Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 OOC - Campaign I

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 7:38 pm

χαχαχα! ουδέν σχόλιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 7:40 pm

τι?πέτυχα ή όχι?? confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 7:43 pm

γι τα αου γελάω! τώρα θα δω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 7:47 pm

ρε φίλε ολόκληρο rage έκανα....όπως το είπα με πρόδωσαν οι ζαριές...
έχε στο νου το protect evil που έχω από selpara..και δώσε και κανένα bonus από τις φωνές...παίζει ρόλο στο morale των οχθρών...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:00 pm

Antonioo έγραψε:


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και ταυτόχρονο Move στο F4 (35ft).

Με το που περνάει τις φυλλοσιές ο Maugoth βλέπει τη γιαγια του στα δεξιά....ΓΙΑΓΙΑΑΑΑ??

χαχαχαχαχαχαχααααααααααααααα!!!!έλεος ρε π0ύστ$ μου!!!!!

Antonioo έγραψε:

ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΝΟΗΤΕΕΕΕΕ.....ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΗΛΙΘΙΟΟΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????
ΘΑ ΣΕ ΣΦΑΞΩΩΩΩΩΩΩ ...ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥΥΥΥ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΓΓΚΓΚΚΓΚΚΚΚ!!!!
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΑΥΑΥΥΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

RAGE MODE: ON

MMOOOOOYYYYYYYYOOOYYYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAΓΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ο ο ΟΟΟ Ο Ο ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! OOC - Campaign I - Σελίδα 19 303552 OOC - Campaign I - Σελίδα 19 303552 OOC - Campaign I - Σελίδα 19 303552


attack roll (+6)
damage roll (+6)
rage (+4 damage, +4 const, +2 willsave)

The member 'Antonioo' has done the following action : Dices roll

#1 'D20' : 4



half orc ,filled with barbaric rage and shouting with anger, charges and hits nothing....priceless.....
xaxaxaxaxa
γιατί μας την έκανες ρε maugoth???????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:04 pm

astavas έγραψε:

9 damage στον Maugoth
Selpara's turn[/spoiler]

σε ξε.....λιασε παίχτη!!!!μ'αρέσει που στον προεκλογικό του λόγο ο ecatodarcus σου είπε να πιάσεις ζωντανό τον αρχηγό!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:08 pm

αφου σου είπα δε με θέλει το ζάρι.....
είναι και ο άλλος κώλος...17 έφερε...πόσο πια?????Suspect

το καλό είναι πως έχω το rage και σύνολο 18hp άρα τώρα έμεινα με 9.....αντέχω ακόμα...στον επόμενο γύρο θα του δείξω εγώ...αρκεί μη μου ρίξει κανα ακόντιο η άλλη αδερφάρα από το τραπέζι....τότε θα μπω σε bersek mode και ας μη το έχω ακόμα

Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:10 pm

αντώνη σε ξεβαρδούλιασε...μην μασάς όμως ο paladin με την αστραυτερή του στολή θα μπουκάρει

ρε εγώ έκανα delay για μετά το Antonioo άρα εγώ παίζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:12 pm

χμμμμ μάντεψε τι θα γίνει όταν τελειώσει όμως το rage.....ποιος θα σε κουβαλά δεν ξέρω...

παρεπιμπτόντως βλέπω δίδυμο ecato-maugoth να μοιάζει τραγικά με LEgolas-gimli απο LOTR....προσέξτε μην παρασυσφίξετε την φιλία σας.....ειδικά εσύ ecato...one will be the butch and the other will be the bitch!!!and half orcs rarely are the second...

standard από τώρα οτι ο ecato πετυχαίνει και κάνει damage...το παίζω στοιχημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:19 pm

το κακό είναι οτι είμαι στην αρχική μου θέση και δεν μπορώ να φτάσω κοντά για να κάνω χρήση σπαθιού οπότε θα ρίξβ με κανά φλώρικο τόξο για να χτυπήσω κάποιον και να του μειώσω την ζωή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:39 pm

πωπω τώρα το διαπίστωσα...το hit που έφαγα ήταν το ready hit και μετά τη selpara ξαναπαίζει ο F..Και ξέροντας τη κωλοφαρδία του astava πάει...θα χάσετε το καλύτερο orc...

Επίσης κόβω selpara και Eldur να μην έχουν μπει καν μέσα σε αυτό το γύρο άρα grim είσαι η ελπίδα μας...φάε τουλάχιστον τον Ο2....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:40 pm

Παράθεση :
το κακό είναι οτι είμαι στην αρχική μου θέση και δεν μπορώ να φτάσω κοντά για να κάνω χρήση σπαθιού

γτ δε προχώρησες πριν??μπορούσες να φτάσεις λίγο πριν τις φυλλοσιές και να σταματήσεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:42 pm

απλά άφησα να πάς εσύ πρώτα γιατί εγώ δεν είχα πολλά hp. τώρα παίζω κανονικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:46 pm

γίνεται αυτό...εννοώ στον ίδιο γύρο???πιο το νόημα τότε του Initiative?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:50 pm

γίνεται ρε δεν θυμάσαι που μας το έλεγε ο astavas? γι αυτό υπάρχει το delay. σκέψου να έπρεπε να πάω πρώτος με το -9 θα κοίταζα τα ραδίκια ανάποδα τώρα.απλά τώρα πρέπει να μείνει αυτή η σειρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 8:56 pm

σύμφωνα με το phb αν πάω πίσω από τον Grim μπορώ να ρίξω με βέλος στον F.
άρα αυτό θα κάνω
ας ελπίσουμε οτι θα τον πετύχω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 9:00 pm

ναι αλλά δε τον βλέπεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 9:02 pm

αν είμαι πίσω από τον Grim τον βλέπω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 9:04 pm

και οι φυλλωσιές???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 9:36 pm

"9 damage στον Maugoth" ααα τον ξέσκισε ... είσαι γκαντέμης ρε φίλε ... τόση φασαρία για ένα 4 και ένα 5 ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 9:38 pm

Antonioo έγραψε:
και οι φυλλωσιές???

λές να μην μπορώ να δώ?
astava πρέπει να την περάσω ή και ακριβώς πίσω της είμαι καλά και μπορώ να ρίξω?δεν βλέπω τπτ σαν τοίχος, ή απλά δεν βλέπω καλά αλλά θολούρες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 10:13 pm

έχεις μπροστα σου μια 'κουρτίνα' από πυκνά φύλλα.

αν δεν θες να την περάσεις πιστεύω ότι για να βρεις ΠΟΥ είναι ο F πρέπει να φας ένα γύρο να κοιτάς μέσα από τα φύλλα (μιας κ δεν έχεις τις x-rays που λέγαμε πριν Smile) και

αν τελικά ρίξεις πίσω από τα φύλλα θα φας μείον λόγω ενόχλησης από τα φύλλα και μείον επειδή είναι ο Maugoth τετ α τετ μαζί του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 10:14 pm

Antonioo έγραψε:

Με το που περνάει τις φυλλοσιές ο Maugoth βλέπει τη γιαγια του στα δεξιά....ΓΙΑΓΙΑΑΑΑ??
Κοιτάει καλύτερα και διαπιστώνει πως δεν είναι η γιαγια του αλλά ένα πετσοκομένο orc μέσα στα αίματα που όμως της μοιάζει...


OOC - Campaign I - Σελίδα 19 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 19 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 19 919982

Πω πω -9? Εγώ έχω αποφύγει 2 επιθέσεις ως τώρα.. Cool



astavas έγραψε:
μείον επειδή είναι ο Maugoth τετ α τετ μαζί του...

Ναι αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να τον πετύχει έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 10:16 pm

λολ πρόσεχε ρε μην με φας εμένα.......έχω κάνει και βαβα και είναι κρίμα...

Παράθεση :
Πω πω -9? Εγώ έχω αποφύγει 2 επιθέσεις ως τώρα.. Cool

μη κολλώνεις ρε...μασάει ο Maugoth.???φρόντισε να φας το Ο2 να μας μείνει μόνο ο αρχηγός..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 19 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 10:22 pm

αν φέρει καναν άσσο ποτέ δεν ξέρεις... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
OOC - Campaign I
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 19 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Campaign I
» dnd test campaign i

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Παιχνίδια - Χιούμορ :: DnD :: παιχνίδια σε εξέλιξη-
Μετάβαση σε: