Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 H πτώση του polytexneio.gr

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 8:52 pm

arkara έγραψε:
Το forum αυτό φτιάχτηκε για προσφέρει και τίποτα άλλο.
Είναι τόσο απλά τα πράγματα. Πρέπει να τα πούμε από κοντά
και να τα λύσουμε αυτά. Αν είναι δυνατόν να μαλώνουμε μεταξύ
μας, αντί να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.

ισως το ποιο σωστο ποστ που διαβασα στις 7 σελιδες αυτου του τοπικ.ειρηνη υμιν παιδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 8:57 pm

doublecore έγραψε:
arkara έγραψε:
Το forum αυτό φτιάχτηκε για προσφέρει και τίποτα άλλο.
Είναι τόσο απλά τα πράγματα. Πρέπει να τα πούμε από κοντά
και να τα λύσουμε αυτά. Αν είναι δυνατόν να μαλώνουμε μεταξύ
μας, αντί να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.

ισως το ποιο σωστο ποστ που διαβασα στις 7 σελιδες αυτου του τοπικ.ειρηνη υμιν παιδες.

Όλοι το ίδιο λέμε!
(ο καθένας με τον τρόπο του βέβαια!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 9:14 pm

Tο κλίμα του ποστ του papadopoulou είναι ΑΚΡΙΒΩΣ το κλίμα που επικρατούσε (η τουλάχιστον εγώ εισέπραττα) στο polytexneio.gr...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 9:22 pm

Μπα!! Μας έπιασε ξαφνικά η μετριοπάθεια;;

Με αυτά που διάβασα 7 σελίδες τώρα μου σηκώθηκε η τρίχα ΚΑΓΚΕΛΟ!! Και μόνο δυο τρεις φωνούλες λογικής αναγνώρισα, φωνή βωόντος εν τη ερήμω!

arkara έγραψε:

Λυπάμαι βαθύτατα. Εδώ δεν κάνουμε πόλεμο. Απλά το λέω διότι ναι έχεις δίκιο.

Ναι έχω δίκιο, αλλά δικαιοσύνη δεν έχω δει. Και θέλω να βλέπω τα πράγματα να μπαίνουν σε μια τάξη.


Τι ανθρωπάκια που είστε οι συκοφάντες! Τι δειλοί και πόσο αχάριστοι! Γιατί το να λασπολογείς κάποιον που είναι μακριά και φυλάει σύνορα για κάτι που ΔΕΝ φταίει, είναι πράξη μόνο δειλού.


Δεν με νοιάζει τι κάνετε, δε με νοιάζει ποιοι είστε, στα μάτια μου είστε μόνο τιποτένια παράσιτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 9:24 pm

Papadopoulos έγραψε:


Τι ανθρωπάκια που είστε οι συκοφάντες! Τι δειλοί και πόσο αχάριστοι! Γιατί το να λασπολογείς κάποιον που είναι μακριά και φυλάει σύνορα για κάτι που ΔΕΝ φταίει, είναι πράξη μόνο δειλού.


Δεν με νοιάζει τι κάνετε, δε με νοιάζει ποιοι είστε, στα μάτια μου είστε μόνο τιποτένια παράσιτα.



οοοοοοοοοοοοοκ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 9:31 pm

H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 DontFeedtheTrolls
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 9:36 pm

ξεφεύγουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 9:48 pm

πωπω τραγικός...δε μιλάω άλλο....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:01 pm

Papadopoulos έγραψε:


Ναι έχω δίκιο, αλλά δικαιοσύνη δεν έχω δει. Και θέλω να βλέπω τα πράγματα να μπαίνουν σε μια τάξη.
τι θέλεις να κάνουμε δλδ ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:05 pm

live streaming ηλεκτρονικός τραμπουκισμός

ούτε 13χρονα στο lineage έτσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:11 pm

Papadopoulos έγραψε:


Τι ανθρωπάκια που είστε οι συκοφάντες! Τι δειλοί και πόσο αχάριστοι! Γιατί το να
λασπολογείς κάποιον που είναι μακριά και φυλάει σύνορα για κάτι που ΔΕΝ φταίει,
είναι πράξη μόνο δειλού.

Κανείς δεν λασπολόγισε κανέναν. Το να έρχεσαι εδώ με τουπέ και να κατηγορείς τα
πάντα και τους πάντες δεν έχει κανένα νόημα.

Έχω την καλύτερη διάθεση για να τα βρούμε, αλλά ξεπερνάς τα όρια.

Papadopoulos έγραψε:

Δεν με νοιάζει τι κάνετε, δε με νοιάζει ποιοι είστε, στα μάτια μου είστε μόνο τιποτένια παράσιτα.

Ε όχι και να μας λες ότι είμαστε και τιποτένιοι όταν απλά δεν καθίσαμε να την φάμε
εν όψει εξεταστικής και χωρίς forum.

Τιποτένιος είναι αυτός που αντί να βοηθάει τους συνανθρώπους του, κλαίγεται επειδή
τους βοηθάνε άλλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:21 pm

ampalosmucho έγραψε:
live streaming ηλεκτρονικός τραμπουκισμός

ούτε 13χρονα στο lineage έτσι


Γιατί το λες?? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:26 pm

Ε ρε γλεεεεέντιααααααααααααααααα...

1) Ως staff του polytexneio.gr θα σας πω το εξής:
Κάθε ενυπόγραφη άποψη είναι άποψη του υπογραφόντος και όχι του site. Τα ίδια και με τις φιλοσοφίες, νοοτροπίες.

Ο Papadopoulos έχει δικαίωμα στην άποψή του, σεβαστή, αλλά εμένα με βρίσκει κάθετα αντίθετο!
Και ναι, όταν λέω εμένα εννοώ το Polytexneio.gr

Γιατί εγώ - εν αντιθέσει με τον Paps - είμαι ο ένας από τα 2 άτομα που μπορούν να μιλάνε εκ μέρους του www.e-polytexneio.gr.

Οπότε ότι λέει, δεν είναι άποψη του polytexneio.gr και δεν αντιπροσωπεύει ούτε τα 150 μέλη του και σε καμία περίπτωση δεν αντιπροσωπεύει και την νοοτροπία/λειτουργία του polytexneio.gr._
Μην γενικεύετε και μην βγάζετε συμπεράσματα ουρανοκατέβατα.


2) Βλέπω ότι δημιουργείται κλίμα πόλωσης και μακάρι να μπορούσα να πω ότι το δημιουργεί το ένα site ή το άλλο. Αντίθετα βλέπω τους χρήστες να εμφανίζονται "διχασμένοι" σε 2 στρατόπεδα κι αποφασισμένοι μερικοί να μην ξεκουνήσουν για λόγους ιδεολογικούς ή οτιδήποτε.
Το λιγότερο που μπορώ να πω είναι ότι εκφάνσεις σαν κι αυτές του Paps, του jeronimo, του Slevin, και άλλων είναι απλά ανούσιες, γελοίες και χρειάζεται να κανονιστούν τώρα για να ξεμπερδεύουμε.

Όχι τίποτ' άλλο, αλλά τέτοιες άκυρες συμπεριφορές είναι αυτές που έκλεισαν το original Poytexneio.gr εξ αρχής και προκάλεσαν όλη αυτή την αναστάτωση.


Κι εξηγούμαι περαιτέρω:

Μερικοί έχετε δαιμονοποιήσει το polytexneio.gr και την διαχείρισή του, διατεινόμενοι ότι πρόκειται για φασιστικό καθεστώς τρομοκρατίας και άλλα τέτοια όμορφα. Ότι το κλίμα ποτέ δεν σας έπαιρνε και ότι δεν το πηγαίνατε και άλλα τέτοια.
ΟΚ, δεκτόν.

Δεν σ' αρέσει? Βγες. Φύγε. Ξεκίνα δικό σου.
DO IT BETTER.



Αλλά η αλήθεια είναι ότι όσο υπήρχει η πηγή των θεμάτων και των εργασιών και των πληροφοριών για τα πάντα περί της σχολής και των διαδικασιών της, κανείς δεν έκανε τον κόπο.
Όλοι βρίζανε (από μέσα τους ή και φανερά), αλλά κανείς δεν τόλμησε να πει "άι στα τσακίδια Eny&Cybermage - Παίρνω την μουράκλα μου και πάω σε άλλη παραλία"
Και ο μόνος λόγος που ξεκίνησε το forum αυτό ήταν γιατί δεν υπήρχε πλέον το polytexneio.gr, και αποδεικνύεται η ανάγκη που το είχατε όλοι από το γεγονός ότι σε λιγότερο από μήνα ξεκίνησε από το κατέβασμα του original.

Και την μέρα λοιπόν που εμφανίστηκε κάποιος και είπε: "παιδιά μαζευτείτε εδώ να τα πούμε γιατί το προηγούμενο φαίνεται να γκρεμίστηκε" οι περισσότεροι είδαν ένα πτώμα κι αρχίζαν και χορεύαν γύρω γύρω σαν τους ζουλού. Με σχόλια για την διεύθυνση, για το κλίμα και όλες αυτές τις -μετά συγχωρήσεως- παπαριές.


Είχαν όλοι γνώμες - και καλά κάνανε, αλλά ποτέ κανείς δεν έκανε τίποτα για να τις τιμήσει πραγματικά. Γιατί πάντα τις είχανε, δεν τις αποκτήσαν αφού ο Cybermage έριξε το site εν μία νυχτί χωρίς να πει κουβέντα σε κανέναν. Απλά επειδή είχαν βολευτεί με την κατάσταση λίγο πολύ, όλοι "ρίχνανε" τρόπον τινά τα μούτρα τους και κάθε φορά που χρειαζόταν κάτι τρέχανε γρήγορα γρήγορα στο Polytexneio.gr
Και ποτέ δεν κάνανε κάτι για να αντικαταστήσουν/βελτιώσουν αυτά που βλέπανε να είναι τόσο λάθος και ξέρανε ότι μπορούσαν να κάνουν καλύτερα.



Και τώρα που τους δίνεται έδαφος και βήμα, μέσα από την προσπάθεια άλλων βέβαια - αυτήν την φορά των Alejandro, Ecatodarcus - βγαίνουν και δημιουργούν από μόνοι τους κι από το πουθενά κλίμα ανταγωνισμού και πόλωσης.

Πόσα posts σε αυτό και σε άλλα threads είναι του στυλ "εμείς οι από 'δω είμαστε γαμώ κι εσείς οι από 'κεί είσαστε για τα μπάζα"?
Περισσότερα απ' όσα θα κάτσω καν να παραθέσω...



Αυτή είναι η νοοτροπία που έριξε ένα site που όσο κι αν βρίζατε είναι ο μοναδικός λόγος για τον οποίον υπάρχει αυτό σήμερα κι έχει κι επιτυχία. Και αν συνεχίσει έτσι δεν θα προσφέρει τίποτ' απολύτως.





Εγώ προσωπικά δεν τάσομαι και δεν βρίζω. Είμαι staff στο www.e-polytexneio.gr γιατί βοηθάω έναν φίλο να ξαναστήσει κάτι που έστησε με κόπο και ιδρώτα και μετά από πάρα πολύ χρόνο. Αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα μπω στην διαδικασία αρνητικής διαφήμισης ή να ρίξω την δική σας προσπάθεια με οποιονδήποτε τρόπο.

Απλά να σας θυμίσω ότι ο φίλος Slevin -καλά να 'ναι το παιδί- είναι μέλος με αυξημένα δικαιώματα στο www.e-polytexneio.gr. Και βγαίνει και λέει μ@λ@κες τους ανθρώπους από τους οποίους ζήτησε ρητώς να είναι μέλος τους.
Κι όχι μόνο τους (μας) λέει και μ@λ@κες, αλλά λέει ότι μας ξέρει από χρόνια. Άρα ξέροντας τι μ@λ@κες είμαστε, θέλει σόνι και ντε να είναι παρέα μας. Προφανώς όχι για να μας μιλάει, αλλά μάλλον για να είναι εξασφαλισμένος για εργασίες/θέματα και νέα σε περίπτωση που δεν βρει αυτό που θέλει εδώ πέρα.

Και κάθεστε και γενικεύετε όλοι μαζί με μερικές εξαιρέσεις ότι το όλο θέμα έκανε το www.e-polytexneio.gr κι ότι πρόκειται για πράξη οδγηούμενη με σκοπό κι αιτία.

Κι ενώ βγαίνει ο Alejandro και γράφει ρητά:
Alejandro el mecanico έγραψε:
εγώ το μόνο που κατάλαβα από το Χ είναι ότι κυκλοφορεί κάποιος ηλίθιος με μαρκαδόρο ... αυτό που με ενόχλησε λίγο ήταν όταν κάποιοι έσκισαν τα αφισάκια μας ... αλλά και πάλι δεν θα κάτσω να το συνδέσω μ' αυτούς

εσείς συνεχίζετε επί άλλη μία σελίδα να βρίζετε τον κακό μπαμπούλα.

Ακούστε ρε τον Admin που μιλάει λογικά και δεν έχει το κεφάλι χωμένο σε γλάστρα. Μην πετάτε δεξιά κι αριστερά κατηγορίες και μην χωρίζετε τα 2 fora λες και πρόκειται για πόλεμο.

Πόλεμο που ξεκίνησαν 3-4 θερμοκέφαλοι έχοντας καύλες και κακίες κρατημένες επειδή κάποτε κάποιος τους την είπε στο Polytexneio.gr ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο...


Χαλαρώστε!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Don Molina στις 8th Φεβρουάριος 2010, 10:44 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:26 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 DontFeedtheTrolls

+1

Επιτέλους κατάλαβα τι σημαίνει αυτή η εικόνα που είχα δει στο εργαστήριο του Κυριακόπουλου

+ άλλο 1 αγαπητέ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:35 pm

Don Molina έγραψε:
Πόλεμο που ξεκίνησαν 3-4 θερμοκέφαλοι έχοντας καύλες και κακίες κρατημένες επειδή κάποτε κάποιος τους την είπε στο Polytexneio.gr ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο...

Χωρίς να πιστεύω ότι έχει κάποια σημασία, τον "πόλεμο" δεν τον ξεκίνησαν 3-4 άτομα που είχαν κακίες με το polytexneio.gr.

Κατά τα άλλα, πολύ κακό για το τίποτα (δεν αναφέρομαι στον don, αλλά γενικά στο θέμα που δημιουργήθηκε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:36 pm

@Don

Εγώ τα έχω πεί και τα έχω ξαναπεί. Κατά την άποψη μου θα έπρεπε να είμαστε δίπλα
και όχι απέναντι.

Το μόνο που μένει, είναι να βγάλουμε και μια κοινή αφίσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:38 pm

Αγαπητέ

Ωραίο το post σου, με βρίσκεις σύμφωνο, είχα πέσει και εγώ σε αυτό το λάθος και ο αγαπητός admin Αlejandro με έκανε να συνέλθω, αλλά...

Δεν αντιφάσκεις σε αυτά τα δύο σημεία;

Don Molina έγραψε:
Και τώρα που τους δίνεται έδαφος και βήμα, μέσα από την προσπάθεια άλλων βέβαια - αυτήν την φορά των Alejandro, Ecatodarcus - βγαίνουν και δημιουργούν από μόνοι τους κι από το πουθενά κλίμα ανταγωνισμού και πόλωσης.

και

Don Molina έγραψε:
Κι ενώ βγαίνει ο Alejandro και γράφει ρητά:
Alejandro el mecanico έγραψε:
εγώ το μόνο που κατάλαβα από το Χ είναι ότι κυκλοφορεί κάποιος ηλίθιος με μαρκαδόρο ... αυτό που με ενόχλησε λίγο ήταν όταν κάποιοι έσκισαν τα αφισάκια μας ... αλλά και πάλι δεν θα κάτσω να το συνδέσω μ' αυτούς

εσείς συνεχίζετε επί άλλη μία σελίδα να βρίζετε τον κακό μπαμπούλα.

Ακούστε ρε τον Admin που μιλάει λογικά και δεν έχει το κεφάλι χωμένο σε γλάστρα. Μην πετάτε δεξιά κι αριστερά κατηγορίες και μην χωρίζετε τα 2 fora λες και πρόκειται για πόλεμο.

Χαλαρώστε!

Δεν καταλαβαίνω το πρώτο
Δέχομαι δε απερίφραστα το δεύτερο.

Και μακάρι να τελειώσει αυτή η κουβέντα
Γιατί και εγώ μπορώ να πω ότι είμαι ο administrator του polytexneio.gr και ότι είμαι εδώ ως πράκτορας, δε χρειάζεται να με πιστέψετε κιόλας.

Να τι εννοώ

Σπόιλερ:
Να 'σαι καλά


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μενελάειον στις 8th Φεβρουάριος 2010, 10:45 pm, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : Έσβησα το αγαπητή... Sorry Don...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:38 pm

Don Molina γράφεις πολλά και λες λίγα.......

Από τη στιγμή που υπάρχει αυτό το forum γτ άνοιξε το Polytexneio.gr??Γτ δεν ήρθατε εδω να βοηθήσετε όπως νομίζετε...
Η μόνη απάντηση που δίνω είναι γτ θέλετε να είστε οι admin με τους trusted και την κλίκα και να λέμε όλοι αααα ο don .ααααα ο eny...
Αυτό που χαλάει εμένα είναι η νοοτροπία σας...
Όσο ήταν το Polytexneio.gr δεν άνoiξε κάνενας άλλο forum για να δημιουργήσει αυτό το μπάχαλο. Πάει η μ@λ@κία έγινε και το κλείσατε μία....τώρα τι ακριβώς κάνετε??

Ξαναλέω των ηλεκτρολόγων το forum δουλεύει άψογα με τα πάντα ανοικτά για όλους οπότε plz μη μου πεις πάλι για leechers και σαύρες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:41 pm

Coolαρε λίγο. Χαλάρωσε

Don't feed the troll
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:43 pm

Θυμίσου

Γκουουουουζφραμπααα.... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:44 pm

Σπόιλερ:
αυτό το πρώτο θέλω και εγώ να το καταλάβω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:47 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
μέσα από την προσπάθεια άλλων βέβαια - αυτήν την φορά των Alejandro, Ecatodarcus -

Μάλλον εννοεί το forum που στήσατε...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μενελάειον στις 8th Φεβρουάριος 2010, 10:47 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:47 pm

τι να καταλάβετε ρε παίδες; στο πρώτο λέει ότι εσείς φτιάχνοντας το site τους δίνεται δικαίωμα έκφρασης,όχι ότι εσείς ξεκινήσατε την μανούρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:50 pm

ampalosmucho έγραψε:
τι να καταλάβετε ρε παίδες; στο πρώτο λέει ότι εσείς φτιάχνοντας το site τους δίνεται δικαίωμα έκφρασης,όχι ότι εσείς ξεκινήσατε την μανούρα
ο σύγχρονος ορισμός του φόρουμ δεν είναι αυτός ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 5 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:50 pm

Don Molina έγραψε:

Απλά να σας θυμίσω ότι ο φίλος Slevin -καλά να 'ναι το παιδί- είναι μέλος με αυξημένα δικαιώματα στο www.e-polytexneio.gr. Και βγαίνει και λέει μ@λ@κες τους ανθρώπους από τους οποίους ζήτησε ρητώς να είναι μέλος τους.
Κι όχι μόνο τους (μας) λέει και μ@λ@κες, αλλά λέει ότι μας ξέρει από χρόνια. Άρα ξέροντας τι μ@λ@κες είμαστε, θέλει σόνι και ντε να είναι παρέα μας. Προφανώς όχι για να μας μιλάει, αλλά μάλλον για να είναι εξασφαλισμένος για εργασίες/θέματα και νέα σε περίπτωση που δεν βρει αυτό που θέλει εδώ πέρα.


Δεν γνωριζω αν με ξερεις και μιλας για εμενα, εγω εκφραστηκα ετσι [τι να πω σορρυ αν σε πληγωσε τοσο] για εσας, οπως εκφραστηκατε κ εσεις σε κατι νεο που προσπαθει να ορθοποδησει..

Δεν ξερω αν υπηρχε και αλλος με το ιδιο nickname στο site σας, αλλα ΔΕΝ ειμαι εγω..Ημουν μελος για πολυ λιγο καιρο με αλλο ονομα αν και εμπαινα απο το 1ο ετος κ διαβαζα τις αποψεις των μελων..

Ελπιζω να ειναι θεμα παρεξηγησης γτ ΔΕΝ σας ειχα ζητησει να γινω μελος με αυξημενα δικαιωματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
H πτώση του polytexneio.gr
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η επιστροφή του polytexneio.gr
» Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: