Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime19th Δεκember 2009, 10:15 am

δεν ειμαι ρατσιστης, αλλα ρε γαμωτο ο nick fury ΕΠΡΕΠΕ να ειναι λευκος.γαμω το ultimate universe μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime19th Δεκember 2009, 10:19 am

lvdt έγραψε:
δεν ειμαι ρατσιστης, αλλα ρε γαμωτο ο nick fury ΕΠΡΕΠΕ να ειναι λευκος.γαμω το ultimate universe μεσα
ρε συ είναι μαύρος εδώ και 15 χρόνια ... εξάλλου τα comic πότε δεν είχαν σταθερές ιστορίες ...με κάθε νέο σχεδιαστή έρχεται και κάτι καινούριο
ότι πουλήσει πιο πολύ ...μένει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime19th Δεκember 2009, 10:26 am

δεν νομιζω οτι ειναι εδω και 15 χρονια.αρκετα λιγοτερο.πρεπει να ειναι εδω και 5-6 χρονια.τουλαχιστον στο κλασσικο marvel universe ηταν λευκος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime19th Δεκember 2009, 4:40 pm

Το είδα στο mall το trailer και μου άρεσε ελπίζω να είναι όσο καλό δείχνει......




Ισως να μου άρεσε η μουσική πιο πολύ \m/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime19th Δεκember 2009, 4:47 pm

lvdt έγραψε:
δεν νομιζω οτι ειναι εδω και 15 χρονια.αρκετα λιγοτερο.πρεπει να ειναι εδω και 5-6 χρονια.τουλαχιστον στο κλασσικο marvel universe ηταν λευκος
λες ; μπορεί ...απλώς δεν είναι περίεργο να αλλάξει τόσο ριζικά ένας χαρακτήρας comic ...κλασικό παράδειγμα ο spiderman και ο ιστός του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime23rd Δεκember 2009, 1:24 pm

ecatodarcus έγραψε:
Γενικά μου φαίνεται ότι φέτος θα έχει πολλές καλές ταινίες το μενού...
Δείτε και αυτό το τρέιλερ:


φαίνεται πολύ καλή.
ξέρει κανείς τι παίζει? πρέπει να είναι από κόμικ.
Αυτή φαντάζει ιδιαίτερα καλή!

Τι έχετε να πείτε για αυτή;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 12:04 am

Για το airbender έχει αναφερθεί και σε προηγούμενα post πως είναι από κομικς και γενικά πρέπει να την παλεύει...
για τον dr parnassus δεν έχω ακούσει καλά λόγια....(έχει βγει καιρό σε περίπτωση που δε το ξέρεις....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 12:06 am

ναι το ξέρω,αλλά ακόμα παίζεται..(έχει καμιά βδομάδα που βγήκε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 12:51 am

Antonioo έγραψε:
Για το airbender έχει αναφερθεί και σε προηγούμενα post πως είναι από κομικς και γενικά πρέπει να την παλεύει...
για τον dr parnassus δεν έχω ακούσει καλά λόγια....(έχει βγει καιρό σε περίπτωση που δε το ξέρεις....)
το airbender είναι από το κόμικ avatar: the last airbender και θεωρείται απο τις καλύτερες σειρές κινουμένων σχεδίων...
προσωπικά την έχω δει την σειρά ...4 σεζόν ήταν ... εξαιρετικό κινούμενο
το προτείνω ανεπιφύλαχτα σε φαν του είδους και μη.
ps
δεν είναι γιαπωνέζικο ... είναι αμερικάνικη παραγωγή της nikelodeon

όσο για την ταινία ...ας ελπίσουμε το καλύτερο γιατί η τελευταίες προσπάθειες μεταφοράς από κινούμενα σχέδια στη μεγάλη οθόνη ήταν το GI-Joe και το dragonball που κατά την γνώμη μου καλύτερα να μην έβγαιναν στο σινεμά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 9:49 am

Παράθεση :
όσο για την ταινία ...ας ελπίσουμε το καλύτερο γιατί η τελευταίες προσπάθειες μεταφοράς από κινούμενα σχέδια στη μεγάλη οθόνη ήταν το GI-Joe και το dragonball που κατά την γνώμη μου καλύτερα να μην έβγαιναν στο σινεμά

Μην μου το θυμίζεις που περίμενα το dragonball να βγει κι ήταν χειρότερο κι από τα τελετάμπις..
Αν κρίνω όμως από το trailer της ταινίας φαίνεται σε καλύτερη μοίρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 9:59 am

gatopard0s έγραψε:
ναι το ξέρω,αλλά ακόμα παίζεται..(έχει καμιά βδομάδα που βγήκε)

έχει κανά μήνα βασικά αλλά ναι ακόμα παίζεται. και εμένα δεν μου είπαν τα καλυτερα. είναι απο τις ταινίες που θα δώ, αλλά σε DVD

Ρε παιδιά χθές συνειδητοποίησα οτι η ιστορία του AVATAR είναι ίδια με αυτή της Pocahondas. Συμφώνησε και ο Antonioo μαζί μου. Εσείς τι λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 10:07 am

ecatodarcus έγραψε:

έχει κανά μήνα βασικά αλλά ναι ακόμα παίζεται. και εμένα δεν μου είπαν τα καλυτερα. είναι απο τις ταινίες που θα δώ, αλλά σε DVD

Ρε παιδιά χθές συνειδητοποίησα οτι η ιστορία του AVATAR είναι ίδια με αυτή της Pocahondas. Συμφώνησε και ο Antonioo μαζί μου. Εσείς τι λέτε?

Ε,οκ..σημασία έχει ότι ακόμα παίζεται!

AVATAR~Pocahondas..αν το καλοσκεφτείς δεν έχουν και μεγάλη διαφορά


Υ.Γ.:αυτά που έγραφε εδώ πριν εγώ ποτέ δεν τα έγραψα.. scratch scratch


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gatopard0s στις 24th Δεκember 2009, 2:19 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 11:37 am

ecatodarcus έγραψε:
gatopard0s έγραψε:
ναι το ξέρω,αλλά ακόμα παίζεται..(έχει καμιά βδομάδα που βγήκε)

έχει κανά μήνα βασικά αλλά ναι ακόμα παίζεται. και εμένα δεν μου είπαν τα καλυτερα. είναι απο τις ταινίες που θα δώ, αλλά σε DVD

Ρε παιδιά χθές συνειδητοποίησα οτι η ιστορία του AVATAR είναι ίδια με αυτή της Pocahondas. Συμφώνησε και ο Antonioo μαζί μου. Εσείς τι λέτε?
στην Pocahondas δεν νικάνε οι ιθαγενείς ... κατά τα άλλα ναι μοιάζει πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 6:06 pm

Είδα και εγώ το Avatar.Μου άρεσε πολύ και μάλλον είναι η καλύτερη ταινία που είδα φέτος.
Πολύ όμορφα γραφικά,ωραίο περιβάλλον,ωραίο story..τα συνδυάζει όλα νομίζω!

Θέλω και εγώ να γίνω Ναβι!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 10:40 pm

Μόλις γύρισα από το AVATAR 3D..πριν δω την ταινία ομολογώ πως περίμενα να δω μια ταινία χωρίς σενάριο και μόνο ωραία γραφικά.
Τώρα οφείλω να πω πως η ταινία πέρναγε κάποια πολύ ουσιαστικά νοήματα και τα γραφικά της άξιζαν,ιδιαίτερα στην 3D version.Είχε σίγουρα κάποια άκυρα σημεία αλλά παρά την διάρκεια της(162 λεπτά)πέρασε πολύ ευχάριστα η ώρα!
Είναι μια καλή ταινία και αρκετά ολοκληρωμένη,αξίζει τα λεφτά της! Cool(3D γυαλιά)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime24th Δεκember 2009, 11:41 pm

gatopard0s έγραψε:
Μόλις γύρισα από το AVATAR 3D..πριν δω την ταινία ομολογώ πως περίμενα να δω μια ταινία χωρίς σενάριο και μόνο ωραία γραφικά.
Τώρα οφείλω να πω πως η ταινία πέρναγε κάποια πολύ ουσιαστικά νοήματα και τα γραφικά της άξιζαν,ιδιαίτερα στην 3D version.Είχε σίγουρα κάποια άκυρα σημεία αλλά παρά την διάρκεια της(162 λεπτά)πέρασε πολύ ευχάριστα η ώρα!
Είναι μια καλή ταινία και αρκετά ολοκληρωμένη,αξίζει τα λεφτά της! Cool(3D γυαλιά)
πραγματικά είναι η μόνη ταινία που είδα τελευταία που άξιζε το 12ευρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime25th Δεκember 2009, 12:40 am

Μια ακόμα ταινία που αναμένεται αυτόν τον χρόνο:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime25th Δεκember 2009, 1:29 am

Καταρχας, Χρονια Πολλα σε ολους και Καλα Χριστουγεννα!!

Εγω θα προτεινα μια 5αδα απο ταινιες του Edward Norton, τον οποιο θεωρω εναν απο τους καλυτερους της εποχης μας:

1. Fight Club
2. 25th Hour
3. American History X
4. The Illusionist
5. The Italian Job


Αν θελει καποιος να του προτεινω καποιο συγκεκριμενο ειδος ταινιας, μετα χαρας, ειμαι "λιγο" ψαγμενος με το θεμα κινηματογραφος.. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime25th Δεκember 2009, 9:38 am

Χρόνια πολλά κι από μένα και καλά Χριστούγεννα!

Ομολογώ πως από την πεντάδα που πρότεινες κάποια μου είναι,νομίζω,τελείως άγνωστα.
Όσο για το fight club είναι αρκετά ωραία ταινία αν και λίγο περίεργη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime25th Δεκember 2009, 11:11 am

Καλά Χριστούγεννα guys!

Είδα κι εγώ το Avatar χθές (όχι 3D), πολύ καλή ταινία από κάθε άποψη, να το δείτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime25th Δεκember 2009, 1:07 pm

Slevin έγραψε:
Καταρχας, Χρονια Πολλα σε ολους και Καλα Χριστουγεννα!!

Εγω θα προτεινα μια 5αδα απο ταινιες του Edward Norton, τον οποιο θεωρω εναν απο τους καλυτερους της εποχης μας:

1. Fight Club
2. 25th Hour
3. American History X
4. The Illusionist
5. The Italian Job


Αν θελει καποιος να του προτεινω καποιο συγκεκριμενο ειδος ταινιας, μετα χαρας, ειμαι "λιγο" ψαγμενος με το θεμα κινηματογραφος.. Very Happy


Futuramaaaaaaaaaaaaa!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Δεκember 2009, 1:05 am

liliostasi έγραψε:


Futuramaaaaaaaaaaaaa!!!


Λάθος..!!

>>Futurama4Ever!!!!!!!!!

Ειδα σημερα το βραδυ μεσα στην βαρεμαρα της ημερας μια αρκετα καλη και αναλαφρη ρομαντικη-κωμωδιουλα με Cameron Diaz και Ashton Kutcher, το What Happens in Vegas..
Θυμιζει λιγο το Ηangover σε στορι αλλα δεν παυει να ειναι ωραιο..Βεβαια το δευτερο (σ.σ. Ηangover) τα σπαει..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Δεκember 2009, 1:24 am

Slevin έγραψε:
liliostasi έγραψε:


Futuramaaaaaaaaaaaaa!!!


Λάθος..!!

>>Futurama4Ever!!!!!!!!!

Ειδα σημερα το βραδυ μεσα στην βαρεμαρα της ημερας μια αρκετα καλη και αναλαφρη ρομαντικη-κωμωδιουλα με Cameron Diaz και Ashton Kutcher, το What Happens in Vegas..
Θυμιζει λιγο το Ηangover σε στορι αλλα δεν παυει να ειναι ωραιο..Βεβαια το δευτερο (σ.σ. Ηangover) τα σπαει..!
σου άρεσε το Hangover ;
εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου

όσο για το what happens in vegas μια χαρά ήταν ...ίσος να ήταν καλύτερη αν δεν σιχαινόμουν τον Kutcher τόσο πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Δεκember 2009, 2:05 am

Το Hangover τα 'σπασε ρε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Δεκember 2009, 3:02 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:

σου άρεσε το Hangover ;
εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου

όσο για το what happens in vegas μια χαρά ήταν ...ίσος να ήταν καλύτερη αν δεν σιχαινόμουν τον Kutcher τόσο πολύ

Για τους ρολους που παιζει ειναι καλος..Και να σου πω την αληθεια επαιξε σε μια ταινια μυστηριου μια φορα το The Butterfly Effect και ηταν μια χαρα κ εκει..Οπως και ο Jim Carrey στο Number 23..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Προτάσεις βελτίωσης
» Που μπορώ να γράψω τις προτάσεις μου για το forum?
» Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Ταινίες - TV - Μουσική-
Μετάβαση σε: