Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime21st Απρίλιος 2010, 10:07 am

μπά... extreme makeover θα έλεγα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime26th Απρίλιος 2010, 11:00 pm

βασικά εννοούσα παλιές εργασίες αλλά thnx anyway
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime26th Απρίλιος 2010, 11:03 pm

ναι υπάρχουν μου τα έχουν δώσει να τα ανεβάσω αλλά δεν έχω προλάβει.
θα προσπαθήσω μέσα στο ΣΚ να τα ανεβάσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime26th Απρίλιος 2010, 11:09 pm

doppler έγραψε:
βασικά εννοούσα παλιές εργασίες αλλά thnx anyway

εχει στο αλλο site καμια 10αρια, αλλα είναι στο seeder section. αν θέλεις στείλε μου το e-mail σου να σου στείλω δυο-τρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime26th Απρίλιος 2010, 11:24 pm

ναι αλλα μπορεί να γινουν και παρεξηγήσεις. ειναι εργασιες παιδιών, όχι θέματα εξεταστικων που ειναι πχ κοινα για ολους. μπορει να μη γουσταρει πχ ο αλλος να κυκλοφορει η εργασια του δώθε κείθε.

άστο, αμα ειναι θα δω να ανεβάσω καμια δικια μου εργασία να γίνω seeder. δεν ειναι και τιποτα δυσκολο... thnx πάντως! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime27th Απρίλιος 2010, 10:41 am

! e guys τι δουλειά έχει το ποστ μου εδώ? anyway
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime27th Απρίλιος 2010, 12:51 pm

anyway, on the way, μην σου πω και by the way μια χαρά είναι εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime27th Απρίλιος 2010, 2:41 pm

Η εργασία που δίνουν στο μάθημα έχει κάθε χρονιά ομοιότητα με τις παλιότερες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime28th Απρίλιος 2010, 6:42 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime28th Απρίλιος 2010, 6:52 pm

ανοιχτα αυριο και μεθαυριο..

αλλα,εχουμε ηδη ανοιξει τοπικ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 4:51 pm

Εννοώ ότι το είχαμε παλιά, και προσωπικά εμένα λέω μου άρεσε!
Το ανεπίσημο στην συγκεκριμένη περίπτωση εννοώ ότι δεν είναι αναγνωρισμένο από την διεύθυνση της σχολής..δεν είναι επίσημο πως να το πω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:12 pm

μα χρειαζεται αναγνωριση ενα σαιτ για να συνενουνται οι φοιτητες?
τι σχεση εχει η σχολη με το πως επιλεγουν να συνενοουνται οι φοιτητες της?
το επισημο και το ανεπισημο δεν οριζονται απο κανεναν ,εξαλου οι ιστοσελιδες της σχολης δεν ενσωματωνουν κανεναν φορουμ για καμια σχολη ,οποτε δεν εχει εκ των πραγματων κανενα τετοιο δικαιωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:25 pm

Δηλαδή ποιος είναι ο ορισμός επίσημου-ανεπίσημου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:28 pm

Ρε μάγκες στα πηγαδάκια όλης της σχολής το ntuamech χαρακτηρίζεται ως το "κινέζικο forum" (μάλλον λόγω του copiαρίσματος που έχει γίνει εν συγκρίσει με το e-polytexneio στη δομή του forum, των topics, των ανακοινώσεων κλπ), οπότε είναι μάλλον άστοχος κάποιος χαρακτηρισμός "επίσημο"... ειδικά αφού το e-polytexneio έχει και ένα παρελθόν πάρα πολλών χρόνων.. ειδικά για μας τους μεγαλύτερους

αφήστε το όπως ήταν καλύτερα.

υ.γ και το μαύρο το logo πολύ καλύτερο από τα "καραμελωμένα" όπως είπε ο προλαλήσας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:39 pm

γιατί ρε συ, λίγη καραμέλα κάνει καλό, γλυκαίνει ζωή και ψυχή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:41 pm

Το polytexneio.gr υπήρχε πολλά χρόνια,για την ακρίβεια 4 αν νομίζω καλά,όχι το e-polytexnio.

Και όσο για αυτά που ειπώθηκαν για τον ανεπίσημο ή το επίσημο της υπόθεσης είναι το ίδιο ακριβώς και για το e-polytexnio.
Τα υπόλοιπα άσε να τα κρίνουν οι άλλοι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Σaρδaνaπaλ0ς στις 30th Απρίλιος 2010, 5:46 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:41 pm

αναφέρεσαι στην κνίτικη 'καραμέλα' ; Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:42 pm

Σaρδaνaπaλ0ς έγραψε:
Το polytexneio.gr υπήρχε πολλά χρόνια,για την ακρίβεια 4 αν νομίζω καλά,όχι το e-polytexnio.

το ίδιο είναι ρε χαζούλι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:42 pm

Τότε γιατί δεν έχουν το ίδιο όνομα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:44 pm

όποιος έχει τη μύγα... όχι πάντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:48 pm

Σaρδaνaπaλ0ς έγραψε:
Τότε γιατί δεν έχουν το ίδιο όνομα;

Καλά αμφισβήτησε ποτέ κανένας ότι είναι το ίδιο forum ρε...!!??! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:50 pm

Δεν μου απαντάς όμως..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:52 pm

Καλά ρε παιδιά γιατί τόση φασαρία, αφού γενικά έχει ακουστεί το "κινέζικο forum".

Για σας το λέω να μην σας βγει το όνομα..


Συγκεκριμένα δεν ήξερα τι είχε γίνει με τη συνέλευση και ένα παιδί μου είπε ότι διάβασε στο forumotion ότι θα είναι ανοιχτή η σχολή.
Και μετά μου λέει "ειδήσεις made in china". και με πείραξε και είπα να σας το πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 5:52 pm

up...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 20 I_icon_minitime30th Απρίλιος 2010, 6:00 pm

Ενταξει ρε παιδια...Χαλαρωστε,αποψεις ειναι αυτες...Γενικοτερα οτι θελει κανει ο καθενας,και ποτε δεν υποχρεωσε καποιον να μπαινει στο φορουμ να διαβαζει οτι γραφουμε...Ελευθερια εχουμε...Οποιος το θεωρει κινεζικο,μπορει απλα να μην το προτιμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 20 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: