Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προτάσεις βελτίωσης

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime1st Φεβρουάριος 2010, 8:58 pm

Anyway, πεσ' το παρεξήγηση, πεσ' το όπως θες ... μπερδευτήκαμε 2-3 άτομα με το ποστ του Μενέλαου!
Εγώ το μόνο που είπα είναι ότι όταν μπαίνουν οι admins, που κοπιάζουν για να δουλεύει το forum όπως θέλουμε, δεν είναι ωραίο να βλέπουν posts με κραχτικό ύφος. Η ατάκα "είναι απαράδεκτο!" έχει κραχτικό ύφος, δεν είναι πρόταση βελτίωσης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime1st Φεβρουάριος 2010, 9:19 pm

Spyros έγραψε:

Η ατάκα "είναι απαράδεκτο!" έχει κραχτικό ύφος, δεν είναι πρόταση βελτίωσης.

Ποιος το λέει αυτό ? Δεν είναι έτσι ...

Άντε σφαχτείτε λίγο ρε να ανάψουν τα αίματα - δεν κάνω πλάκα μπορούμε να δημιουργήσουμε topic για τσακωμούς , έχω ήδη κάποιον αντιπαθητικό υπόψη Twisted Evil

Πάντως για το edit (μην spammarω μόνο ) η διάρκεια μπορεί να είναι από 1 ώρα (σε πολυσύχναστα forums) μέχρι όσο θες - όχι ότι το έχω δει ποτέ . Και 3 μέρες πολύ είναι. Σφαχτειιιιιιιιιιιιιίτε . I'm thirsty ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime1st Φεβρουάριος 2010, 10:08 pm

yannismc έγραψε:
χάρισμά σας οι αλλαγές δεν πρόκειτα να συνεισφέρω άλλο αφού δεν δίνεται αυτή η δυνατότητα.

Έλα βρε αγαπητέ δώσε τόπο στην οργή
Εδώ όλοι συνάδελφοι είμαστε και αύριο μεθαύριο θα συνεργαστούμε
Ας μη πιανόμαστε από μικροπράγματα

Στείλε ένα προσωπικό μήνυμα στον Alejandro που έμεινε εκτός της συζήτησης και πες του τι θες να διορθώσεις.

Σε παρακαλώ ας μην γινόμαστε υπερβολικοί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime1st Φεβρουάριος 2010, 11:10 pm

συμφωνώ μαζί σου Μενέλαε και μ το γνωμικό σου.

"Η φρόνηση στους ανθρώπους αξίζει περισσότερο από τ' άσπρα μαλλιά, κι η άμεμπτη ζωή από τη μεγάλη ηλικία"!

για το όλοι συνάδελφοι είμαστε ...είμαι κάθετα αντίθετος Very Happy και νομίζω μπορώ να στο εξηγήσω από κόντά αν και στο έχω εξηγήσει πολλές φορές στις συζητήσεις μας.Wink

τεσπά το θέμα ήταν η αλλαγή/διαγραφή δύο ποστς στις ενότητες μαθήματα/θέματα suiside
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime2nd Φεβρουάριος 2010, 7:57 am

yannismc έγραψε:
και νομίζω μπορώ να στο εξηγήσω από κόντά αν και στο έχω εξηγήσει πολλές φορές στις συζητήσεις μας.Wink

Ε! εντάξει άλλη μία φορά δεν πάει χαμένη Wink

Και το γνωμικό δεν είναι δικό μου (προφανώς), αλλά αν θες από κοντά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:12 pm

Is it just me ή κάτι έπαθε το κουμπάκι "NEW POSTS" στη navigation bar του forum Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:13 pm

just u εμένα είναι οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:25 pm

μπα, και μένα παραπαίει... είναι πιο κάτω απ'ότι θα έπρεπε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:36 pm

χμμ στον IE μου το βγάζει με χ και πιο κάτω όπωε λες...στον firefox μου είναι μια χαρά όπως θα έπρεπε να είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:39 pm

Εμένα είναι χαλασμένο και σε Chrome (ούτε καν τα λόγια) και σε Firefox ("πιο κάτω") Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:43 pm

ναι, και σε μένα στον firefox το χει πιο κάτω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:43 pm

Στον firefox εμένα είναι πιο κάτω και εμφανίζεται απλά ως λέξη(χωρίς bold)..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:52 pm

λολ κάντε κανα clear cache .....τα έχει παίξει φαίνεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 1:55 pm

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Asdsd

να και η απόδειξη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 4:50 pm

εσύ να κάνεις ... εμείς κάνουμε κάθε βράδυ ... όσο για το new posts πρέπει να έχει φτιάξει ... πάντως ήταν πρόβλημα του imageshack
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 4:52 pm

δεν εχει φτιαξει. οχι οτι πειραζει κιολας, δηλαδη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 4:58 pm

θα το κοιτάξω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 5:02 pm

Για μένα μόλις έφτιαξε! Very Happy
thnx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 5:17 pm

ναι, οκ και για μένα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 5:24 pm

μια χαρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime3rd Φεβρουάριος 2010, 5:34 pm

It's ok!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime11th Φεβρουάριος 2010, 12:39 pm

παιδιά σκέφτηκα οτι έχουμε πολλές βιβλιογραφικές εργασίες οι οποίες έχουν πληροφοριακό χαρακτήρα. τι θα λέγατε να τις ανεβάζαμε ,όσοι θέλουμε πάντα, στην wikipedia?
θα είναι μια πολύ καλή βοήθεια για την ανάπτυξη της εγκυκλοπαίδειας.

πχ τα παιδιά από την εμβιομηχανική έχουν πολύ ωραίες εργασίες με θέματα που δεν υπάρχουν ιδιαίτερα στην ελληνική βιβλιογραφία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime11th Φεβρουάριος 2010, 12:47 pm

Αν και δεν ξέρω τι παίζει με όλα αυτά μήπως χρειάζονται κάποια επιπλέον μελέτη εννοώντας τίποτα διόρθωση κτλ?
Φυσικά άμα δεν έχουν και αυτοί πρόβλημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime11th Φεβρουάριος 2010, 12:53 pm

Αυτό που γίνεται στην wikipedia είναι το εξής:
γράφεις ένα άρθρο με μόνη υποχρέωση να ξέρεις τι γράφεις. Δεν σημαίνει οτι αυτό που γράφεις πρέπει να είναι ολόσωστο αλλά πρέπει να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Στη συνέχεια το δημοσιεύεις και όταν το διαβάσει κάποιος άλλος μπορεί να συμπληρώσει καινούρια πράματα αλλά και να διορθώσει τυχόν λάθη που έχεις κάνει.
Εμείς δλδ θα κάνουμε απλά την αρχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 12 I_icon_minitime11th Φεβρουάριος 2010, 3:35 pm

Και ρε φίλε κάτι που αναριωτόμουνα, μπορει να πάει ο καθένας να διαρθώσει? Ακόμα ας πούμε αν υποστηρίζεις κάτι που δεν είναι τοσο φανερό πχ Ο πληθυσμός του Ταδε χωριόυ είναι 2000 ατομα, και παει ο άλλος (απο αντίπαλο χωριό ) και γραφει οτι είναι 500. Και μετα πάλι το ίδιο.
Τι γίνεται τότε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προτάσεις βελτίωσης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Που μπορώ να γράψω τις προτάσεις μου για το forum?
» Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...
» Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs-
Μετάβαση σε: