Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 9:34 pm

Οκ είμασστε ακόμα στις αρχές τις εξεταστικής. Το κακό είναι οτι όποιος θέλει να παέι διακοπές θα πρέπει από τώρα να προετοιμαστεί και να κλείσει διαμονή αν όχι και εισιτήρια.
Για να ακούσω προτασεις, σκέψεις, κριτικές κτλ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 9:46 pm

λοιπον θα ειμαι αντικειμενικοτατος .

επειδη καλοκαιρι χωρις λιγες μερες στο πελαγος του αιγαιου δεν γινεται ελατε ναξο.
πραγματικα για ολα τα γουστα.
θες νταπαντουπα και σουξου μουξου ,μεινε στην πολη της ναξου.
θες παραδοσιακα πραγματα παρε μια βολτα το ιστορικοτατο καστρο ,μπες στον πυργο του μαρκου σανουδου που απο κει εβλεπε κατευθειαν στο λιμανι, η κανε μια βολτα τα χωρια της(περιπου 50 ειναι)
θες μπανακια στις πιο απιστευτες παραλιες ,παρε αυτοκινητο /ποδηλατο και αρχισε να τις εξερευνεις μια μια ( θα χρειαστεις αρκετες μερες)
θελεις καταδυσεις σε ναυαγια και βολτες στο οροπεδιο της ναξου εχουμε
πολλες δραστηριοτητες...θες κρουαζιερα εχουμεεεεεεεε


παντως το αιγαιοπελαγιτικο ταπεραμεντο της δεν εχει αλειωθει στο ελαχιστο,ενα νησι που πιστευω οποιος κυκλοφορει στο αιγαιο πρεπει να επισκεφθει.


παντως το πολυ δυνατο κομματι ειναι η θαλλασα,αλλο να σου λεω και αλλο να κανεις μπανιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 9:58 pm

είμαι σχεδόν έτοιμος να με πείσεις...

εμένα μου άρεσε πάρα πολύ όταν μικρός πήγαινα για κάμπινγκ Πλαταμώνα και Χαλκιδική. Τέλειες παραλίες. Τέλεια τοπία τριγύρω...
και η Θεσσαλονίκη είναι σε απόσταση βολής!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 10:03 pm

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9D%CE%AC%CE%BE%CE%BF%CF%82



http://www.united-hellas.com/tourism/naxos/naxos-pictures-gr.html

http://www.naxos.gr/index.php?target=topics&topic_id=63 (το χωριο μου ειναι στην πρωτη φωτο)


επισης μπαινοντας απο την κεντρικη πυλη του καστρου ακομα υπαρχει ο πυχης που ηταν χαραγμενος διπλα στην πορτα ως μετρο μηκους...

αρε πατριδααααααααααααααα


http://www.digitalnaxos.gr/ αξιζει πολυ αυτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 11:12 pm

ιστορικός mech-eng έγραψε:
επειδη καλοκαιρι χωρις λιγες μερες στο πελαγος του αιγαιου δεν γινεται ελατε ναξο.

Yes sure..no money, no party.

Ρε σεις ώρες ώρες αναρωτιέμαι δεν νιώθετε κάπως να κάνετε διακοπές με λεφτά by mommy and daddy?
Προσωπικά αλλιώς τρώω λεφτά τα οποία τα έχω δουλέψω έστω και το πολύ λίγο που μπορεί να δουλέψω το χρόνο και αλλιώς αυτά που μου δίνουν οι γονείς..στην δεύτερη περίπτωση το σκέφτομαι πολύ περισσότερο!

Κατά τα άλλα τι να σου πω. Σου είπα ελάτε στο χωριό να σας φιλοξενήσω! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 11:21 pm

προσωπικά δεν θέλω να χαλάω λεφτά στις διακοπές και γι αυτό τις βγάζω πολύ οικονομικά. αλλά και το μεγαλύτερο μέρος των χρημάτων που χαλάω είναι λεφτά τα οποία τα δουλεύω (είναι και αυτός ένας λόγος που δεν χαλάω λεφτά, χεχε).
που νομίζεις οτι είμαι μετά την εξεταστική και τον μισό αύγουστο?δουλειά για να πάω διακοπές 5 μέρες.
οι διακοπές σε νησί είναι για μένα βασικό, γιατί το εξοχικό στο χωριό είναι μακρυά από θάλασσα και έτσι αν δεν πάω διακοπές σε νησί μπάνιο μόνο σε μπανιέρα!χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 11:41 pm

Έτσι μάλιστα.

Προφανώς αναφερόμουν σε κόσμο που πηγαίνει διακοπές, πληρώνει ξενοδοχεία,φαγητά,εξόδους κτλ που όλα μαζί ποτέ δεν πέφτουν κάτω από 500ε(βρείτε μου εσείς με λιγότερα από 50ε δωμάτιο σε ξενοδοχείο..) και είναι πολύ "χαλαρός". Και υπάρχουν αρκετά τέτοια άτομα.


Για μένα διακοπές στην καλύτερη = camping που με 100ε περνάς αρκετές μερούλες μαζί με φαγητό και διάφορα έξοδα. Αλλιώς στο χωριό και πολύ είναι!!!!

edit

Ρε συ πήγαινε τα στο trash να μη σου το χαλάω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 6:45 am

mech-eng,
αυτό ήταν κακό χτύπημα

έχω να πάω νάξο 4-5 χρόνια
μου θύμισες πολλά

φίλους,ξενύχτια,έρωτες,περιπλανήσεις,λιώσιμο με το ξαδερφάκι μου
Σπόιλερ:
2 σαβούρες στον άγιο γεώργιο με τη μπανάνα,καρτ στο γαλανάδο

λοιπον,για τους λάτρεις των x-treme sports θαλάσσιου τύπου (πχ rafting),υπάρχει ο σκοπελίτης-ο καλύτερος καπετάνιος ever
φεύγει από νάξο με 10 μποφόρ να πάει να πάρει ασθενείς από την αμοργό (την ώρα που τα blue star είναι αραγμένα),αλλά αν μπεις πάνω,είσαι άμαθος και πέσεις σε κύμα λίγο έξω απ'τη νάξο θα τα δεις όλα
(10€ το εισιτήριο για να πας στα πέριξ νησιά-κουφονήσι,ηρακλειά,σχοινούσα,δονούσα)

για να γυρίσεις τις παραλίες,υπάρχει κτελ
δε λέει να κάνεις μπάνιο στον άγιο γεώργιο γιατί θα περπατάς 2 μέρες
ο άγιος προκόπης τα σπάει-7η καλύτερη παραλία στην ευρώπη κάποτε

πρωί-απόγευμα στις παραλίες
όταν είσαι σπίτι,πολύ ησυχία και αεράκι αν είσαι λίγο πιο έξω

το βράδι,χαλαρά στην παραλία-λιμάνι,κάτω απ'την πορτάρα

με βάφλας house για τις καλύτερες βάφλες ever,
ένα μαγαζί στη μία άκρη της παραλίας για κρέπες που τα σπάνε,
club από πίσω όπου μπαίνεις και με βατραχοπέδιλα (αλλά όχι μάσκα),
ένα σωρό ταβέρνες για τους ψιλο-φλώρους
και όλα αυτά να μυρίζουν θάλασσα

για τους ερωτευμένους,η πορτάρα είναι όλα τα λεφτά ατενίζοντας το πέλαγος,πάνω απ'το βίτσι και τη γρότα
αν κι εμένα μ'αρέσει να κάθομαι για χταποδάκι ακριβώς από κάτω

το κάστρο δε λέει-πολύ ήλιος και ποδαράτο
7-8 φορές που'χω πάει νάξο,μόνο 0,5 φορά έχω πάει

πάντως,καλό είναι να έχεις αμάξι γιατί αλλιώς δε τη γυρίζεις
κι έχει ωραία τοπία όπως ο μύτικας και απ'την άλλη μεριά του νησιού

βέβαια,έχει και campings-κοτζάμ νησί

Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την rethymniakos asteras στις 20th Ιούνιος 2010, 7:13 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 6:59 am

hotdog έγραψε:


Για μένα διακοπές στην καλύτερη = camping

+1

Ελαφονησος!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 8:00 am

Ρε παιδια , σκεφτομαι για Σιφνο φετος, ξερει κανεις να μου πει πως ειναι τα πραματα εκει? αν ας πουμε ειναι πολυ ακριβα ή αν ειναι απο αυτα τα νησια που μαζευονται τα νιατα των αγγλοσαξονων και των γερμαναραδων και μπεκρουλιαζουν(που δε νομιζω...) κι αλλα τετοια. ή αν εχετε κατι να μου προτεινετε...

Θα σας το χρωσταω χαρη Very Happy Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 8:48 am

Συμφωνώ για το camping ειναι η καλυτερη κ ποιο οικονομικη λυση
robjanrules η ελαφονησος ειναι οντως πανεμορφη αλλα οχι γ πανω απο 3 μερες. Εχει τρελο ηλιο σκια ουτε γ αστειο κ απο βραδινη ζωη δν εχω ακουσει πολλα.
Για Αμοργο παιδια ποια ειναι η αποψη σας??
(αντε ν τελειωνουμε εξεταστικη!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 9:32 am

dimchr έγραψε:

robjanrules η ελαφονησος ειναι οντως πανεμορφη αλλα οχι γ πανω απο 3 μερες. Εχει τρελο ηλιο σκια ουτε γ αστειο κ απο βραδινη ζωη δν εχω ακουσει πολλα.


εχει ομως beach volley!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 9:50 am

Αμα ειναι ετσι ειναι ενας λογος παραπανω σιγουρα χαχα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 10:24 am

hotdog έγραψε:
Yes sure..no money, no party.

Ρε σεις ώρες ώρες αναρωτιέμαι δεν νιώθετε κάπως να κάνετε διακοπές με λεφτά by mommy and daddy?
Προσωπικά αλλιώς τρώω λεφτά τα οποία τα έχω δουλέψω έστω και το πολύ λίγο που μπορεί να δουλέψω το χρόνο και αλλιώς αυτά που μου δίνουν οι γονείς..στην δεύτερη περίπτωση το σκέφτομαι πολύ περισσότερο!

τα δουλεμένα λεφτά έχουν κι ένα άλλο καλό

είναι συνήθως περισσότερα

αλλά,όσο είσαι φοιτητής δύσκολα δουλεύεις

προσωπικά,πρόβλημα δεν έχω
στο ρέθυμνο θα γυρίσω μετά την εξεταστική,φορτέτζα,λιμάνι,δελφίνι,scuba κι όλα τα συναφή

hotdog έγραψε:
Κατά τα άλλα τι να σου πω. Σου είπα ελάτε στο χωριό να σας φιλοξενήσω! Very Happy

αυτό ισχύει ή αηδίες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 10:47 am

καλα ουτε εγω παω διακοπες ,μενω στο χωριο μου αλλα τυχαινει η ναξος απο μονη της ομορφο νησι και ιδανικο για διακοπες Very Happy


παντως σχετικα με τις τιμες ,ειναι οντως αρκετα τσιμπημενες ειδικα προς τον αυγουστο και ειδικα σε τουριστικες περιοχες της ναξου (βλεπε προκοπης και αγια αννα)
το ιδιο ισχυει και στις αλλες μικρες κυκλαδες.

για παραδειγμα το κουφονησι (που ναι σαν μικρο παρισι Razz) μπορει να μην μαζευει χιλιαδες τουριστες αλλα μαζευει λεφταδες που τα ακουμπανε γερα.
παντως ενα ειναι σιγουρο ,οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος ,για αυτο διακοπες δεν γινονται μονο σε πολυσυχναστα στεκια και περιοχες ,αλλα και αλλου και ισως ετσι να σας ερθει και φθηνοτερα

(υπαρχει και ο κοινωνικος τουρισμος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 10:50 am

εν τω μεταξύ,νησιά που θεωρούνται μικρά και παρακμιακά όπως το κουφονήσι,έχουν γίνει της μόδας ακριβώς επειδή θεωρούνται μικρά-παρακμιακά

κοινωνικός τουρισμός?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 11:03 am

ναι ,ευκολα και πολυ οικονομικα πας σε ολα αυτα τα νησια για τα οποια συζηταμε τωρα.


φιλος μου περσυ πηγε κρητη με κοινωνικο τουρισμο 5 μερες και χαλασε 300 συνολο και περασε μια χαρα.

αλλα πρεπει να εχει κανεις τις αιτησεις απο φεβρουαριο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 11:22 am

rethymniakos asteras έγραψε:


hotdog έγραψε:
Κατά τα άλλα τι να σου πω. Σου είπα ελάτε στο χωριό να σας φιλοξενήσω! Very Happy

αυτό ισχύει ή αηδίες?

Ισχύει. Μια ενημέρωση, το αυτοκινητάκι σας και έρχεστε. Έξοδα διαμονής δεν έχετε, κάθεστε κάνετε τα μπανάκια σας, βλέπετε το μέρος και το (κατοικημένο) κάστρο που είναι όμορφο για όποιον του αρέσουν αυτά(αν δεν πεθάνετε στη ζέστη φυσικά!!χαχαχα), σχετικά κοντά(1:30 ώρα περίπου πρέπει να είναι) είναι η Ελαφόνησος για όποιον θέλει να την δει(προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ!!!).
Από τα σχετικά μείον του μέρους είναι ότι δεν έχει τρελή νυχτερινή ζωή(για όποιον ενδιαφέρεται..) με εξαίρεση ίσως τις 2-3 εβδομάδες τέλη Ιουλίου και Αύγουστο.
Ένα άλλο μείον είναι ότι η καλύτερη παραλία είναι στην Ελαφόνησο και με εξαίρεση 2-3 οι υπόλοιπες είναι αρκετά μέτριες και ανοργάνωτες(καλά για μένα αυτό ποτέ δεν αποτέλεσε "πρόβλημα" αφού η πολυκοσμία μέχρι αηδίας δεν μου αρέσει + ότι συνήθως στις οργανωμένες σου πιάνουν τα οπίσθια!). Smile
Οπότε για μερικές μέρες είναι μια χαρά.
Αλλά δεν είναι κοντά στην Κρήτη! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 11:24 am

τώρα μου'ριξες πόρτα με τρόπο ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 11:29 am

rethymniakos asteras έγραψε:
τώρα μου'ριξες πόρτα με τρόπο ε?

Είμαι από Πελοπόννησο. Μονεμβασιά ρε. Οπότε λίγο δύσκολο να έρθει κάποιος από νησί ή βόρεια.


rethymniakos asteras έγραψε:

φορτέτζα,λιμάνι,δελφίνι,scuba κι όλα τα συναφή

Τέτοια πράγματα όπως λες εδώ ή παραπάνω για την νάξο δεν έχει. Γενικά "επιχειρηματίας"=κλέφτης και οι δήμαρχοι εκεί τον παίζουν. Είναι λίγο υποανάπτυκτος σε τέτοια θέματα αν και πολύ εύκολα θα μπορούσε να είναι από τα πιο δημοφιλή και καλύτερα μέρη για διακοπές. Νοιάζονται μόνο για το πως θα βγάλουν περισσότερα, δίνοντας λιγότερα στον τόπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 4:31 pm

[quote="hotdog"]
rethymniakos asteras έγραψε:
τώρα μου'ριξες πόρτα με τρόπο ε?

Είμαι από Πελοπόννησο. Μονεμβασιά ρε. Οπότε λίγο δύσκολο να έρθει κάποιος από νησί ή βόρεια.

σαν δικαιολογία μου ακούγεται αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime20th Ιούνιος 2010, 4:33 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
[quote="hotdog"]
rethymniakos asteras έγραψε:
τώρα μου'ριξες πόρτα με τρόπο ε?

Είμαι από Πελοπόννησο. Μονεμβασιά ρε. Οπότε λίγο δύσκολο να έρθει κάποιος από νησί ή βόρεια.

σαν δικαιολογία μου ακούγεται αυτό

Κουκλί μου λίγο δύσκολο για εσάς. Αν θέλει να έρθει εγώ εκεί θα είμαι! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 7:27 am

Ξυλόκαστρο Κορινθίας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 8:10 am

Εγώ θα κάνω διακοπές σε κάποιο εργαστήριο της σχολής.. άντε και λίγο στην Αλεξανδρούπολη
τον Αύγουστο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...   Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις... I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 8:17 am

tsakaman έγραψε:
Ξυλόκαστρο Κορινθίας
εκεί είχα έρθει για τους περιφερειακούς αγώνες ιστιοπλοΐας όταν ήμουν 6 δημοτικού. θυμάμαι είχατε ωραίους δυνατούς ανέμους. ήταν οι πρώτοι μου αγώνες κ θυμάμαι είχα τρέξει μόλις σε 3 αγώνες κ είχα βγεi θέση 47 κ στους 3 Razz κ τελευταία μέρα είχε πάρα πολύ κύμα. εμείς στο Αργοστόλι (στην Κεφαλλονιά) πρέπει να βγούμε έξω από την λιμνοθάλασσα του Αργοστολίου προς Ληξούρι μεριά για να απολαύσουμε αέρα κατί που δν κάναμε δυστυχώς καθόλου συχνά. τι μου θύμησες τώρα.
(ελπίζω να μην μπέρδεψα τα κάστρα της Κορινθίας κ είχαμε πάει σε άλλο κάστρο. αλλά ξυλόκαστρο θυμάμαι.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
» Προτάσεις βελτίωσης
» Που μπορώ να γράψω τις προτάσεις μου για το forum?
» Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών
» Συνέλευση (20/4/2010)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: