Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime4th Μάρτιος 2010, 11:50 pm

Δεν έχει τέτοια..απαιτώ το δώρο μοΥ!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Μάρτιος 2010, 12:01 am

γατ0πard0s έγραψε:
Δεν έχει τέτοια..απαιτώ το δώρο μοΥ!!!!!!!!!!!!

Θα πάρεις από τα 3 το μακρύτερο, και θα λες και ευχαριστώ! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Μάρτιος 2010, 9:06 am

χαχα τώρα τα είδα..
εεε κοίτα παιδί μου γάτε...η χώρα περνά μια δύσκολη στιγμή και γι αυτό δεν μπορώ να σου δώσω ούτε καν λαμπάδα του action man το Πάσχα πόσο μάλλον κοτζάμ δώρο...
υπόσχομαι όμως οτι σε 30 χρόνια που θα είναι καλύτερα τα πράματα θα σου δώσω το δώρο σου!

Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την liliostasi στις 26th Μάρτιος 2010, 3:24 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικό λάθος (πλακίτσα))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime24th Μάρτιος 2010, 1:05 pm

"Έχει επεξεργασθεί από τον/την liliostasi στις Τετ Mar 24, 2010 12:43 pm, 1 φορά (Reason for editing : ποια νοθεία? Razz) "

χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime26th Μάρτιος 2010, 2:52 pm

Τζούλια: Ζήτησα από το νονό μου δώρο έναν μαύρο...τορναδόρο!!!


Ήθελα να το γράψω!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime26th Μάρτιος 2010, 6:35 pm

λιγα τα λογια σου για τη τζουλια σκυλε..

θα γινουμε απο 2 χωρια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime27th Μάρτιος 2010, 5:05 am

hotdog έγραψε:
Τζούλια: Ζήτησα από το νονό μου δώρο έναν μαύρο...τορναδόρο!!!


Ήθελα να το γράψω!! Laughing

αχ0αχ0αχα0αχ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0αχ0α0χ0αχ0αχ0α0χ τίίί λέέέει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime27th Μάρτιος 2010, 5:07 am

ecatodarcus έγραψε:
χαχα τώρα τα είδα..
εεε κοίτα παιδί μου γάτε...η χώρα περνά μια δύσκολη στιγμή και γι αυτό δεν μπορώ να σου δώσω ούτε καν λαμπάδα του action man το Πάσχα πόσο μάλλον κοτζάμ δώρο...
υπόσχομαι όμως οτι σε 30 χρόνια που θα είναι καλύτερα τα πράματα θα σου δώσω το δώρο σου!

Razz

Πόσες τέτοιες είχα πάρει ανά τα χρόνια σα παιδί.....τώρα γίναν οι λαμπάδες...για κλάματα!Πάρτου κεράκι από τους πλανόδιους γύφτους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime27th Μάρτιος 2010, 8:53 am

BiGGiEE έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
χαχα τώρα τα είδα..
εεε κοίτα παιδί μου γάτε...η χώρα περνά μια δύσκολη στιγμή και γι αυτό δεν μπορώ να σου δώσω ούτε καν λαμπάδα του action man το Πάσχα πόσο μάλλον κοτζάμ δώρο...
υπόσχομαι όμως οτι σε 30 χρόνια που θα είναι καλύτερα τα πράματα θα σου δώσω το δώρο σου!

Razz

Πόσες τέτοιες είχα πάρει ανά τα χρόνια σα παιδί.....τώρα γίναν οι λαμπάδες...για κλάματα!Πάρτου κεράκι από τους πλανόδιους γύφτους!

βασικά τώρα πιά δεν δίνουν λαμπάδες με ένα δωράκι πάνω, αλλά 5 δώρα και μαζί μια λαμπάδα...από μικρά παιδάκια στον καταναλωτισμό...
πάντως ωραία ιδέα για το κεράκι!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime27th Μάρτιος 2010, 10:57 am

ecatodarcus έγραψε:
BiGGiEE έγραψε:


Πόσες τέτοιες είχα πάρει ανά τα χρόνια σα παιδί.....τώρα γίναν οι λαμπάδες...για κλάματα!Πάρτου κεράκι από τους πλανόδιους γύφτους!

βασικά τώρα πιά δεν δίνουν λαμπάδες με ένα δωράκι πάνω, αλλά 5 δώρα και μαζί μια λαμπάδα...από μικρά παιδάκια στον καταναλωτισμό...
πάντως ωραία ιδέα για το κεράκι!! Very Happy

Ε αφού πλεόν οι νουνάδες μας βρίσκουν σχετικά "μεγάλους" για να μας πέρνουν λαμπάδες και απλώς μας στάζουν τα χρήματα,είναι η πιο πρακτική λύση και σου μένει και το 50+ Ε trash talk - Σελίδα 18 919982
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime27th Μάρτιος 2010, 11:07 am

jerry έγραψε:
λιγα τα λογια σου για τη τζουλια σκυλε..

θα γινουμε απο 2 χωρια..


Ενθουσιάστηκε ε?

Περιμένεις την συνέχεια? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime27th Μάρτιος 2010, 9:08 pm

βσκ,το θεμα με το dvd δεν ειναι τοσο η τζουλια αλλα ο κοσμος της διπλανης πορτας..

η ξαφνικη σεξουαλικη απελευθερωση ολων των ελληνων και η συνεχης συζητηση για το τι εχουν κανει και το τι εχουν βιντεοσκοπησει που μεταλλαχθηκε σε αποδοκιμασια της τζουλιας..

την αποδοκιμασαν ακριβως εκεινοι οι ανθρωποι που αγορασαν το dvd..

αν η τζουλια ειναι 1 φορα ανηθικη γι'αυτο που εκανε,ποσες φορες ανηθικοι ειναι αυτοι που πρωτα εδωσαν το 20ευρο και μετα την εκραζαν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime27th Μάρτιος 2010, 9:22 pm

οσον αφορα ταινιες αισθησιακου περιεχομενου γενικοτερα,ηταν καλοκαιρι του 2005 και ημουν στο κουφονησι στο ξενοδοχειο ενος φιλου..

καπου μες στη νυχτα,γυρω στις 4 κι ενω καθομασταν με το φιλαρακι αυτο και τον αδερφο του ηρεμοι στη βεραντα και αγναντευαμε με μπιρες το πελαγος,ερχεται ενας τυπας απο καποιο απ'τα δωματια..
''ρε φιλαρακια,σορι κιολας,αλλα υπαρχει καμια τσοντα?''
εμεις,βεβαια,δεν ειχαμε οποτε εφυγε απραγος..

οταν εφυγε,γυρισαμε και κοιταχτηκαμε μεταξυ μας..
''ρε μλκ,με τετοιο @#$%@ που κυκλοφορει αυτος,τι τις θελει τις ταινιες?''


προσωπικα,τετοιες ταινιες δε με φτιαχνουν με τπτ..

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 9:04 am

ρε παδιά τι ώρα είναι?

ρωτάω γιατί το pc μου λέει 12, το κινητό 11 και το προηγούμενο μήνυμα λέει 12:22 ενώ το δικό μου 12:04... έχω χαθεί στο χωροχρόνο!

edit: άκυρο για τα μηνύματα... είναι am και pm... αλλά το βασικό ερώτημα παραμένει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 9:17 am

Τώρα είναι 12:17 μμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 9:19 am

thanx! το ηλίθιο κινητό μου έφαγε 1 ώρα...γκρρρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 9:36 am

που εισαι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 10:28 am

σπιτι. καλό ε? δεν ξέρω γιατί άλλαξε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 10:34 am

απλα,το κινητο δεν αλλαζει αυτοματα την ωρα οπως το pc ρε αμπαλε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 10:46 am

αλλαξε σημερα η ωρα? και γιατι δεν μου τι ειπε κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 10:48 am

ζεις σε αλλο χωροχρονο απ'τους υπολοιπους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 12:01 pm

Κι όμως μερικά αλλάζουν! Ένα που είχα πριν 2-3 χρόνια(και το έχω ακόμα αλλά ως 2ο αφού μερικά buttons δεν πιάνουν τόσο καλά πλέον..) άλλαζε μόνο του..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 12:32 pm

Ο Παπανδρέου έχει δώσει μόνο τεμάχιο και το θέλει την πρώτη Τετάρτη μετά το Πάσχα σε din A3 και τα γνωστά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 2:13 pm

Ναι εννοείται πως αλλάζουν!Υπάρχει επιλογή για αυτόματη ρύθμιση!Δεν έχει και ιδιαίτερες απαιτήσεις ένα τέτοιο προγραμματάκι, για να μην το στηρίζει ένα κινητό..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 18 I_icon_minitime28th Μάρτιος 2010, 2:29 pm

ecatodarcus έγραψε:
[...]
Σarδaνaπaλ0ς έγραψε:
Ο Παπανδρέου έχει δώσει μόνο τεμάχιο και το θέλει την πρώτη Τετάρτη μετά το Πάσχα σε din A3 και τα γνωστά..
ε Question Question
ο Σarδaνaπaλ0ς ήθελε να το γράψει στο μηχανολογικό σχέδιο ΙΙ κ καταλάθος το έγραψε κ εδώ(από ότι φαντάζομαι αφού το ίδιο υπάρχει κ εκεί) οπότε διέγραψέ το άμα είναι. μαζί με το δικό μου κ το quote σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 18 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: