Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 8:00 am

Don Molina έγραψε:
Μεγάλε είσαι νήπιο._
Aiur έγραψε:
Κλεισε το βρωμοστομα σου ρε καθυστερημενε Antonioo!!

η αρχη μιας γονιμης αντιπαραθεσης..

Don Molina έγραψε:
Ακόμα και το παραμικρό σχόλιο που έγινε δίπλα εναντίον σας έφαγε χριστοπαναγία από εμένα προσωπικά - γκέγκε?

πειτε ρε καθυστερημενα-leechερια..γκεγκε?

Don Molina έγραψε:
Όχι μόνο δεν έχουμε ασχοληθεί ως e-polytexneio με εσάς, αλλά και στα ελάχιστα μεμονωμένα περιστατικά που κάποιος έγραφε κακεντρέχειες και μαλακίες για από εδώ (σχόλια περί ασιατικών χωρών και άλλες κουτσομπολίστικες μαλακιούλες), έφαγε και δημόσιο κράξιμο από μένα και σε κάθε γ@μημ3νη περίπτωση και pm με warning.

και καλα..γτ προσωπικα,νμζ οτι τα περι κινεζικου forum ξεκινησαν απο ψηλα ισταμενα προσωπα των ''διπλα''..

Don Molina έγραψε:
Εδώ πέρα όταν κάποιος πόσταρε ότι ο Σπύρος έχει απαντήσεις για τα Στοιχεία ΙΙ στο e-polytexneio (για να βοηθήσει παιδιά που χανότανε σε δεκάδες σελίδες αχαλίνωτου σπαμ) πέσανε να τον φάνε.

η επιλεκτικη μνημη του,κατα τ'αλλα φιλου μου,don..

α,και οι σημειωσεις ειναι οργανωμενες εδω

Don Molina έγραψε:
Εγώ μπήκα να βάλω μερικά πράγματα στην θέση τους και ούτε ψέμματα έγραψα ούτε ανακρίβειες.

Don Molina έγραψε:
Παρακαλώ την τυπική μας στάση να την αναγνωρίσετε - όχι τίποτ' άλλο, αλλά τουλάχιστον το staff μας δεν βρίζει χρήστες ή δεν προμοτάρει συκοφαντίες της πλάκας.
κι εγω πιστευω οτι τηρησατε τυπικη σταση..αν εξαιρεσεις το big,το doppler,τον aiur και καποιους ακομα..

στην ουσια του hack δε θα μπω..οι πληροφοριες που εχω για το πως εγινε,θα μπορουσαν να δειξουν σε κατευθυνση που δε θελω..

πως απορριπτεις,ομως,τοσο ευκολα οτι δεν ειναι καποιος απο εσας?

οσο για το ''κουτοπονηρος'' που λες οτι σε αποκαλεσε ο antonioo,θα μπορουσα να πω πως ολοι εχουμε ελαττωματα..προσωπικα,σ'εκτιμω για τις τεραστιες γνωσεις επανω στη μηχανολογια..

Aiur έγραψε:
Ησουν leecheri στο pol.gr και εκραζες για τους trusted, κλεινει και αρχιζεις να βριζεισ και να γκρινιαζεις για τα πολυτιμα θεματα και εργασιουλες που εχασες. Πως θα παρεις τωρα πτυχιο στη πλατη των συμφοιτητων σου?

η ευκολια του να πεταει μπαρουφες ο aiur..χωρις να ξερει εαν και κατα ποσο εχει προσφερει ο antonioo στους συμφοιτητες του..

Aiur έγραψε:
ανοιγει φορουμ φιλων σου, με δικους σας κανονες και τι κανεις? Εισαι παλι το ιδιο leechερι και αχρηστος χρηστης. ΜΗΔΕΝ χρησιμα ποστς, μηδεν! Μονο tug of wr και κραξιμο! Ποτε βοηθησες εσυ τον οποιονδηποτε για να μιλας τωρα ετσι στα παιδια του e-polytexneio ε? Αχρηστε Χρηστη!

α,τωρα καταλαβα..ο aiur νομιζει οτι προσφορα μπορει να γινει μονο μεσω forum..

Aiur έγραψε:
Αμαν πια με το ταχα μου δημοκτρατικο φορουμ! να με κανετε ban κωλωνεται για να μη παραπονεθει κανας χρηστης αλλα αφηνετε να λεγονται οργια εδω μεσα! Κανε κατι ρε Ecaaa! κανε με ban, βρισε, βγαλε φιρμανι. Κανε κατι ομως, μην αφηνεις τον καθε στοκο να μιλαει εκ μερους ενος φορουμ..

επεμβασεις στη λειτουργια του forum..νμζ οτι αυτα θα επρεπε να γραφουν στο ''προτασεις βελτιωσης''..

Aiur έγραψε:
οταν εγω την εμπαινα στον ερωτιαρη μας, στο αψε σβησε εξαφανιζοντουσαν ποστσ! Αλλα τωρα οχι, οταν μιλαει ευγενικα ο Don μπορει ο Antonioo να τον βριζει χωρις επιπτωσεις cheers μεχρι και ο τζερυ που μου τι σπαει τοσο δεν ειναι τοσο εριστικος και αθλιος....

να΄σαι καλα ρε aiur..

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 8:38 am

γατ0πard0s έγραψε:
Εγώ όμως που είμαι αναρχικό πνεύμα και πάω κόντρα στον φασιστικό τρόπο που συμπεριφέρεται ο αδμιν ξεκλειδώνω το θέμα,βριστείτε όσο θέλετε παίδες θα έχουμε και περισσότερο κόσμο! (λολ).

Ούτως ή άλλως ξέρουμε όλοι πως έγινε και δεν σηκώνω κουβέντα..εγώ το έκανα! Twisted Evil Twisted Evil


καλα γατε εισαι gtp

σ αρεσει να γινομαστε ρεζιλι ?
γιατι μονο αυτο καταφερνουμε εδω με οσα λεγονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 8:44 am

Ρε ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ.

Δεν χρειάζονται μαγικές ικανότητες ούτε να κάτσει να ψάχνει ips(ουαου δύσκολο είναι να βρει κάποιος ποιος έκανε τη μαλακία. Προγραμματιστάρες και χάκερ μου..) για να καταλάβει κάποιος ότι το "hack" έγινε από μέλος και των 2 φόρουμ και κυρίως από συμφοιτητή. Προφανώς δεν τα πάει καλά το συγκεκριμένο άτομο με το συγκεκριμένο φόρουμ αλλά δεν χρειάζεται να κατηγορείται το e-polytexneio.gr και το staff του. Κανείς δεν έχει καμία ευθύνη για το μαζοχισμό και τη μαλακία που δέρνει το κάθε μέλος.
Νόμιζα ότι υπάρχει πάτος. Αλλά για ακόμα μια φορά διαψεύδομαι.
Δεν φτάνουν όλα αυτά, άρχισαν και οι κλασσικές προσωπικές κόντρες που έχουν καταντήσει βαρετές.(ρε aiur αφού έχεις κάνει ΑΠΕΙΡΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ δεν σε παίρνει να μιλάς ρε φίλε) Και να έλεγα ότι όσα λέγονται και από τις 2 πλευρές στέκονται πάνω σε κάποια βάσιμη απόδειξη..Αλλά ΔΕΝ στέκουν. Για τους μεν ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΣΒΗΣΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΣΤΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΣΠΑΜΑΡΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ SPAM SECTION. Για τους δε η στάση του σταφφ του αδερφού σαιτ είναι τίμια και έχουν γίνει προσωπικές κόντρες-συζητήσεις στο από δίπλα σιτε γι' αυτές τις συμπεριφορές και τους χαρακτηρισμούς.. Τώρα για το ποιος την έχει πιο μεγάλη(την db) δεν αφορά κανέναν ρε. Τα περισσότερα άτομα έχουν λογαριασμό και στα 2 σιτες..

Καθόμαστε και ασχολούμαστε με τον κάθε παπάρα. Αυτό που μπορώ να αναγνωρίσω είναι η απίστευτη υπομονή του Ecatodarcus σε αυτό το φόρουμ. Εγώ θα είχα παραδώσει τα ήνια ή θα το είχα ρίξει εχθές(ρε ρίχτο να τελειώνουμε. Πολύ δεν ασχολήθηκες??? ). Δεν πρόκειται να ασχολούμουν με τον κάθε διαστροφικό. Έχουμε και μια εξεταστική, να τελειώσουμε μια σχολή κτλ. Σίγουρα σημαντικότερα πράγματα.

Είχα σκοπό μετά το καλοκαίρι να ανεβάσω και στα 2 φόρουμ όσες εργασίες έχω κρατήσει από το 1 έως 6 εξάμηνο(από φυσικές και σχέδια μέχρι υδροδυναμικές και κατεργασίες..). Ε δεν θα ανεβάσω τίποτα. Πλέον και στα 2 φόρουμ(hotdog & tiginetai) θα είμαι στυγνός leecher. Θα παίρνω ότι γουστάρω, μη δίνοντας τίποτα πίσω. Καμιά απορία, κλέψιμο εργασιών και χάρηκα.. Το μόνο που κερδίσατε είναι να κάνετε τους χρήστες περισσότερο leecher. Στα τέτοια μου και μένα. ΑΦΟΥ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΘΕΛΕΤΕ, ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ. Και μετά καθίστε να "αγχώνεστε" γιατί τα φόρουμ παρακμάζουν..


Καλή εξεταστική.. With love hotdog.


Υ.Γ ποιος ψήνεται να αρχίσουμε τις επιθέσεις και στα 2 φόρουμ?? Εύκολο είναι! Laughing
Υ.Γ2 Το dnd εξαιρείται!χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 8:46 am

Μα καλά είμαστε σοβαροί? Ακούμε τον Aiur να λέει για τυπάδες που παίρνουν πτυχίο στις πλάτες
των άλλων φοιτητών όταν ο ίδιος μιλάει και κάνει και boost? Το πράγμα καταντάει αστείο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 8:49 am

arkara έγραψε:
Μα καλά είμαστε σοβαροί? Ακούμε τον Aiur να λέει για τυπάδες που παίρνουν πτυχίο στις πλάτες
των άλλων φοιτητών όταν ο ίδιος μιλάει και κάνει και boost? Το πράγμα καταντάει αστείο.

Άλλο που δεν θέλει ο aiur. Όπου δει τέτοια thread έρχεται και πετάει μαλακίες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:00 am

hotdog έγραψε:
Το μόνο που κερδίσατε είναι να κάνετε τους χρήστες περισσότερο leecher. Στα τέτοια μου και μένα. ΑΦΟΥ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΘΕΛΕΤΕ, ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ. Και μετά καθίστε να "αγχώνεστε" γιατί τα φόρουμ παρακμάζουν..


όχι ρε φίλε! δεν είμαστε ''πελάτες'' σε αυτά τα φορουμ! Δικά μας είναι και εμείς θα χάσουμε αν τα απαξιώσουμε (κι άλλο). Όσο μπορεί ο καθένας ας βοηθάει. (το αν ''βοήθεια'' είναι μία έτοιμη εργασία είναι άλλη κουβέντα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:02 am

κλείδωσε ξανά το τόπικ ασάπ - γάτε έκανες μεγάλη μαλακία που το ξανάνοιξες - βάλε κανόνα ότι οποιοδήποτε ποστ θεωρείτε προσβλητικό θα διαγράφετε χωρίς προειδοποίηση αλλά κ οποιαδήποτε αναφορά στο άλλο φόρουμ κ ότι είναι γραμμένο σε αυτό το τόπικ επίσης διέγραψε το εκτός από την αναφορά στην πρώτη σελίδα. το θέμα το έχετε ξεχέσει.
κ βσκ κατά την γνώμη μου ήρθε η ώρα για το πρώτο ban...
eca κάνε κάτι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:04 am

rest_in_pieces έγραψε:
hotdog έγραψε:
Το μόνο που κερδίσατε είναι να κάνετε τους χρήστες περισσότερο leecher. Στα τέτοια μου και μένα. ΑΦΟΥ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΘΕΛΕΤΕ, ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ. Και μετά καθίστε να "αγχώνεστε" γιατί τα φόρουμ παρακμάζουν..


όχι ρε φίλε! δεν είμαστε ''πελάτες'' σε αυτά τα φορουμ! Δικά μας είναι και εμείς θα χάσουμε αν τα απαξιώσουμε (κι άλλο). Όσο μπορεί ο καθένας ας βοηθάει. (το αν ''βοήθεια'' είναι μία έτοιμη εργασία είναι άλλη κουβέντα)

Και αυτό βοήθεια είναι. Από την απορία στο κάθε μάθημα, μέχρι της σημειώσεις και τις εργασίες,που ναι πολλοί μπορεί να αλλάξουν μόνο ένα όνομα και να την δώσουν αλλά άλλοι μπορεί να την κατεβάσουν για να πάρουν μια ιδέα(τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω! Τις περισσότερες φορές βλέπω παλιές εργασίες πριν κάνω την δική μου), είναι βοήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:05 am

giotis έγραψε:
κλείδωσε ξανά το τόπικ ασάπ - γάτε έκανες μεγάλη μαλακία που το ξανάνοιξες - βάλε κανόνα ότι οποιοδήποτε ποστ θεωρείτε προσβλητικό θα διαγράφετε χωρίς προειδοποίηση αλλά κ οποιαδήποτε αναφορά στο άλλο φόρουμ κ ότι είναι γραμμένο σε αυτό το τόπικ επίσης διέγραψε το εκτός από την αναφορά στην πρώτη σελίδα. το θέμα το έχετε ξεχέσει.
κ βσκ κατά την γνώμη μου ήρθε η ώρα για το πρώτο ban...
eca κάνε κάτι
...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:06 am

ο εκα πιθανον κοιμαται ,γιατι χθες ξενυχτησε για το καλο ολων μας πανω στο πισι προσπαθωντας να κανει κατι που πιθανον δεν ειχε ξανακανει αλλα προσπαθουσε για να ειμαστε εμεις καλυτερα εδω.


προσωπικα θεωρω ντροπη απο τους φιλους του να υποβαθμισζουν με τετοιο τροπο το φορουμ βλεπωντας ποσο προσωπικο χρονο εχει διαθεσει ο βασιλης που στο κατω κατω σε λιγο τελειωνει .


ντροπη μονο αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:09 am

ιστορικός mech-eng έγραψε:
ο εκα πιθανον κοιμαται ,γιατι χθες ξενυχτησε για το καλο ολων μας πανω στο πισι προσπαθωντας να κανει κατι που πιθανον δεν ειχε ξανακανει αλλα προσπαθουσε για να ειμαστε εμεις καλυτερα εδω.


προσωπικα θεωρω ντροπη απο τους φιλους του να υποβαθμισζουν με τετοιο τροπο το φορουμ βλεπωντας ποσο προσωπικο χρονο εχει διαθεσει ο βασιλης που στο κατω κατω σε λιγο τελειωνει .


ντροπη μονο αυτο

Και του λέω να διαβάζει. ΑΜΑΝ ΠΙΑ αυτό το παιδί. Εγώ από ποιον θα αντιγράψω τώρα???? Είδατε τι κάνατε? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:14 am

...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:16 am

κ μου χαν λείψει οι ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:42 am

ιστορικός mech-eng έγραψε:
προσωπικα θεωρω ντροπη απο τους φιλους του να υποβαθμισζουν με τετοιο τροπο το φορουμ βλεπωντας ποσο προσωπικο χρονο εχει διαθεσει ο βασιλης που στο κατω κατω σε λιγο τελειωνει .


ντροπη μονο αυτο

ιστορικε,πες την αληθεια..

πλακα κανεις τωρα..

πρωτος απ'ολους,εγω ειχα πει στο βασιλη να μην ανοιξει forum,γνωριζοντας προσωπα και πραγματα..

το ανοιξε και απο τοτε,κι εγω και ο antonioo ειμαστε διπλα του..

900 posts ο antonioo,1600 εγω..αν ειμαστε απλοι spammers,ψαξε να βρεις και σε αλλα fora μηνυματα μας..

εχω δεχτει απειλες οτι θα μου ''διευρυνουν τους οριζοντες'',ακριβως επειδη ειμαι ο jerry..

γυρισα απο την κρητη,τη δευτερα γραφω το 1 απ'τα 2 εαρινα που μου εχουν μεινει για πτυχιο και μπαινω στο forum..

ερχεται,trollαρει ο don και ο aiur και τα ακουω εγω που προσπαθω να κατευνασω τα πνευματα?

και μαλιστα,θα πρεπει και να ντρεπομαι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:45 am

jerry έγραψε:

πρωτος απ'ολους,εγω ειχα πει στο βασιλη να μην ανοιξει forum,γνωριζοντας προσωπα και πραγματα..

Σε ποια πρόσωπα και ποια πράγματα αναφέρεσαι παρακαλώ; Μην πετάς μπηχτές, αντράκι μου, μίλα ευθέως. Έλα μου, τι φοβάσαι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:51 am

Aiur έγραψε:
jerry έγραψε:

πρωτος απ'ολους,εγω ειχα πει στο βασιλη να μην ανοιξει forum,γνωριζοντας προσωπα και πραγματα..

Σε ποια πρόσωπα και ποια πράγματα αναφέρεσαι παρακαλώ; Μην πετάς μπηχτές, αντράκι μου, μίλα ευθέως. Έλα μου, τι φοβάσαι;

Όποτε συναντηθείτε πείτε μου να έρθω με μια καρεκλίτσα και ποπ κορν! Laughing

Alejandro σειρά σου για ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:53 am

Τι να συναντηθούμε μωρέ με την κρυφοαδελφάρα. Κάθε φορά που βλέπει έναν από μας τρέχει και κρύβεται στα σκέλια του Πόνη η λουλού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:54 am

ας κλεισει καποιος αδμιν το τοπικ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:54 am

έρχομαι κ για μάρτυρα άμα θέλετε.
θα έχετε ή όχι αναπληρωματικό?
___________
κλείστε τοοοοοο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:55 am

Aiur έγραψε:
Τι να συναντηθούμε μωρέ με την κρυφοαδελφάρα. Κάθε φορά που βλέπει έναν από μας τρέχει και κρύβεται στα σκέλια του Πόνη η λουλού.

Δεν το νομίζω..

Ο giotis διαιτητής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 9:59 am

Aiur έγραψε:
Κάθε φορά που βλέπει έναν από μας

ποιοι ειστε εσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 10:03 am

όλοι αυτοί που βρίζεις και προσβάλλεις απ την καρεκλίτσα σου παπαράκο , αλλά δεν έχεις τα αρχίδια να κατονομάσεις.

Απάντα λοιπόν σ αυτό

Παράθεση :
Σε ποια πρόσωπα και ποια πράγματα αναφέρεσαι παρακαλώ; Μην πετάς μπηχτές, αντράκι μου, μίλα ευθέως. Έλα μου, τι φοβάσαι;

αν έχεις τα αρχίδια και θα σου πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 10:04 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 10:05 am

XAXAXAXAXAXAXA!! θεός!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aiur στις 27th Αυγουστός 2010, 10:06 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 10:06 am

σε κανεναν..

του ειχα πει να μην το ανοιξει μονο και μονο γτ θα του ετρωγε πολυ χρονο..

ειδες πως σε ξετρυπωσα ομως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: