα σύνολο 5 μαθήματα. Στα δύο πρώτα κόπηκα με άσσο και τα άλλα τρια τα πέρασα με 8.όλο μαζί 11888!Τυχαίο?? δεν νομίζω...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   18th Μάρτιος 2010, 8:53 pm

Η Βαδαλούκα πλάκα μας έκανε μωρέ(?)..καλά θα της πω εγώ.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   18th Μάρτιος 2010, 9:08 pm

πάντως στο internet κυκλοφορεί πως είμαστε κλειστά:

http://www.esos.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=7219:----master------&catid=335:2009-12-02-06-41-30&Itemid=673
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   18th Μάρτιος 2010, 9:15 pm

ωραία το έβγαλα από ανακοίνωση για να μην κάψω κανέναν...

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   18th Μάρτιος 2010, 10:17 pm

καλα εγω θελω να παω αυριο και να μην εχουμε μαθημα!
ρε το καμμενο τον τυπο που κανει ΙΙΒ τον λυπαμαι!κανει σε 250 ατομα ο ιδιος ,την ιδια ωρα σε μια αιθουσα που χωραει 120 ατομα και εχει κανει μολις 2 μαθηματα!!!

αυτο θα πει να εισαι γκαντεμης ,παντως κριμα γιατι κανει πολυ καλο μαθημα!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   19th Μάρτιος 2010, 8:54 am

τελικά κλειστά είναι σήμερα?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   19th Μάρτιος 2010, 9:57 am

ανοικτα , ΜΕΚ Ι δεν έγιναν , αντιθέτως τα Ρευστα κανονικά
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???   19th Μάρτιος 2010, 11:06 am

ΜΕΚ Ι στο τμήμα του κ.Χουντάλα πάντως έγιναν(απ'οτι έμαθα).

Αύριο στις 10-2 έχουμε κανονικά μάθημα???
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: