Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 7:38 am

τα attachments ακόμα δεν τα βρίσκω.

τέσπα πράξε όπως καταλαβαίνεις. εσύ είσαι ο admin όχι εγώ. αν θες τη γνώμη μου πάντως, καλύτερα να βρεθείτε με τον don ή τον σπύρο ή τον λακεδαίμονα που ουσιαστικά τρέχουν το παλιό forum, και να συζητήσετε, γιατί εγώ αυτούς τους 3 συγκεκριμένα που τους έχω γνωρίσει και νορμαλ παιδιά μου φανήκαν και ασχολούνται πάρα πολύ γενικά και ούτε που αναφέρθηκαν ποτέ στο forumotion ούτε ως κινέζικο ούτε τίποτα όπως λέτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 7:48 am

όταν γράφεις ένα μήνυμα θα τα δείς ακριβώς κάτω από το χώρο που γράφεις το μήνυμα. μόνο δεν πρέπει να είναι το αρχείο μεγαλύτερο από 1ΜΒ (συνήθως τα αρχεία εικόνας ή κειμένου δεν είναι μεγαλύτερα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 8:22 am

@doppler
γιατί να το πουν κινέζικο ρε φίλε ;

φυσικά και το τρέχουν...μλκς είναι ο eny να ασχολείται ; Razz πλάκα κάνω ... κάτι κάνει και αυτός

...και μην αγχώνεσαι , με τα παιδιά γνωριζόμαστε και κάνουμε και παρέα , και συγκεκριμένα ο spyros ηταν πρώτα εδώ admin και βοήθησε πάρα πολύ στο στήσιμο του site πριν φύγει
Σπόιλερ:


και στην τελική υπάρχουν κάποιοι λόγοι για την παρούσα κατάσταση :

1ον είναι καλό να υπάρχουν 2 ή περισσότερα site με παρόμοια θεματολογία για να υπάρχει υγιής ανταγωνισμός και για να αποφεύγονται καταστάσεις μονοπώλιου. με αποτέλεσμα καλό είναι να υπάρχει αυτό το forum έστω και αν δεν φτάνει, όπως λες , το "μεγάλο" φόρουμ αλά είναι αρκετό ώστε να κρατάει προσγειωμένους τους ιδιοκτήτες και διαχειριστές του .

2ον μου έλεγε ο Σπύρος να γίνει merge των δυο φόρουμ και να μείνει το e-polytexneio και να γίνουν ενα τα 2 staff . στην συγκεκριμένη περίπτωση έχω μια ένσταση ( πέρα απο τον 1ο λόγο ) : δεν εμπιστεύομαι τον eny , δεν εχω κατι προσωπικό μαζι του , απλα δεν τον εμπιστεύομαι ... οπότε γιατί να κάνω αυτό που μου λέει ;

τέλος πάντων ... πλάκα έχουν και οι αντιφάσεις που επικρατούν εδώ ανάμεσα στα δυο φόρουμ ... για την ακρίβεια θα ήταν βαρετό να μην υπήρχαν .

@eny επειδή δεν εχω πει ακόμα τπτ για το "άλλο" φόρουμ λεω αυτό : εγω τον έχω μεγαλύτερο . Razz
@Big μην ζητάς συγνώμη για τα αφισετάκια ...να την βράσω την συγνώμη σου ... εγώ και ο arkara καθόμασταν σαν τους μλκς και τα κολλάγαμε για να σκίσεις εσύ ; όχι με μια απλή συγνώμη δεν εξιλεώνεσαι , αν όντως λυπάσαι για αυτό που έκανες την επόμενή φορά που θα εκτυπώσουμε αφίσες θα μας βοηθήσεις να τις κολλήσουμε , α ναι και τώρα που το θυμήθηκα , αν όντως δεν έχετε πρόβλημα με μας θα μας ανοίξετε τον πίνακα ανακοινώσεων που βάλατε λουκέτο για να βάλουμε και εμείς την αφίσα μας ; γιατί αν θυμάμαι καλά αυτοί οι πίνακές δεν είναι αποκλειστικοί .

@eny κάνεις εσύ έναν λογαριασμό εδώ θα κάνω και εγώ στο e-pol . όχι τπτ αλλά πολλοί μιλάνε για λογαριασμό σου και δεν ξέρω πια τι ισχύει και τι όχι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 14th Μάης 2010, 11:09 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 10:14 am

Alejandro el mecanico έγραψε:
@slevin
γιατί να το πουν κινέζικο ρε φίλε ;

φυσικά και το τρέχουν...μλκς είναι ο eny να ασχολείται ; Razz πλάκα κάνω ... κάτι κάνει και αυτός

...και μην αγχώνεσαι , με τα παιδιά γνωριζόμαστε και κάνουμε και παρέα , και συγκεκριμένα ο spyros ηταν πρώτα εδώ admin και βοήθησε πάρα πολύ στο στήσιμο του site πριν φύγει
Σπόιλερ:


Σε εμενα αναφερεσαι???Γιατι δεν θυμαμαι να σχολιασα κατι..

[και στην τελικη σταματηστε να με μπερδευετε με τον αλλο απο το αλλο φορουμ, αν ειναι να αλλαξω ονομα πριν μου βγει το ονομα.. Razz ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 10:27 am

lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 11:10 am

Slevin έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:
@slevin
γιατί να το πουν κινέζικο ρε φίλε ;

φυσικά και το τρέχουν...μλκς είναι ο eny να ασχολείται ; Razz πλάκα κάνω ... κάτι κάνει και αυτός

...και μην αγχώνεσαι , με τα παιδιά γνωριζόμαστε και κάνουμε και παρέα , και συγκεκριμένα ο spyros ηταν πρώτα εδώ admin και βοήθησε πάρα πολύ στο στήσιμο του site πριν φύγει
Σπόιλερ:


Σε εμενα αναφερεσαι???Γιατι δεν θυμαμαι να σχολιασα κατι..

[και στην τελικη σταματηστε να με μπερδευετε με τον αλλο απο το αλλο φορουμ, αν ειναι να αλλαξω ονομα πριν μου βγει το ονομα.. Razz ]

sorry ρε μεγάλε ...το διόρθωσα , δεν ξέρω πως μου ήρθε και έβαλα το όνομα σου ... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 11:43 am

Mε συμπαθεις πολυ μαλλον.. Very Happy

Συγχωρεμενος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 12:01 pm

δεν σε αντιπαθώ ... θα μου ήρθε κάνας βλαμμένος συνειρμός από κάτι που θα είδα και ούτε καν θα κατάλαβα τι έγραψα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 2:29 pm

τσακωνομαστε για κατι εντελως ανουσιο..
οποιος ασχετος δει την αντιπαλοτητα,γελαει η τουλαχιστον αναρωτιεται ''wtf''?

παιδια 25 χρονων να τσακωνονται σε στυλ ''το forum μου ειναι καλυτερο..κλεισε το δικο σου..πιου πιου κάψημο ''

αυτος που θα αποφασισει για το ποιο forum ειναι πραγματικα το καλυτερο θα ειναι ο ιδιος ο φοιτητικος κοσμος της σχολης που θα προτιμησει το ενα η το αλλο..

συτο που μ'αρεσει προσωπικα σε αυτο το forum ειναι η ελευθερια που δινει στα μελη του..

ελευθερια να ποσταρουν λινκς απο ''ανταγωνιστικο'' forum,ελευθερια να επιτιθενται στους admins και να μη banαρονται,
ελευθερια που αφησε ακομα κι εμενα το spammer lord να φτασω στα 1000-κατι μνμτ..
αν δεν υπηρχε αυτη η ελευθερια,δυσκολα θα μπορουσα να ασχοληθω με το forum..
αν ηταν δλδ του στυλ ''θα λες γι'αυτο και γι'αυτο και μετα πουλο''..

τελος,doppler οπως υπαρχεις εσυ που λες ''τι μλκς εισαι,jerry'',υπαρχουν και αλλοι που διαβαζουν τις μλκιες που γραφω..
κι εσυ εχεις την επιλογη να μην ασχοληθεις μαζι μου..

α,και: κατω τα χερια απο το slevin!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 2:42 pm

στηριζουμε εκα-εναντια σε slevin - jerry .
ψηφος εμπιστοσυνης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 2:45 pm

κατσε ρε συ mech-eng,στηριξε εκα και εναντιωσου σ'εμενα,αλλα
ο slevin τι σου'φταιξε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 2:48 pm

Οι έκα - slevin σας είπαν ψέμματα, σας κορόιδεψαν.
Μην το αφήσετε να περάσει.
ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΡΑ


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:17 pm

οχι στις κουφιες υποσχεσεις jerry-slevin ,για ενα ισχυρο μελλον
ψηφιζουμε eca
ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:20 pm

Πολυ ακουω το ονομα μου και ανησυχω.. Θα γινει χαμος ε σας το λεω!!

Μην σας φανει περιεργο αν μαθευτει οτι eca-slevin-jerry ειναι το ιδιο ατομο.. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:23 pm

μην το πεις πουθενά αλλά τα μέλη : Alejandro el mecanico, astavas, billko, ChildInTime, dionisis, dolving, doppler, fakek, iamlost, irakliszs, jerry, Master Chief, Max_Cohen, mech-eng, mech00eng, mhxmhx7, nikos, red_hmer, robjanrules, Slevin, stanley7, Stayrros46, stelios777, t, tans, theo, theodoross, tommi, tzanakos είναι όλα ο eca
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:26 pm

εχουμε κολλησει σε μια μλκια που ειπε καποιος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:27 pm

και ειναι ολοι ταυτοχρονα μεσα??
ελα ρε?ποσα pc εχει ανοικτα?

Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:29 pm

μα ειναι στο pc lab

!!!!!!!!!


@jerry πλακιζουμε ,το γελιο κανει καλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:32 pm

δεν το λεω για'σενα συναδελφε mech-eng..
για τον αλεξ που εβαλε 30 ονοματα στη σειρα το λεω..

εσυ συνεχισε ακαθεκτος και κανε καμια διαδηλωση να διεκδικησεις τα δικαιωματα σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:34 pm

δεν φτάνει που δεν εκτιμάς τον κόπο μου ...με κατηγορείς και απο πάνω Sad Sad Sad ίδιος ο eca έχεις γίνει πια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:36 pm

Slevin έγραψε:
Μην σας φανει περιεργο αν μαθευτει οτι eca-slevin-jerry ειναι το ιδιο ατομο.. Twisted Evil

αν και ο slevin ειναι αλλο ατομο και ουδεμια σχεση εχει με τους λλους 2..

οποιαδηποτε ομοιοτητα ειναι συμπτωματικη..

πω πω,και γαμω τα promo του'χω κανει τελευταια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:40 pm

ναι ρε μλκ ούτε γκόμενο να τον είχες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:46 pm

κρυαδες..

απλα,ειναι ενα νεο παιδι που μαχεται εναντια στο κατεστημενο του forum και πρεπει να το στηριξουμε..

slevin και τα μυαλα στα καγκελα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:48 pm

μπα... για προβοκατορας του συστήματος ( δηλαδή του 100) μου κάνει... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 27 I_icon_minitime14th Μάης 2010, 3:49 pm

οχι ρε..

για πες κι εσυ ρε slevin φιλαρακι:
τον εκα,το γνωριζεις?

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 27 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: