Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μου τη σπάει...

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:33 am

μπααα . εδώ το κάνανε ολόκληρο θέμα το άσπρο. άμα βγει κ σε πορτοκαλί θα το μάθουν ως κ η γιαγιά μου που πέθανε πριν 30χρόνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:39 am

αν σου κάνω δώρο ένα πορτοκαλί i-phone 4 θα το εκλάβεις σαν εκδήλωση ενθουσιασμού,χαρας και εμπιστοσύνης? Laughing Λοιπον,επειδή δεν την παλεύω άλλο - σκέψου ότι η τηλεόραση παίζει σπορ+ , το ελλάδα-νιγηρία - λέω να καληνυχτίσω,κ μην ανυσηχείς εδώ θα είμαστε για 3 βδομάδες ακόμα της εξεταστικής Wink Πάω να σε καληνυχτίσω και στο άλλο θρεντ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:43 am

μπορείς να αγοράσεις το άσπρο κ να το βάψεις πορτοκαλί κ μετά να το πουλήσεις ως το πορτοκαλί iphone 4 στην διπλάσια τιμή. γτ πως να το κάνουμε το πορτοκαλί είναι ανώτερο από το άσπρο.
κ γω αυτό σκεφτόμουν τώρα. βσκ έχουμε 3βδομάδες. κ από Κυριακή που γυρνάω Αθήνα θα έχω κ περισσότερο χρόνο για να διαβάσω οπότε εδώ θάμαιRazz καληνυκτίζω κ γω λοιπόν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 5:39 am

astavas έγραψε:
Tο να μιλάει ο δίπλα στη γκόμενα/κοπέλα/σχέση του στο κινητό και να μωρουδίζει σε γελοιό βαθμό, με τα:
'ιέλα βρε (κάτι)+άκι μου',

'άχου το (κάτι) μου',

'κλείσε - όχι εσύ πρώτη - όχι εσύ κτλ...΄'

εσάς τι σας τη σπάει? Smile

edit: extra μπονους παιρνουν τα φαγητα (τυροκροκετίνι μου) και ζώα (βατραχούλη μου) Very Happy

αυτά με τα εις -άκι δεν τα αντέχω
να με πει ''μανωλάκη''?

Σπόιλερ:

τα εις ''ουλίνι μου'' και τα ''σ'αγαπώ-κι εγώ'' είναι επίσης extra

ecatodarcus έγραψε:
πολύ εκνευριστική ατάκα ατόμων μεγαλύτερης ηλικίας:
"αχχ νεολαίρα... εμείς στην ηλικίας σας ξέρεις τι είχαμε κάνει?"

επίσης η φράση : " ρε ξέρεις ποιός είμαι εγώ?"

+1

Vallian έγραψε:
ναι και κάποτε θα πρέπει να σταματήσει αυτό Razz Για να επανέλθουμε, μου την σπάει να με φωνάζουν "ψηλέ!" ενώ είμαι 1,73...

κι εμένα μου τη σπάει αν και είμαι 1,82
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:04 am

εμενα μου τη σπαει και το "εισαι μικρη ακομα...θα μεγαλωσεις και θα δεις πως ειναι τα πραγματα..." Ελεος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:18 am

mnkplus έγραψε:
εμενα μου τη σπαει και το "εισαι μικρη ακομα...θα μεγαλωσεις και θα δεις πως ειναι τα πραγματα..." Ελεος!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:06 am

Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 919982 Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 919982 Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 919982
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 9:03 am

εμενα μου τη σπαει γενικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 10:35 am

fakek έγραψε:
κυρίως αυτή η ατάκα αφορά γυναίκες αλλά κ όχι μόνο...
(μετά από μάθημα...)
-έλα ρε πώς πήγες??εγραψες τπτ??.....ρωτάω εγώ...
-μπααα άσε ρε ήταν πολύ δύσκολα και δεν είχα διαβάσει κιόλας!άστα!σκ@τ@!

μετά από λίγες εβδομάδες που έχουν βγει τ αποτελέσματα, ο βαθμός αυτού του ατόμου είναι ή 7 ή 8....δεν ξέρω γιατί αλλά μου τη δίνει πολύ!!


+4384785439543957324237452305

Καλά εγώ ξέρω άτομα που μου λένε "δεν ξέρω", "έτσι κι έτσι", "οριακά" και παίρνουν κάτι 9ακια..

ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ.


kounamoutas7 έγραψε:
οχι ρε, εδω μαζευτηκανε ολοι οι ιδιοφυες της Ελλαδος

Ομολογω ΔΙΑΒΑΖΑ σαν τρελος 5 μερες ΣΤΟΙΧΕΙΑ 1 και κοπηκα σαν μαλακας
ειμαι ΧΑΖΟΣ επρεπε να παω στα μπουζουκια και γω...

Είσαι άμπαλος. Απλά δεν ξέρεις το κόλπο.

Ferb έγραψε:
Aααα, θυμήθηκα ποια φράση μου την σπάει:

'δημοκρατία έχουμε, ο καθένας εκφράζει ελεύθερα την άποψή του...'

πολύ κλισέ και συνήθως βγαίνει απτο στόμα πλέον γραφικών ατόμων


Γραφικότατοι όπως είπες..


Vallian έγραψε:
giotis έγραψε:
κ κάτι άλλο που μου τι σπάει.
ΝΑΙ η Ελλάδα νίκησε την Νιγηρία. είναι θεοί η καλύτερη ομάδα του Μουντιάλ ναι κ προ απομνημονεύστων χρόνων κέρδισε κ το Μουντιάλ! ΝΑΙ είναι εθνικοί ήρωες. γράφουν την ελληνική ιστορία

Ρε...Σε αγαπάω...Σοβαρα Very Happy


Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος..


ecatodarcus έγραψε:
πολύ εκνευριστική ατάκα ατόμων μεγαλύτερης ηλικίας:
"αχχ νεολαίρα... εμείς στην ηλικίας σας ξέρεις τι είχαμε κάνει?"

Νεολαία έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 10:55 am

όχι το λένε νεο-λέρα...ένα υβρίδιο μεταξύ νεολαίας και λέρας...
επίσης λένε και το γενιά της καφετέριας...

πραγματικά δεν τα έχεις ακούσει ποτέ?? κάθε φορά που δεν βρίσκει ένας παππούς/γιαγιά στον ΗΣΑΠ θέση να κάτσει το λέει!χαχα

mnqplus έγραψε:
εμενα μου τη σπαει και το "εισαι μικρη ακομα...θα μεγαλωσεις και θα δεις πως ειναι τα πραγματα..." Ελεος!!

+2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 10:59 am

Εμ νόμιζα ότι έλεγα νεολαία..εντάξει δεν το έχω ακούσει ποτέ απλά το ξέρω ότι λένε πολλά τέτοια για τις νέες γενιές. Κλασσικά πράγματα.
Ναι κατάλαβα αμέσως από τι λέξεις αποτελείται απλά είπα μπας και σου ξέφυγε γιατί όσο να ναι είναι λίγο "βαρύ" ως έκφραση.
Καλά γενιά της καφετέριας, του φραπέ, του καναπέ, της τηλεόρασης είναι και αυτά μέσα στα κλασσικά.

ecatodarcus έγραψε:

mnqplus έγραψε:
εμενα μου τη σπαει και το "εισαι μικρη ακομα...θα μεγαλωσεις και θα δεις πως ειναι τα πραγματα..." Ελεος!!

+2

+500 και είσαι μέσα!

Η "εμπειρία" των "μεγάλων". Κουκου, μάτια έχουμε και βλέπουμε! Ζώα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 11:07 am

'εγώ στην ηλικία σου έβοσκα τα πρόβατα!!!'


respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 11:42 am

πατέρας μου έγραψε:
'εγώ στην ηλικία σου παντρεύτηκα

μάνα μου έγραψε:
'εγώ στην ηλικία σου είχα 2 παιδιά

μεταξύ τους έγραψε:
σ'εσένα έμοιασε
(όταν κάνω καμιά μλκία)

μπάρμπας μου έγραψε:
'εγώ στην ηλικία σου είχα όποια ήθελα

ξέρω,δεν είμαστε και η πιο σόι οικογένεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 11:51 am

στον δρομο και μετα απο μια λογομαχια μεταξυ δυο οδηγων για σοβαροτατο λογο . πχ να αργησει να ξεκινησει παραπανω απο 40 milisec απο τη στιγμη που θα αναψει το πρασινο,
τη στιγμη που ο ενας απο τους δυο εχει απομακρυνθει σε αποσταση που ουτε να κανει αναστροφη μπορει ουτε να ακουσει και πολλα λεει ο αλλος:
'' Κατεβα κατω ρεεεεεε''


χαχαχα! ψευτομαγκες ελληνες οδηγοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 11:58 am

robjanrules έγραψε:
στον δρομο και μετα απο μια λογομαχια μεταξυ δυο οδηγων για σοβαροτατο λογο . πχ να αργησει να ξεκινησει παραπανω απο 40 milisec απο τη στιγμη που θα αναψει το πρασινο,
τη στιγμη που ο ενας απο τους δυο εχει απομακρυνθει σε αποσταση που ουτε να κανει αναστροφη μπορει ουτε να ακουσει και πολλα λεει ο αλλος:
'' Κατεβα κατω ρεεεεεε''


χαχαχα! ψευτομαγκες ελληνες οδηγοι
και ένα γνωστό
πως ορίζετε ο χρονος dt:
από την στιγμή που θα ανάψει πράσινο μέχρι να ακουστεί το πρώτο σφύριγμα από τους πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:01 pm

εγώ το\χω βρει το κόλπο

όταν είμαι αθήνα,όπως τώρα,κοτσάρω ένα Ν στο πίσω τζάμι και είμαι άνετος

ούτε κορναρίσματα,ούτε άγχος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:02 pm

οι ταριφες εχουν αλλαξει διασταση! ειναι σε αλλο επιπεδο!
Υπολογιζουν ποσο μακρυα τους ειναι ο 1ος στο φαναρι και πατανε τη γ@μWκορνα λιγο πριν αναψει το πρασινο ωστε την ωρα που θα αναψει το να φτανει ο ηχος στα αυτια του 1ου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:04 pm

και εγώ έχω Ν αλλά με γ@μ@νε όλοι τους. ίσως βλέπουνε πόσο καλός οδηγός είμαι κ λένε θα έχει βάλει το Ν για σπάσιμο Razz
καλά αυτό΄που λες robjanrules δν παίζει να το κάνουν μόνο οι ταρίφες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:32 pm

robjan looool, μεγάλες αλήθειες... Very Happy


ecatodarcus έγραψε:
πολύ εκνευριστική ατάκα ατόμων μεγαλύτερης ηλικίας:
"αχχ νεολαίρα... εμείς στην ηλικίας σας ξέρεις τι είχαμε κάνει?"

καλά αυτό και αν είναι... :

'εγώ όταν ήμουν στην ηλικία σου δούλευα στα γιαπί 14 ώρες, μετά καπάκι μπουζούκια και σερί την άλλη μέρα στη δουλειά...'

...από τη Δευτέρα μέχρι και το Σάββατο αυτό! Και ας μην είχε λεφτά να αγοράσει παπούτσια και καλά!

Και εννοείται ότι είχε τουλάχιστον 3 γκόμενες ταυτόχρονα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:33 pm

στην κρήτη,οδηγάμε από μικρά παιδιά

μη σας κάνει εντύπωση αν δείτε 8χρονο να οδηγεί τρακτέρ

αλλά,οι δρόμοι στην αθήνα είναι ζούγκλα

αν μπορούσαν να περάσουν από πάνω σου,θα το'καναν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:34 pm

robjanrules έγραψε:
οι ταριφες εχουν αλλαξει διασταση! ειναι σε αλλο επιπεδο!
Υπολογιζουν ποσο μακρυα τους ειναι ο 1ος στο φαναρι και πατανε τη γ@μWκορνα λιγο πριν αναψει το πρασινο ωστε την ωρα που θα αναψει το να φτανει ο ηχος στα αυτια του 1ου


doppler οχι μαλ@κιες...χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:37 pm

ο 3ος παγκοσμιος πολεμος θα γινει για το νερο
(καθε φορα που ο γκουμας εκανε σουτ η τριπλα η κεφαλια)
και μη ξεχναμε οτι ξεκινησε την καριερα του ως επιθετικος

αγιος ανθρωπος ο ηρωδης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:42 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
στην κρήτη,οδηγάμε από μικρά παιδιά

μη σας κάνει εντύπωση αν δείτε 8χρονο να οδηγεί τρακτέρ

αλλά,οι δρόμοι στην αθήνα είναι ζούγκλα

αν μπορούσαν να περάσουν από πάνω σου,θα το'καναν


βασικά μπερδεύεις μάλλον τα χωράφια με τους δρόμους... δεν είναι ζούγκλα οι δρόμοι στην Αθήνα, απλά όσοι οδηγούν και καλά από μικρά παιδιά δεν οδηγούν σε δρόμους... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:45 pm

οι δρόμοι στην αθήνα είναι ζούγκλα

απ'όλες τις απόψεις
κυκλοφοριακό,κίνηση,νεύρα

λίγοι άνθρωποι που οδηγούν σε νησιά δε φοβούνται την αθήνα


είναι πιο δύσκολο να οδηγείς τρακτέρ στα κατσάβραχα παρά αμάξι στην άσφαλτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:49 pm

γιατί που έχει άσφαλτο? Παντού κατσάβραχα έχει και δω... και τα περνάμε χωρίς τρακτέρ! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μου τη σπάει...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: