Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προτάσεις βελτίωσης

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 3:37 pm

α και κάτι άλλο για να μην παρεξηγηθώ
δεν είπα οτι είναι σωστό το χρονικό όριο της μίας μέρας.όταν έστηνα το φόρουμ το θεώρησα λογικό το όριο αυτό.ήταν η προσωπική άποψη. αν πούν οι περισσότεροι να αλλάξει θα άλλαξει.
αλλά αν έκανα ψηφοφορία και για τις 150 επιλογές που υπάρχουν για τα πόστ (από ένα σύνολο πολύ περισσότερων επιλογών που αφορούν όλο το φόρουμ) ακόμα το φόρουμ θα στηνόταν.
αντί λοιπόν να κάνω poll για την κάθε επιλογή, έβαλα αυτό που πίστευα σωστό(για να λειτουργήσει το φόρουμ) και μέσω αυτού του τόπικ έδωσα τη δυνατότητα για αλλαγή τις κάθε μιας από τις 150 επιλογές ή και για κάθε άλλο(εφόσον μπορώ να το αλλάξω).
δεν είπα οτι θα μείνουν όλα έτσι όπως πιστεύω εγώ ότι είναι σωστά.και αυτό έχει φανεί.για παράδειγμα εγώ ήθελα chatbox αλλά οι περισσότεροι δεν ήθελαν.έτσι δεν μπήκε chatbox.

και κάτι τελευταίο για food of thought...
είναι απαράδεκτο το όριο της μέρας γιατί σε άλλα φόρουμ δεν ισχύει κάτι τέτοιο είπατε κάποιοι.
μήπως όμως στα άλλα φόρουμ δεν έχεις δικαίωμα λόγου στην λειτουργία του φόρουμ όπως συμβαίνει εδώ, μέσω αυτού του topic?
ποιό από τα παραπάνω ειναι απαράδεκτο λοιπόν?ποιό από τα 2 είναι φασισμός?



edit μπορεί και να έχω άδικο επειδή τα παιδιά άλλο εννούσαν και άλλο κατάλαβα.
αν δεν κατάλαβα καλά συγνώμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 3:42 pm

+1 στον eca ...

Πέρα από το θέμα με το edit (πείτε μου ένα παράδειγμα που χρειάζεται να αλλάξεις post σου ενώ έχει περάσει η μέρα plz),
αυτό το topic είναι για να βοηθάμε στη βελτίωση του forum ,όχι για να πετάμε χοντράδες!
Ακούς εκεί "απαράδεκτο" (δε μίλησα) και "φασισμός"! ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 3:45 pm

ecatodarcus έγραψε:

edit μπορεί και να έχω άδικο επειδή τα παιδιά άλλο εννούσαν και άλλο κατάλαβα.
αν δεν κατάλαβα καλά συγνώμη

λες λες και όλο edit κάνεις... Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 919982 οκ οκ , σκάω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 3:46 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
...
δεν μπορω να καταλαβω αν εχεις δικιο η κολλας στη διατυπωση.

Βασικά εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάτε..
Εμένα δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα. Πάντως και edit να γινόταν ούτε τότε πιστεύω θα είχε πρόβλημα εκτός και αν ήταν στην αρχή μιας συζήτησης και μετά είχαν ακολουθήσει 10 ποστ πάνω σε αυτό.Αλλά τότε θεωρώ πως ο ίδιος(που έκανε το ποστ) δεν νομίζω ότι θα το άλλαζε καθώς θα αλλοιωνόταν η ροή της συζήτησης και ένα τρίτος που θα πήγαινε να το διαβάσει δεν θα καταλάβαινε χριστό.
Τέλος πάντων πολύ κακό για το τίποτα.
Είναι μια σκέψη να πάει και αυτό για ψηφοφορία..




Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 3:54 pm

νομιζω οτι το φορουμ λειτουργει οσο το δυνατον πιο συλλογικα και δημοκρατικα γινεται,εχει πολλη καλη θεματολογια,χρησιμη χωρις να χανεται το νοημα σε ακοπα posts (σε αυτο να πουμε και ενα μπραβο σε εμας τα μελη),οποτε δεν τιθεται θεμα φασιμου,
σχετικα με τα edit δεν το ειχα σκεφθει οπως τα ειπε ο eca αλλα ειχε δικιο,συμφερει και ακουγεται πιο λογικο το νεο post μετα απο καποιες μερες.
σχετικα τωρα με τα αλλα φορουμ,ας μην πουμε τι γινεται...χρηστες και posts διαγραφονται παράυτα ,γινονται συστασεις και πεφτουν ban για αστειους λογους και αμα ζητησεις τον λογο σου λεει ο αλλος ''ρε φιλε εγω πληρωνω και ετσι θελω να ειναι φορουμ και αυτοι οι κανονες του,αμα σ αρεσει κατσε...και υπακουσε!''
οποτε μην ζηταμε ΚΑΙ εδω μεσα τον λογο για ανετια πραγματα...


λοιπον μετα την εξεταστικη να κανονισουμε καμια συναντηση στην σχολη ...(εκτος και αν δεν πατατε...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 3:56 pm

Spyros έγραψε:
+1 στον eca ...

Πέρα από το θέμα με το edit (πείτε μου ένα παράδειγμα που χρειάζεται να αλλάξεις post σου ενώ έχει περάσει η μέρα plz),
αυτό το topic είναι για να βοηθάμε στη βελτίωση του forum ,όχι για να πετάμε χοντράδες!
Ακούς εκεί "απαράδεκτο" (δε μίλησα) και "φασισμός"! ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
μα και ο εκα δε μιλησε για το θεμα, αλλα για την εκφραση τους. αν εννουσαν τις χοντραδες εχει απολυτο δικιο, εχω ομως την εντυπωση οτι ηταν σχημα λογου και δεν ειχαν προθεση για προσωπικη επιθεση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 3:57 pm

mech-eng έγραψε:
νομιζω οτι το φορουμ λειτουργει οσο το δυνατον πιο συλλογικα και δημοκρατικα γινεται,εχει πολλη καλη θεματολογια,χρησιμη χωρις να χανεται το νοημα σε ακοπα posts (σε αυτο να πουμε και ενα μπραβο στον hotdog),............

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 306221

mech-eng έγραψε:
λοιπον μετα την εξεταστικη να κανονισουμε καμια συναντηση στην σχολη ...(εκτος και αν δεν πατατε...)


lol!

Επικοδομητικότατο ποστ..

Ναι μωρέ περισσότερο ως σχήμα λόγου το χρησιμοποίησαν αλλά ο γραπτός λόγος είναι αλλιώς.. Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 4:00 pm

χαχαχα! alejandro, τι θα γίνει, θα πάμε κουβά? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 4:04 pm

ε τωρα μαμας την συζητηση,ειμαμε πιασει ενα υψηλο επιπεδο και τωρα το εριξες...

πω πω...τελικα σ αυτην την σχολη οσα χρονια καθεται κανεις τοσο... chickendance


προτεινω δοκιμαστικα να πεσει Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 740882 στον hotdog για παραποιηση και διαστρεβλωση του post μου και



μου την βαρεσανε οι διανυσματικοι χωροι φαινεται! Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 500199
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 4:06 pm

χμμμμμμ...
ban στον hotdog...δεν είναι άσχημη ιδέα
αν δεν ήταν το DnD στην μέση θα το έκανα!!!!
χαχα
πλάκα κάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 4:08 pm

ecatodarcus έγραψε:
χμμμμμμ...
ban στον hotdog...δεν είναι άσχημη ιδέα
αν δεν ήταν το DnD στην μέση θα το έκανα!!!!
χαχα
πλάκα κάνω.

Δεν πείραζει. Κάνε με ban και μόλις μπει ο Antonio βάλε με πάλι(παίζω μετά εγώ!).. Laughing

Αν δεν ήμουν και εγώ τι θα έκανε ο alejandro? Laughing


astavas έγραψε:
χαχαχα! alejandro, τι θα γίνει, θα πάμε κουβά? Very Happy

το ρωτάς? Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hotdog στις 30th Ιανουάριος 2010, 4:09 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 4:09 pm

DnD???
εννοειται οτι κανουμε πλακαααααααααααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 4:19 pm

mech-eng έγραψε:
DnD???

Αυτό ήταν που είχα γράψει εγώ πριν βέβαια παίξω..

hotdog έγραψε:
Ποτέ δεν κατάλαβα τι γίνεται σε αυτό το παιχνίδι..Μόνο το όνομα του ξέρω! geek
Το σίγουρο είναι ότι όσοι παίζουν είναι πολύυυυυυυυ καμένα άτομα!!! Αυτή την εντύπωση έχω!! tongue

Laughing

DnD


Άντε παιδιά δώστε μπόλικα delete..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 5:43 pm

hotdog έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
χμμμμμμ...
ban στον hotdog...δεν είναι άσχημη ιδέα
αν δεν ήταν το DnD στην μέση θα το έκανα!!!!
χαχα
πλάκα κάνω.

Δεν πείραζει. Κάνε με ban και μόλις μπει ο Antonio βάλε με πάλι(παίζω μετά εγώ!).. Laughing

Αν δεν ήμουν και εγώ τι θα έκανε ο alejandro? Laughing


astavas έγραψε:
χαχαχα! alejandro, τι θα γίνει, θα πάμε κουβά? Very Happy

το ρωτάς? Very Happy
;;; τι έκανα εγώ πάλι ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 5:46 pm

Μάλλον το λέει για να καθαρίσεις το topic! (?) Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 5:50 pm

ναι... βασικά μου έκανε εντύπωση που άργησες τόσο πολύ... μάλλον είσαι de forme σήμερα! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 5:55 pm

να καθαρίσω τις προτάσεις βελτίωσης ; για τι με περάσατε ; μήπως να έρθω και σπίτια σας να σας στήσω κάνα pc ; ρε αι από κει που ήρθατε ... χαμένα ...τα μαθήματα καθαρίζουμε αυστηρά... όλα τα υπόλοιπα είναι σχεδόν chat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 8:26 pm

Δεν το βρίσκω τόσο χρήσιμο να αποκτά κάποιος όλα τα δικαιώματα στο φόρουμ μόνο αν στείλει αίτηση εγγραφής από το mail της σχολής, άσε που μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα.

Σε μένα π.χ. υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο mail μου(αυτό απο το κέντρο Η/Υ) και δεν μπορώ να στείλω mail. αν ψάξει όμως κάποιος το όνομα μου στους καταλόγους είμαι κανονικά γραμμένος στην σχολη.

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί παλιά θέματα, σημείωσεις και λοιπά να μην είναι προσβάσιμα απο κάποιον που δεν είναι γραμμένος στην σχολή, αλλά θέλει για κάποιον λόγο να τα έχει(μπορεί κάποιος επαγγελματίας για την δουλειά του, μπορεί κάποιος απο άλλη σχολή και πολλές άλλες περιπτώσεις).

Πρόταση μου είναι το φόρουμ να έχει ανοιχτό χαρακτήρα, και να μην ζητείτε το mail σχολής

Βέβαια αν υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος, τότε οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 8:33 pm

οι επαγγελματιεςαν θελουν πληροφοριες νομιζω δεν θα βασιζτουν στις σημειωσεις που καποιος κρατησε απο καποιον καθηγητη καποια φορα...θα αγορασουν βιβλια /προγραμματα και θα πληροφορηθουν αυτο που θελουν.


για μενα καλα κανουν και ζητανε μειλ της σχολης ,διοτι αν δεν ζητουσαν ο καθενας θα γινονταν μελος θα ποσταρε ο,τι ηθελε ,οπου ηθελε ,χωρις να εχει γνωση...
πχ οταν καποιος δεν κανει τα μαθηματα μας νομιζω οτι ειναι αχρηστη η ενοτητα των εξαμηνων γ αυτων ,αρα...

βεβαια αν υπαρχει προβλημα με καποιο μειλ ,τοτε συνενοησου με τους διαχειρηστες.


αλλα καλα κανουν και ζητανε το μαι΄.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 11:05 pm

mech-eng έγραψε:
για μενα καλα κανουν και ζητανε μειλ της σχολης ,διοτι αν δεν ζητουσαν ο καθενας θα γινονταν μελος θα ποσταρε ο,τι ηθελε ,οπου ηθελε ,χωρις να εχει γνωση...

αλλα καλα κανουν και ζητανε το μαι΄.

συμφωνω είναι μια πολύ λογική απαίτηση

ενα απο πολυ θετικά αυτού του φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 11:13 pm

Spyros έγραψε:
+1 στον eca ...

Πέρα από το θέμα με το edit (πείτε μου ένα παράδειγμα που χρειάζεται να αλλάξεις post σου ενώ έχει περάσει η μέρα plz),
αυτό το topic είναι για να βοηθάμε στη βελτίωση του forum ,όχι για να πετάμε χοντράδες!
Ακούς εκεί "απαράδεκτο" (δε μίλησα) και "φασισμός"! ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad


καλά τα έβαλες και συ σπύρο σε ένα τσουβάλι.

και άρχισες τους αφορισμούς. εγώ είπα, απαράδεκτο, δηλαδή μη παραδεκτό σε σχέση με ότι ισχύει γενικά στα φορουμ.

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ ούτε με σφαίρες

ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΚΟΚΚΑΛΟ και όχι αυτό το φόρουμ δεν είναι ούτε έτη φωτος κοντά σε κάτι φασιστικό.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 31st Ιανουάριος 2010, 1:02 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : κόκαλο ...μην γράφεις κεφαλαία)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime30th Ιανουάριος 2010, 11:16 pm

Διάβασες τα προηγούμενα posts? Άλλος είπε την "κακιά λέξη" Rolling Eyes

Με τον eca λέμε ότι αυτό το topic είναι για εποικοδομητική κριτική, όχι κράξιμο. Τέλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime31st Ιανουάριος 2010, 1:05 am

Spyros έγραψε:
Διάβασες τα προηγούμενα posts? Άλλος είπε την "κακιά λέξη" Rolling Eyes

Με τον eca λέμε ότι αυτό το topic είναι για εποικοδομητική κριτική, όχι κράξιμο. Τέλος.
βασικά ούτε καν ...για προτάσεις βελτίωσης είναι ...ναι ναι δεν είναι περίεργο το λέει και το όνομα του ... κριτικάρετε όσο θέλετε αλλά να είναι σχετικό και δικαιολογημένο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime31st Ιανουάριος 2010, 12:47 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
Spyros έγραψε:
+1 στον eca ...

Πέρα από το θέμα με το edit (πείτε μου ένα παράδειγμα που χρειάζεται να αλλάξεις post σου ενώ έχει περάσει η μέρα plz),
αυτό το topic είναι για να βοηθάμε στη βελτίωση του forum ,όχι για να πετάμε χοντράδες!
Ακούς εκεί "απαράδεκτο" (δε μίλησα) και "φασισμός"! ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
μα και ο εκα δε μιλησε για το θεμα, αλλα για την εκφραση τους. αν εννουσαν τις χοντραδες εχει απολυτο δικιο, εχω ομως την εντυπωση οτι ηταν σχημα λογου και δεν ειχαν προθεση για προσωπικη επιθεση.

Ευχαριστώ γιατί όντως έτσι είναι.

Παιδιά με συγχωρείτε για την έκφραση, νόμιζα ότι ήταν κάτι δεδομένο από το forum και αυτό φαίνεται από τα υπόλοιπα που γράφω περί αγοράς φόρουμ. Eca ποτέ δε θα σου έκανα επίθεση, ούτε σε σένα Σπύρο. Απλά μάλλον ξεχείλισα το ποτήρι. Προσωπικά δεν έχω ανάγκη να τροποποιήσω κάποιο post μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 11 I_icon_minitime1st Φεβρουάριος 2010, 8:48 pm

εμένα με εκνεύρισε ο σπύρο και ναι διάβασα τα ποστς, και καλά τα λένε

ο σπύρος έκανε την δουλιά να πει ότι κάποιος είπε το φόρουμ "φασιστικό" και μετά έβαλε στο ίδιο τσουβάλι και το δικό μου ποστς με το "απαράδεκτο"

χάρισμά σας οι αλλαγές δεν πρόκειτα να συνεισφέρω άλλο αφού δεν δίνεται αυτή η δυνατότητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προτάσεις βελτίωσης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Που μπορώ να γράψω τις προτάσεις μου για το forum?
» Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...
» Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs-
Μετάβαση σε: