Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 7:50 pm

Slevin έγραψε:
jerry έγραψε:
αυτα ειναι..

λοιπον slevin,στηνουμε forum..

το τι θα μου δωσεις θα το δουμε εν καιρω..

μπορει να μου δωσεις τπτ πιο μετα..

εννοειται πως περιμενουμε επιθεσεις απο e-pol και ntuamech (αν και οι 2οι ειναι λιγο φλωροι-μονο να υπερασπιζονται τον εαυτο τους ξερουν..)


mech-eng έγραψε:
Σπόιλερ:


λοιπον ξεκιναμε το νεο φορουμ?
να αρχισω να φτιαχνω θεματα για τα μαθηματα δηλαδη ?


Εγω ηδη εστειλα για αδεια σε ενα server, με επισημο ονομα trashforum.gr και στις γενικες συζητησεις θα εχουμε θεματα της σχολης..

Βρε πουλάκι μου δεν χρειάζεται να κάνεις host..ένα απλό φορουμάκι δεν χρειάζεται τίποτα. Σε 10 λεπτά είναι έτοιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 7:52 pm

mech-eng έγραψε:
giotis έγραψε:
hotdog έγραψε:
mech-eng έγραψε:
duomech.forumotion.net Exclamation

Σαν προφυλακτικό ακούγεται. Shocked

και γω αυτό σκέφτηκα!!! αλλά είπα να μην το πω κ πληγώσω τον μεχ


ρε θα καειτε στην κολαση duo στα ιταλικα σημαινει ζευγαρι,ντροπη σας!
και σαν μηνυμα του φορουμ απο κατω να βαζαμε ''για απολαυσεις διαρκειας...''

μην πειτε παλι για προφυλακτικο ,αναφερομαι στις απολαυσεις της γνωσης

στο είπα ότι αυτοί οι δυο είναι ζευγάρι Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 8:09 pm

Δεν θα ειμαι τσιπης, να ειμαι κατω απο την σκια του forumotion??
Θελω ανεξαρτησια..!!

Γιατι μετα απο 5-6 χρονια θα το πουλησω στην Google με 2εκ ευρω.. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 8:12 pm

slevin μην ακους , για οτι εξοδο χρειαστει εδω ειμαστε .
εμεις κυριε hotdog δεν ειματσε τσιπιδες να ειμαστε κατω απο την σκια του forumotion.

και για να μην ξεχνιομαστε ψηφιστε εκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 8:23 pm

Αφού βρε παπάρες πάλι τσάμπα θα το έχετε τι λέτε περί ανεξαρτησίας; Θα πληρώσετε για δικό σας domain ; Ναι τρέχοντας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 9:27 pm

Σπόιλερ:
αλλα εμεις κυριε hotdog θελουμε να εχουμε δικο μας host ,δεν ειμαστε τσιπιδες

και ναι θα πληρωσουμε για να εχουμε το δικο μας domain ωστε να δημιουργησουμε την μεγαλυτερη βαση με καθε ειδους spam θα ειναι το μεγαλυτερο απανθισμα βλακειας και spam στον κοσμο (ελπιζουμε) η ελλαδα θα εκπροσωπειται απο τον υποφαινομενο (mini GTPK spammer) και απο τον σουπερ ουαου jerry (spammer GTPK).


αυτα ,δεν θα κανουμε περισσοτερες αποκαλυψεις μια και το ολο σχεδιο βρισκεται σε διαπραγματευσεις με μεγαλες διαφημιστικες εταιριες ,τα υπολοιπα επι της οθονης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 9:15 am

δν είναι γαμάτα τα πινγκουινάκια που τώρα στο σταρ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 9:20 am

ρε πες μου τι ηπιες ,αληθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 9:25 am

τπτ δν ήπια ρε. ένα γιαούρτι 500γρ με κουλουράκια της μάνας μου που μου τα έστειλε κ σπιτικό ζελέ από γλυκό του κουταλιού κυδώνι Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 9:31 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 9:46 am

γιωτη καλκο πρωινο ,αντε να λυσουμε καμια ασκηση καδιανακι και μετα θα μαγειρεψω μπαρμπουνακια στο τιγανι ,αλλανιαρικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 2:31 pm

ρε παιδιά ... έχετε ακούσει τι γίνεται στην Ταϊλάνδη , διάβασα πως γίνονται επεισόδια και έχουν σκοτωθεί 22 άτομα μέχρι τώρα και επιπλέον ορισμένες χώρες (βλέπε Καναδάς) έχουν αποκλείσει τις πρεσβείες.

ξέρει κανείς τι γίνεται ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 2:44 pm

βασικά παίζει πρόβλημα σε αυτή τη χώρα εδώ και πολύ καιρό με μια ιργάνωση που λέγεται "κόκκινα πουκάμισα" αν θυμάμαι καλά. αυτοί θέλουν να ρίξουν την υπάρχουσα κυβέρνηση και τους στηρίζει η αντιπολίτευση. αν έχω καταλάβει καλά αυτό συμβαινει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 9:08 pm

ecatodarcus έγραψε:
βασικά παίζει πρόβλημα σε αυτή τη χώρα εδώ και πολύ καιρό με μια ιργάνωση που λέγεται "κόκκινα πουκάμισα" αν θυμάμαι καλά. αυτοί θέλουν να ρίξουν την υπάρχουσα κυβέρνηση και τους στηρίζει η αντιπολίτευση. αν έχω καταλάβει καλά αυτό συμβαινει

Έτσι όπως το λες το παρουσιάζεις σαν τρομοκρατική οργάνωση ρε!!!Αντικυβερνητικοί διαδηλωτές είναι. Δεν λέγονται "κόκκινα πουκάμισα" αλλά έτσι έχει βγει το "παρατσούκλι".

Αν και τα άρθρα δεν είναι καινούργια βάζω τα λινκς για να καταλάβεις τι παίζει..(έτσι κι αλλιώς η Ταϊλάνδη έχει ιστορία πολλών χρόνων πραξικοπημάτων, εξεγέρσεων κτλ. Όπως αυτή το 1973 που ενέπνευσε το δικό μας πολυτεχνείο την ίδια εποχή..πάντως το συγκεκριμένο σκηνικό αρχίζει το 2006)


ΕΞΕΓΕΡΣΗ, ΦΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΩΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΑΪΛΑΝΔΗ - 18-20 Απρίλη 2009

Ταϊλάνδη: Διαδηλωτές ζητούν να παραιτηθεί ο πρωθυπουργός

Ταϊλάνδη: 300 λίτρα αίμα χύθηκαν στο κατώφλι της πρωθυπουργικής κατοικίας

Αλλά δεν ξέρω γιατί ο κόσμος είναι τόσο μα τόσο μακάκας που ναι μεν δίκαια βγαίνει και συγκρούεται αλλά συγκρούεται για χάρη του άλλου δισεκατομμυριούχου λαϊκιστή..Αντί να τους στείλουν όλους στον αγύριστο.
(δεν εννοώ μόνο εκεί αλλά και σε πολλές άλλες χώρες που έχουν γίνει ή γίνονται τέτοια σκηνικά..)

Μπορείτε και με ένα απλό googlarisma να ενημερωθείτε! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime15th Μάης 2010, 9:30 pm

ασχετό (άρα κολλάει εδώ!):

φίλε giotis έχεις κάνει τρελή δουλειά στις ανακοινώσεις... +1! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime16th Μάης 2010, 10:36 am

τνχ. πάντως είναι ακόμα στην αρχή. με τον ecatodarcus θα προσπαθήσουμε τις επόμενες μέρες να το βελτιώσουμε. έχουμε μια δυο ιδέες. είναι ακόμα σε δοκιμαστικό στάδιο. δυστυχώς εγώ μπορώ να κάνω μόνο για το εξάμηνό μου αφού για μεγαλύτερα δν ξέρω τι ανακοινώσεις υπάρχουν. ούτε καν τα μαθήματα δν ξέρω. οπότε λογικά κάποιος άλλος θα τα αναλάβει. πάντως περιμένουμε καμιά πρόταση βελτίωσης από όποιον έχει καμιά ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime16th Μάης 2010, 3:51 pm

Πολύ καλή ιδέα αυτό με τις ανακοινώσεις και πολύ αποτελεσματικό! trash talk - Σελίδα 30 885167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime16th Μάης 2010, 4:55 pm

η ιδέα ήταν του giotis!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime16th Μάης 2010, 6:53 pm

ναι αλλά ως τώρα το τελικό αποτέλεσμα ήταν κ με δουλειά κ ιδέες κ των δύο Razz(κ μισή ιδέα του μεχ αλλά ποιος νοιάζεται για αυτόν) What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime25th Μάης 2010, 7:08 pm

Πήγε κανείς την παρασκευή στην ημερίδα που έγινε στην Αίθουσα τελετών στην Πρυτανεία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime25th Μάης 2010, 7:21 pm

Οι σημειώσεις αυτές είναι ήδη ανεβασμένες ολόκληρες από τον Spyro στο άλλο forum.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime25th Μάης 2010, 7:31 pm

αγαπητέ συνάδελφε,

δική σου είναι η φωτογραφία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime25th Μάης 2010, 7:39 pm

ναι ρε. Δικιά μου είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime25th Μάης 2010, 8:03 pm

ωραία η μπλούζα doppler!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 30 I_icon_minitime25th Μάης 2010, 8:30 pm

doppler έγραψε:
Οι σημειώσεις αυτές είναι ήδη ανεβασμένες ολόκληρες από τον Spyro στο άλλο forum.

trash και πολύ σου είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 30 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: