Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κινητό τηλέφωνο Nokia E66

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κινητό τηλέφωνο Nokia E66   Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 I_icon_minitime6th Ιούνιος 2010, 6:36 pm

Γεια σας παιδιά.
Πουλάω το nokia e66 μου. Το είχα αγοράσει δεκέμβρη του 2008 ή ιανουάριο του 2009 (δεν μπορώ να θυμηθώ ακριβώς) από τα duty free του dubai προς $575.
Τα χαρακτηριστικά του φαίνονται στο παρακάτω site: http://www.nokia.gr/products/phones/e66
Πρόκειται για ένα υπερ-πλήρες smart phone, το οποίο τρέχει symbian s60 3rd edition, και έχει σχεδόν τα πάντα επάνω συμπεριλαμβανομένου wi-fi, gps (έχω περασμένους χάρτες της garmin), κτλ. Και εννοείται πως μπορείται να προσθέσετε όποια εφαρμογή της αρεσκείας σας, αρκεί να είναι συμβατή με το λειτουργικό.
Το κινητό έχει κάποιες γρατζουνιές από χρήση οι οποίες φαίνονται και με το παραπάνω στις φωτογραφίες λόγω της ανάλυσης και του δυνατού φλας. Με εξαίρεση τη γρατζουνιά στο πίσω μέρος, οι άλλες είναι τόσο μικρές που ίσως να μην τις παρατηρούσατε αν δεν τις έδειχνα στις φωτό. Στην μία γωνία που φαίνεται σαν σπάσιμο δεν είναι σπάσιμο απλά έχει φύγει το χρώμα στην γωνίτσα.
Με εξαίρεση τα παραπάνω το κινητό είναι πραγματικά άψογο λειτουργικά χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.
Ο λόγος που το δίνω είναι επειδή την επόμενη εβδομάδα βγαίνει η επιδότηση μου και θέλω να πάρω iphone.
Η τιμή του αυτή τη στιγμή στην αγορά ξεκινά από 250 ευρώ σύμφωνα με το skroutz και στα περισσότερα επώνυμα μαγαζιά έχει 260-300 ευρώ.
http://www.skroutz.gr/s/51879/Nokia-E66.html
Νομίζω ότι τα 130 ευρώ που ζητάω για το τηλέφωνο είναι πολύ καλή τιμή στα μισά της τιμής του καινούριου.
Προτιμώ συναλλαγή χέρι με χέρι από αθήνα, αλλά θα στείλω το κινητό και εκτός αθηνών, με αντικαταβολή και τα έξοδα μεταφοράς θα επιβαρύνουν τον αγοραστή.
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0049
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0050
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0052
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0053
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0055
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0058
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0059
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0060
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0061
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0064
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66 CIMG0066-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κινητό τηλέφωνο Nokia E66
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Αγγελίες :: Πουλάω-Χαρίζω-
Μετάβαση σε: