Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 H πτώση του polytexneio.gr

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 9:04 pm

παληκαρι δεν ειμαι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 9:15 pm

jeronimo έγραψε:
παληκαρι δεν ειμαι?
εσύ και ο κύριος..!

H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 51329


lol

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 7:25 pm

Απ'οτι φαινεται το polytexneio.gr επιστρεφει στη διευθυνση www.e-polytexneio.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 7:30 pm

επιστρέφει ή είναι απομίμηση? πάντως να κρατήσουμε αυτό το forum όπως κ να έχει
edit: από όσο διάβασα κ εγώ επιστρέφει λέει σιγά σιγά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 10:44 pm

<<Aνοίγει>>=μπαίνεις με τον παλιό κωδικό σου κανονικά??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 10:45 pm

Paulina έγραψε:
<<Aνοίγει>>=μπαίνεις με τον παλιό κωδικό σου κανονικά??

Απ' όσο ξέρω όχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 4:53 pm

ρε έξω από το pc-lab που είναι το χαρτί-αφίσα με το url αυτού του forum κάποιος έχει τραβήξει ένα Χ κ έχει γράψει το url του e-polytexneio.gr !!!!!
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 5:11 pm

giotis έγραψε:
ρε έξω από το pc-lab που είναι το χαρτί-αφίσα με το url αυτού του forum κάποιος έχει τραβήξει ένα Χ κ έχει γράψει το url του e-polytexneio.gr !!!!!
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
μην δίνεις σημασία ...ασ' τον να κλαίγεται όσο θέλει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 5:12 pm

τόσο *** είναι ορισμένοι που φέρονται λες και είναι ανταγωνιστικό το θέμα...ούτε λεφτά να βγάζανε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 6:44 pm

Δυσφημιση στον αντιπαλο με διαφημιση στην διαφημιση, μονο ετσι μπορουν οι μ***ς..

Α και κατι μου θυμιζει:







http://www.greektube.org/content/view/6058/2


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Slevin στις 8th Φεβρουάριος 2010, 6:51 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 6:46 pm

Slevin έγραψε:
Δυσφημιση στον αντιπαλο με διαφημιση στην διαφημιση, μονο ετσι μπορουν οι μ***ς..

Α και κατι μου θυμιζει:

http://www.greektube.org/content/view/6058/2/
δεν το ήξερα ότι ήμασταν αντίπαλοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 6:48 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
Slevin έγραψε:
Δυσφημιση στον αντιπαλο με διαφημιση στην διαφημιση, μονο ετσι μπορουν οι μ***ς..

Α και κατι μου θυμιζει:

http://www.greektube.org/content/view/6058/2/
δεν το ήξερα ότι ήμασταν αντίπαλοι

Για να σου τραβανε Χ μαλλον αυτο καταλαβαινουν και αυτοι και εμεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 6:55 pm

Παίδες, αξία δίνετε. Μην ασχολήστε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 6:55 pm

εγώ το μόνο που κατάλαβα από το Χ είναι ότι κυκλοφορεί κάποιος ηλίθιος με μαρκαδόρο ... αυτό που με ενόχλησε λίγο ήταν όταν κάποιοι έσκισαν τα αφισάκια μας ... αλλά και πάλι δεν θα κάτσω να το συνδέσω μ' αυτούς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 6:56 pm

Vasilis έγραψε:
Παίδες, αξία δίνετε. Μην ασχολήστε...
+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 7:03 pm

Aπο εμενα δεν υπηρχε θεμα ποτε..
Τους χαρακτηρες τους, τους ξερουμε χρονια τωρα..

.- απο εμενα.. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 7:31 pm

Αχός Βαρύς Ακούγεται, Πολλά Κανόνια Πέφτουν...!! Και πέφτουν για το mechforumotion και κάτι ψιλά...

Με τη διαφορά ότι ο τίτλος δεν είναι η Πτώση, αλλά η ΕΠΑΝΟΔΟΣ του E-Polytexneio.gr!!
Γιατί το Polytexneio.gr επανήλθε, πιο δυνατό, The Empire Strikes Back, και σιγά σιγά όλα τα παλιά royal trusted μέλη παίρνουν τη θέση τους και γράφονται και Καινούργια.

Και για να έρθουμε στο θέμα, επειδή δεν πολυασχολούμαι με το forum σας,
αλλά ένα πουλάκι με ειδοποίησε τηλεφωνικά,
την αφίσα τη διέγραψα ΕΓΩ.
με κόκκινο μαρκαδόρο, αυτό βρήκα πρόχειρα δανεικό από το PC-Lab.

Γιατί με Ξένα Κόλυβα κάνατε Κηδεία.
Γιατί με έτοιμο υπόβαθρο, δομή και χρήστες στήσατε site.

Γιατί εδώ γελάμε, ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ POLYTEXNEIO.GR και όλο το Legacy που είχαμε μαζέψει εμείς και τόσοι άλλοι χρήστες. Χρήστες που ποτέ δεν είχατε σε εκτίμηση εσείς που τώρα μας κακολογάτε, που ποιοί ήσασταν? Οι Leechers που μόνο ζητάγατε, οι απόκληροι, τα αποπαίδια.

Jeronimo: Που τόσο φαρμάκι στάζει...!!! Μία βοήθεια δεν πρόσφερες ποτέ, ένα θέμα δεν είχες ανεβάσει..
Τα ίδια και ο Iliostasi, Antonioo, και όσοι άλλοι πίσω από μία οθόνη κάθεστε και κακολογάτε.
Αποκαΐδια, Κάρβουνα και KJs.

Δεν με ενδιαφέρει αν θα με κάνετε ban, delete, whatever,
θεωρώ πως τουλάχιστον αυτό το post πρέπει να μείνει αυτούσιο, απαράλακτο,
για να ξέρετε δηλαδή ποιός διέγραψε την αφίσα... Very Happy Very Happy

Ουά ουά.. μαμά μου διαγράψανε την αφίσα, σα μαμόθρεφτα κάνετε που μυξοκλαίτε.

Και όποιος τραβάει ζοριλίκια, ή θέλει να μου πει κάτι, ας μου το πει Face to Face.
Ξέρετε ποιός είμαι, Papadopoulos. Δικός σας.. (6)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 7:34 pm

Απορώ που υπάρχει ακόμα αυτό (και τα άλλα 2 παρόμοια) θέματα.

Delete και ησυχάσαμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 7:37 pm

θα παρακαλεσω κι εγω να μεινει το ποστ ως εχης για να βλεπουν οι χρηστες:

-οτι τα θεματα του polytexneio.gr,που αυτοι ανεβασαν,ειναι περιουσια του forum του και
-οτι δεν ειναι μηχανολογοι αλλα περιουσιακα στοιχεια του polytexneio.gr

κατα τα λεγομενα του αξιοσεβαστου και προς υποδειγμα papadopoulos..

papadopoulos,αν εχεις τοσα cojones,μην αλλαξεις το μνμ σου..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jeronimo στις 8th Φεβρουάριος 2010, 7:40 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 7:39 pm

Papadopoulos έγραψε:

Και για να έρθουμε στο θέμα, επειδή δεν πολυασχολούμαι με το forum σας,
αλλά ένα πουλάκι με ειδοποίησε τηλεφωνικά,
την αφίσα τη διέγραψα ΕΓΩ.
με κόκκινο μαρκαδόρο, αυτό βρήκα πρόχειρα δανεικό από το PC-Lab.
δν ασχολούμαι με το forum σας αλλά διέγραψα την αφίσα σας..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 7:45 pm

δεν έχω πει ποτέ μου τη φράση αυτή γιατί δεν τη θεωρώ αρμόζουσα σε κάποιον ακόμη, σήμερα έγινε η διαφορά όμως οπότε:

@Papado-poulos: Get a life!!!!

Ακόμη εδώ μέσα δεν είμαστε καθυστερημένα παιδιά οπότε ας κλειδώσει αυτό το θέμα ή να μπει στη κατηγορία 'συζητήσεις ΑΜΕΑ'.

Ειλικρινά τα λέγαμε με τον Βασίλη και λυπηθήκαμε για την κατάντια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 7:55 pm

jeronimo έγραψε:
κατα τα λεγομενα του αξιοσεβαστου και προς υποδειγμα papadopoulos..

papadopoulos,αν εχεις τοσα cojones,μην αλλαξεις το μνμ σου..

Έτσι, Respect!

Είχες την παραμικρή αυταπάτη ότι θα αλλίωνα post μου?
Έχουμε συστηθεί?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 8:34 pm

Παράθεση :
την αφίσα τη διέγραψα ΕΓΩ.

Μια βδομάδα τώρα όλοι ρωτάγανε ποιος μ@λ@κ@ς το έκανε....χαίρομαι που βρέθηκε....

Και δε με νοιάζει που διέγραψες το ntuamech και έβαλες το δικό σου αλλά πιο πολύ η νοοτροπία που έχεις σαν συμφοιτητής μου...Δεν ανταγωνιζόμαστε ούτε τπτ...Αν νομίζεις πως μας τη λες στα @@ σε γράφουμε και τράβα με τους royal trusted σου να πάρεις το κόσμο....

Παράθεση :
Γιατί εδώ γελάμε, ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ POLYTEXNEIO.GR και όλο το Legacy που είχαμε μαζέψει εμείς και τόσοι άλλοι χρήστες.

Ναι για τον απλούστατο λόγο ότι σκοπός του foroum είναι να βοηθιέται ο κόσμος....

Παράθεση :
Jeronimo: Που τόσο φαρμάκι στάζει...!!! Μία βοήθεια δεν πρόσφερες ποτέ, ένα θέμα δεν είχες ανεβάσει..
Τα ίδια και ο Iliostasi, Antonioo, και όσοι άλλοι πίσω από μία οθόνη κάθεστε και κακολογάτε.

Το πότε θα βοηθάω θα το αποφασίζω εγω και κανένας άλλος.....δε φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι που ούτε ένα ποστ δεν είχα κάνει για να το πάρετε εσείς και να το κάνετε δικό σας....και μετά να τα σβησετε και όλα σε περίοδο εξεταστικής...

Παράθεση :
Και όποιος τραβάει ζοριλίκια, ή θέλει να μου πει κάτι, ας μου το πει Face to Face.

μήπως να παίξουμε και ξύλο..??? άκου ο μπέμπης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 8:48 pm

Σπόιλερ:

Λυπάμαι βαθύτατα. Εδώ δεν κάνουμε πόλεμο. Απλά το λέω διότι ναι έχεις δίκιο.
Ο Antoniooo και οι λοιποί δεν συμμετείχαν. Εγώ όμως συμμετείχα. Άρα δικαιούμαι
μιλάω.

Το forum αυτό φτιάχτηκε για προσφέρει και τίποτα άλλο.
Είναι τόσο απλά τα πράγματα. Πρέπει να τα πούμε από κοντά
και να τα λύσουμε αυτά. Αν είναι δυνατόν να μαλώνουμε μεταξύ
μας, αντί να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 8:51 pm

Papadopoulos έγραψε:

Και για να έρθουμε στο θέμα, επειδή δεν πολυασχολούμαι με το forum σας,
αλλά ένα πουλάκι με ειδοποίησε τηλεφωνικά,
την αφίσα τη διέγραψα ΕΓΩ.
με κόκκινο μαρκαδόρο, αυτό βρήκα πρόχειρα δανεικό από το PC-Lab.

Φάνηκε..

Papadopoulos έγραψε:

Ουά ουά.. μαμά μου διαγράψανε την αφίσα, σα μαμόθρεφτα κάνετε που μυξοκλαίτε.

Και όποιος τραβάει ζοριλίκια, ή θέλει να μου πει κάτι, ας μου το πει Face to Face.

Σε αντιπαράθεση με το από πάνω βγάλτε τα συμπεράσματα σας!


Papadopoulos έγραψε:

Γιατί με Ξένα Κόλυβα κάνατε Κηδεία.
Γιατί με έτοιμο υπόβαθρο, δομή και χρήστες στήσατε site.
Γιατί εδώ γελάμε, ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ POLYTEXNEIO.GR και όλο το Legacy που είχαμε μαζέψει εμείς και τόσοι άλλοι χρήστες.

Ετοιμο υπόβαθρο,δομή,χρήστες,θέματα..τίποτα άλλο? Δεν ήξερα ότι όταν ανεβάζαμε θέματα(ναι έχω ανεβάσει και εγώ με άλλο nickname φυσικά..λίγο πολύ συμμετείχα!) δεσμευόμασταν ότι όλα θα παρέμεναν στο polytexneio.gr ..Από πότε έγιναν του polytexneio.gr?Πραγματικά δεν καταλαβαίνω καθόλου τη λογική σου!
Επίσης δεν θυμάμαι τα παιδιά να πήραν την db του polytexneio.gr ..


Papadopoulos έγραψε:

Χρήστες που ποτέ δεν είχατε σε εκτίμηση εσείς που τώρα μας κακολογάτε, που ποιοί ήσασταν? Οι Leechers που μόνο ζητάγατε, οι απόκληροι, τα αποπαίδια.

Την παλεύεις καθόλου?


Papadopoulos έγραψε:
Δεν με ενδιαφέρει αν θα με κάνετε ban, delete, whatever,
θεωρώ πως τουλάχιστον αυτό το post πρέπει να μείνει αυτούσιο, απαράλακτο,
για να ξέρετε δηλαδή ποιός διέγραψε την αφίσα... Very Happy Very Happy

Γιατί να σε διαγράψουν?Polytexneio.gr είναι?


Το καταλαβαίνεις ή όχι εσύ μυξοκλαις κτλ..τόσο πολύ σε πείραξε που υπάρχει το mechntua?
Πάντως κάποιοι φιλοτιμήθηκαν να το στήσουν και να εξυπηρετήσουν τόσα άτομα σε περίοδο που παραδίδαμε εργασίες και χρειαζόμασταν βοήθεια..
Παίρνεις και bonus?

Έλεος πια..ξεκολλάτε επιτέλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
H πτώση του polytexneio.gr
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η επιστροφή του polytexneio.gr
» Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: