Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μου τη σπάει...

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 3:51 pm

για τις μαγγίρα συμφωνω και εγώ,αν και την μία από τις δύο (την μπέτυ) τη βρίσκω πολύ καλή Twisted Evil !!!και η μανωλίδου πιστεύω ότι είναι ωραία σαν γυναίκα!!είπαμε δεν γίνεται να τα έχεις όλα, υπάρχει και μια ισορροπία στη φύση!στο κάτω κάτω τον άδωνη παντρεύτηκε τι περιμένεις????!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 3:52 pm

fakek,+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 3:53 pm

κοίτα τι γίνεται...μας τη δίνει ο Άδωνης,μας τη δίνει η Μανωλίδου,είναι παντρεμένοι,άρα για τον καθένα έχουμε ένα παραπάνω λόγο να μας την δίνει!
(περίπλοκος συλλογισμός)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 3:55 pm

1+1=3?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 4:46 pm

Ρε να τι μου την σπάει 5 μήνες τώρα!Οι απεργείες στα μέσα!Α ρε μάνα driver...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 5:45 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
1+1=3?

Όχι.θα το θέσω αλλιώς.Ο άδωνης μας την σπάει .Τα έχει με μια που μας την σπάει κι αυτή(Μανωλίδου) άρα μας την σπάει πολλαπλά.Η μανωλίδου μας την σπάει.Τα έχει με έναν που μας την σπάει κι αυτός(Άδωνης) άρα ,μας την σπάει πολλαπλά.
Είμαστε οκ? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 6:35 pm

το φαινόμενο των πορτιέρηδων

ποιος είσαι εσύ ρε μάγκα που θα μου μπεις ''μπες'' ή ''μη μπαίνεις''?

εννοείται ότι δεν έχω πατήσει σε μαγαζί που έχει πόρτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 6:49 pm

Οι κάγκουρες,οι φασίστες,τα τρέντουλα και οι νεόπλουτοι.
Επίσης με εκνευρίζουν οι συνεντεύξεις μετά από τους αγώνες καθώς είναι εκνευριστικά προβλέψιμες και πανομοιότυπες.
Ερώτηση1:"Πώς νιώθεις που έβαλες το νικητήριο γκολ?"
απάντηση1:"Το σημαντικό είναι ότι όλα τα παιδιά προσπαθήσαμε και δείξαμε στον αγωνιστικό χώρο ότι θέλαμε περισσότερο αυτήν την νίκη,και τελικά πετύχαμε αυτό που θέλαμε"
Ερώτηση2:"Πως αναμένεται η συνέχεια μετά από αυτήν την πολύ μεγάλη νίκη? Δεν συμφωνείτε ότι έχει γίνει ένα πολύ μεγάλο βήμα για την κατάκτηση του τροπαίου?"
απάντηση2:"Σίγουρα ήταν μια πολύ σημαντική νίκη,αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα να μιλάμε για κύπελο. Θα κοιτάμε σε κάθε αγώνα να δίνουμε το 100% των δυνατοτήτων μας και να κάνουμε τον κόσμο μας ευτυχισμένο"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:18 pm

είναι προβλέψιμες και πανομοιότυπες αλλά

1)οι περισσότεροι επαγγελματίες ποδοσφαιριστές στο επίπεδο που αναφέρεις δεν είναι τέρατα μορφώσεως

2)οι παραπάνω δηλώσεις συνήθως ισχύουν
ο,τι και να'γινε σε ένα ματς κοιτάς το επόμενο,δίνεις πάντα το 100% -ένας προπονητής που θυμάμαι μου'λεγε ''θέλω στον αγώνα να δίνεις τα πάντα όλη την ώρα,να βγαίνεις ψόφιος''
και πάντα το ποδόσφαιρο είναι ομαδικό άθλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:30 pm

βασικά...Ζώα είναι οι δημοσιογράφοι που κάνουν τις ερωτήσεις ενώ ξέρουν ότι δεν πρόκειται ο άλλος να απαντήσει:"Αν δεν ήμουν εγώ,η ομάδα δεν θα υπήρε στον χάρτη"...

Ένα +1 στον Τζόρβα που μιλάει σαν άνθρωπος.Χαίρομαι να τον ακούω στις συνεντεύξεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:33 pm

Vallian έγραψε:
βασικά...Ζώα είναι οι δημοσιογράφοι που κάνουν τις ερωτήσεις ενώ ξέρουν ότι δεν πρόκειται ο άλλος να απαντήσει:"Αν δεν ήμουν εγώ,η ομάδα δεν θα υπήρε στον χάρτη"...

Ένα +1 στον Τζόρβα που μιλάει σαν άνθρωπος.Χαίρομαι να τον ακούω στις συνεντεύξεις

ισχύει.
κια ο τζόρβας μιλάει ωραία. μ αρέσει και ο παπασταθόπουλος στις συνεντεύξεις.
ειλικρινά δεν σου λείπει όμως ο ανατολάκης και ο λεμονής?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:39 pm

Τραγικό έτσι? Το γεγονός ότι ο ένας απ τους δύο που αναφέρεις είναι στο κοινοβούλιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:47 pm

και δεν είναι ο μόνος. ήταν και πολλά άλλα μαργαριτάρια στο παρελθόν...
τι να κάνεις όμως αυτή τη δημοκρατία θέλουμε οι περισσότεροι από ότι φαίνεται...
και μετά φωνάζουμε που μας καβάλησε το ΔΝΤ και μας δουλεύουν οι Γερμανοί ψιλό γαζί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:51 pm

μου τη σπαει να εχει ταυτοχρονα δυο πραγματα που με ενδιαφερουν σε διαφορετικα καναλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 9:17 pm

μου τη σπάει όσο δεν πάει να περιμένω 30' το 242 και μετά να βλέπω να έρχονται στο καπάκι δύο μαζί!κάποια στιγμή θα βριστώ πολύ άσχημα με τους οδηγούς....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 9:39 pm

fakek έγραψε:
μου τη σπάει όσο δεν πάει να περιμένω 30' το 242 και μετά να βλέπω να έρχονται στο καπάκι δύο μαζί!κάποια στιγμή θα βριστώ πολύ άσχημα με τους οδηγούς....

Μου τη σπάει που πρέπει να το ανεχτώ αυτό. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 10:33 pm

μου τι σπαει η ζεστη και η αθηνα,μου τι σπαει επισης οτι πρεπει να υποστω πεντε τουλαχιστον χρονια το χαος της και τους μιζερους ανθρωπους της.

μου την σπαει οτι δεν μπορω κανω μια αριθμητικη πραξη σωστα και οτι παντα ενω ξερω κατι κολλαω στους υπολογισμους


μου την σπαει που χανω τα στοιχηματα που βαζω με τον εαυτο ,μου την σπανε οι γκομενες (ειναι πριχτες οσο δεν παει)


μου την δινει που ο αδερφος μου κανει μπανια σην θαλασσα και εγω στο ιδρωτα.........


γαμωωωωωωωωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 11:05 pm

robjanrules έγραψε:
μου τη σπαει να εχει ταυτοχρονα δυο πραγματα που με ενδιαφερουν σε διαφορετικα καναλια
κ να μην έχεις χρόνο να δεις κανένα.... κ όταν έχεις χρόνο να μην έχει τπτ το ενδιαφέτον η tv!!!

το καλύτερο πρόγραμμα: κάθε σαββατοκύριακο στις 12:00 με12:30. ακούστε με κ δν θα χάσετε. οι πιγκουίνοι τα σπάνε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 7:43 am

ιστορικός mech-eng έγραψε:
μου τι σπαει η ζεστη και η αθηνα,μου τι σπαει επισης οτι πρεπει να υποστω πεντε τουλαχιστον χρονια το χαος της και τους μιζερους ανθρωπους της.

Θα συνηθίσεις και δεν θα θες να φύγεις μετά! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 7:45 am

ολοι ετσι λενε στην αρχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 9:49 am

οτι εχει εξασθενισει η στοιβαδα του οζοντος και ο ηλιος καιει σαν π0υ$τη$..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 10:32 am

Μου τη δίνουν τα τραγούδια.Μου τη δίνει η χαρά.Ρε αισιοδοξία!!!Όταν σας στη σπάει κάτι ένα είναι το τρίπτυχο της χαράς: Grinia,Γκρίνια,Griña (Ισπανός παίκτης με γκόλς σε Ισπανία και Ιταλία..). Γκρίνια και όλα θα πάνε καλά Smile (η λέξη και όχι η πράξη δηλαδή).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 11:43 am

hotdog έγραψε:
ιστορικός mech-eng έγραψε:
μου τι σπαει η ζεστη και η αθηνα,μου τι σπαει επισης οτι πρεπει να υποστω πεντε τουλαχιστον χρονια το χαος της και τους μιζερους ανθρωπους της.

Θα συνηθίσεις και δεν θα θες να φύγεις μετά! Very Happy


με τιποτα,βαζω και στοιχημα ,ποτε δεν προκειται να πω οτι θελω να μεινω εδω ,αλλα αν μπορει να αναγλαστω να το κανω.


τελος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 5:39 pm

Μου την σπάει να μην βρίσκω να παρκάρω κοντά στο σπίτι μου,μου την σπάει να διαβάζω και να μην γράφω,μου την σπάει να έχω ξεχάσει να βάλω νερό στο ψυγείο και μου την σπάει να πληρώνω για βενζίνη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... - Σελίδα 4 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 5:39 pm

+21
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μου τη σπάει...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: