Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Συνέλευση 09/03/2010

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:42 pm

220volt έγραψε:
@τιτάνας

Το ποσοστό ανάλογο των εκλογών με βρίσκει αντίθετο.

Τώρα μην πλάθουμε ιστορίες. Αποστειρωμένο δωμάτιο, μία αφισα. Καθαρά από το μυαλό σου.
Να έχει ο καθένας το τραπεζάκι του, τις 1-2-3 αφίσες και τις 1-2-5-10-100 ανακοινώσεις-flyers στο ταμπλώ του. Ο καθένας λοιπόν έχει τον χώρο του. (και όχι ανάλογο των ψήφων στις εκλογές αλλά ίσο για όλους, συμφωνώ.)
Τώρα άμα θέλει κάποιος να spamαρει για να "αφυπνίσει τα πλήθη" με το φως που κατέχει, αυτό μπορεί να γίνει ενοχλητικό. Όπως το να φωνάζω μέσα στο αυτί σου κάτι που πιστεύω, όλη την ώρα. Δε θα σε ενοχλούσε?

Περιμένω την νέα περιγραφή του δωματίου για τις αφίσες. Θα είναι άραγε μια κατακόμβη γαλλικού μεσαίωνα 1χ1 με φως απο κεριά?

Κοινή λογική ρε παιδιά...

Συμφωνω απολυτα.Το καναμε ομως ετσι μπας και εχουμε καποια στηριξη.Και ειχαμε.Της ΠΑΣΠ και της ΔΑΠ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:43 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
οκ ρε 220volt. φτιαχνουμε ενα απομονωμενο και αποστειρωμενο δωματιο, που μπορει να υπαρχει μια(1) αφισα απο καθε ειδος. και που ο χωρος ειναι αναλογος με το ποσοστο στις εκλογες. αυτοματα συμβαινουν 2 πραγματα.

αν μια παραταξη θελει να προπαγανδισει τις ιδεες, κινητοποιωντας τα αδιαφορα (πολλα, δυστυχως) μελη του συλλογου, αδυνατει

ταυτοχρονα, μια νεα ομαδα , αδυνατει να βρει οπουδηποτε χωρο για εκφραση. που ειναι η πολυφωνια?

καλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα, υπάρχουν τρόποι να προπαγανδίσεις και χωρίς αφίσες.

Πως όμως ρε παιδιά (όσοι το κάνετε τέλος πάντων), επικαλείστε το θέμα του σκοτώματος (το θέμα της υποτίμησης της νοημοσύνης δεν το σχολιάζω καν) της αισθητικής από τις αφίσες, όταν τα αμφιθέατρα έχουν χυμένους καφέδες και τα έδρανα είναι ΤΙΓΚΑ σημειωμένα, κάτι για το οποίο αποκλειστικοί υπεύθυνοι δεν είναι σίγουρα οι συνδικαλιστές; Δηλαδή, συγνώμη κιόλας, αυτό σας μάρανε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:45 pm

ampalosmucho, άσχημα είναι κι αυτά να υπάρχουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:46 pm

220volt έγραψε:
@τιτάνας

μία αφισα. Καθαρά από το μυαλό σου.

Nameless έγραψε:
ΜΙΑ αυστηρα αφισα ανα θεμα.
ok???

αποστειρωμενο δεν ειναι ενα δωματιο που εχει απλως αφισες, χωρις ζωη?

και αυτα που λες ειναι αρκετα λογικα τροφη για διαλογο, σιγουρα ομως διαφορετικα απο το ψηφισδμα που κατεβηκε. κατι αλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:49 pm

benediktos έγραψε:
ampalosmucho, άσχημα είναι κι αυτά να υπάρχουν!

προφανώς και δεν διαφωνεί κανείς σε αυτό (νομίζω), αλλά όταν επικαλείσαι το κατέβασμα των αφισών για αισθητικούς λόγους, ε τι να πω ρε παιδιά, ας μείνουμε στο ότι αυτό είναι το λιγότερο.

Δεν κρίνω τον στόχο σας, αλλά τον τρόπο έκφρασης και το πόσο έυκολο είναι να υπάρξει αντίλογος.Αν αναφέρθηκε κάποιος άλλος λόγος και δεν τον άκουσα, δικό μου το λάθος. Αλλά θεωρώ αυτού του είδους την επίκληση στο συγκεκριμένο θέμα ένα ωραίο ανέκδοτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:49 pm

ampalosmucho έγραψε:
titanomegistoterastios έγραψε:
οκ ρε 220volt. φτιαχνουμε ενα απομονωμενο και αποστειρωμενο δωματιο, που μπορει να υπαρχει μια(1) αφισα απο καθε ειδος. και που ο χωρος ειναι αναλογος με το ποσοστο στις εκλογες. αυτοματα συμβαινουν 2 πραγματα.

αν μια παραταξη θελει να προπαγανδισει τις ιδεες, κινητοποιωντας τα αδιαφορα (πολλα, δυστυχως) μελη του συλλογου, αδυνατει

ταυτοχρονα, μια νεα ομαδα , αδυνατει να βρει οπουδηποτε χωρο για εκφραση. που ειναι η πολυφωνια?

καλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα, υπάρχουν τρόποι να προπαγανδίσεις και χωρίς αφίσες.

Πως όμως ρε παιδιά (όσοι το κάνετε τέλος πάντων), επικαλείστε το θέμα του σκοτώματος (το θέμα της υποτίμησης της νοημοσύνης δεν το σχολιάζω καν) της αισθητικής από τις αφίσες, όταν τα αμφιθέατρα έχουν χυμένους καφέδες και τα έδρανα είναι ΤΙΓΚΑ σημειωμένα, κάτι για το οποίο αποκλειστικοί υπεύθυνοι δεν είναι σίγουρα οι συνδικαλιστές; Δηλαδή, συγνώμη κιόλας, αυτό σας μάρανε;

Συμφωνω και σε αυτο.Αλλα αυτο ειναι θεμα επιπεδου των φοιτητων.Πιο πολυ με πειραζουν ομως οι αφισες.Ειναι θεμα λογικης.
Ενας χυμενος καφες θα καθαρισθει το βραδυ ή το πρωι.Τοτε ερχονται και οι καημενες οι καθαριστριες.Και καθε μερα οι τουαλετες μας ειναι καθαρες και με χαρτι.Επομενως κανενα παραπονο ....
Στο κατω κατω ....ξεκαθαρισε το θεμα των αφισων...που ειναι μια κοροιδια στα μουτρα μας.Εν τω μεταξυ ...ας κολλησουμε αφισα σε ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΙΝΑΚΑ.Ο οποιος θα θερμοπαρακαλει τους φοιτητες να μην γραφουν στα εδρανα!!!!
Αυτο που γινεται με τις αφισες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ.Ζητημα ειναι να κανουμε αυτο που κανεις εσυ τωρα.Να δραστηριοποιηθουμε.Να πουμε τι μας την σπαει.Να ακολουθησουν ενα σωρο ψηφισματα!!!!!!
Να αλλαξουμε την σχολη μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:50 pm

@Αμπαλος

Ναι αυτό με μάρανε. Γιατί έχει σκοπό να μου πλασάρει την ιδέα του με spam. Ο καφές χύθηκε, τι να κάνουμε τώρα. Θα θελες πχ να σε αναγκάζουν να βλέπεις τον Πρετεντέρη (insert-όνομα-δημοσιογράφου-που-σου-τη-σπάει) να παίζει στην tv όλη μέρα όπου κοιτάξεις?

Να περιοριστούν σε ένα χώρο. Και δεν είπα ποτέ για αποστειρωμένα δωμάτια με 1 αφίσα. Αυτές είναι φτηνιάρηκες ρητορίες και λόγια που άλλος πάει να βάλει στο στόμα μου.

Θα θέλατε να σας φωνάζει κάποιος όλη την ώρα για την πολιτική του ιδέα μέσα στο αυτί σας? Γιατί το αφίσες παντού είναι το οπτικό ανάλογο. Πιο υποφερτό , και πάλι αρκετά ενοχλητικό.
(Δεν κατέβασα εγώ το ψήφισμα. Δίνω την προσωπική μου άποψη για τις αφίσες. Που κάποιοι τις αγαπάνε τόσο πολύ ώστε να λένε πως κάθε μέρος είναι μέρος για αφίσα.)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την 220volt στις 9th Μάρτιος 2010, 6:52 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:51 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
220volt έγραψε:
@τιτάνας

μία αφισα. Καθαρά από το μυαλό σου.

Nameless έγραψε:
ΜΙΑ αυστηρα αφισα ανα θεμα.
ok???

αποστειρωμενο δεν ειναι ενα δωματιο που εχει απλως αφισες, χωρις ζωη?

και αυτα που λες ειναι αρκετα λογικα τροφη για διαλογο, σιγουρα ομως διαφορετικα απο το ψηφισδμα που κατεβηκε. κατι αλλο?

Υπονοεις οτι ειμαι ηλιθιος να καταλαβω το νοημα μιας αφισας????Χρειαζομαι να την δω 45 φορες για να την καταλαβω???Μην μου φερεσαι σαν ηλιθιο.Δεν ειμαι.
Αλλα οπως ειπα.Χρησιμοποιεις το σωστο ρημα.ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΖΩ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nameless στις 9th Μάρτιος 2010, 7:05 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:53 pm

220volt έγραψε:
Ναι αυτό με μάρανε. Γιατί έχει σκοπό να μου πλασάρει την ιδέα του με spam. Ο καφές χύθηκε, τι να κάνουμε τώρα. Θα θελες πχ να σε αναγκάζουν να βλέπεις τον Πρετεντέρη (insert-όνομα-δημοσιογράφου-που-σου-τη-σπάει) να παίζει στην tv όλη μέρα όπου κοιτάξεις?

Να περιοριστούν σε ένα χώρο. Και δεν είπα ποτέ για αποστειρωμένα δωμάτια με 1 αφίσα. Αυτές είναι φτηνιάρηκες ρητορίες και λόγια που άλλος πάει να βάλει στο στόμα μου.

Θα θέλατε να σας φωνάζει κάποιος όλη την ώρα για την πολιτική του ιδέα μέσα στο αυτί σας? Γιατί το αφίσες παντού είναι το οπτικό ανάλογο. Πιο υποφερτό , και πάλι αρκετά ενοχλητικό.

υπεθεσα οτι ησουν υπερ του ψηφισματος, και το ψηφισμα μιλουσε για 1 αφισα σε 1 χωρο. αν εισαι και εσυ εναντιον, μαζι να γραψουμε το καινουριο.

και προφανως, δε θα απαγορεψω το mega να εχει 24ωρα τον πρετεντερη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:55 pm

ΟΧΙ.Το ψηφισμα που κατεβασαμε μιλουσε για ΕΣΤΩ 15 πινακες στα πιο κεντρικα σημεια της σχολης.Οι πινακες αυτοι θα μοιραστουν στις παραταξεις αναλογα με το ποσοστο του...για να μην παιζουν και ξυλο για τους πινακες.
Α ....δικα μου λεφτα θα δωσω.Κατσε να περασει.Και εγω θα τους αγορασω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:56 pm

Nameless έγραψε:
ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΖΩ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την titanomegistoterastios στις 9th Μάρτιος 2010, 7:30 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:57 pm

@τιτάνας

Το mega σπίτι μπορείς να το αλλάξεις γάτε. Μπορείς και να κλείσεις την ΤV.
Το να είχε παντού στη ΣΧΟΛΗ (!!) που σπουδάζεις, 24/7 τον πρετεντέρη (ή όποιον δε πας) σε οθόνες να παίζουν, και να σου λένε αμα δε γουστάρεις κλείσε τα μάτια, είναι άλλο θεμα.

Πες μας πως θα σου φαινόταν αυτό.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την 220volt στις 9th Μάρτιος 2010, 6:58 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:57 pm

οκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:58 pm

Nameless έγραψε:
Συμφωνω και σε αυτο.Αλλα αυτο ειναι θεμα επιπεδου των φοιτητων.Πιο πολυ με πειραζουν ομως οι αφισες.Ειναι θεμα λογικης.
Ενας χυμενος καφες θα καθαρισθει το βραδυ ή το πρωι.Τοτε ερχονται και οι καημενες οι καθαριστριες.Και καθε μερα οι τουαλετες μας ειναι καθαρες και με χαρτι.Επομενως κανενα παραπονο ....

Τι θα πει είναι θέμα επιπέδου φοιτητών; Η Γ.Σ τίνος όργανο είναι;

Και για να απαντήσω, όχι, δεν είναι θέμα κοινής λογικής. Όταν εσύ (όχι εσυ συγκεκριμένα, ο κάθε εσύ) προτάσεις μια στάση στα@@σμου με τα παραπάνω, όταν συμπεριφέρεσαι έτσι στον χώρο στον οποίο ζεις 4-8 ώρες καθημερινά, να περιμένεις ανάλογη αντιμετώπιση από τους αντίστοιχους υπευθύνους για τις αφίσες. Προσωπικά θεωρω τα όσα ανέφερα μεγαλύτερης σημασίας από τις αφίσες, για πολλούς λόγους, αλλά κυρίως γιατί μιλάμε για συνθήκες υγιεινής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:58 pm

Δεν άκουσα κάτι για μία αφίσα σε ένα χώρο, άκουσα για μία αφίσα ανά θέμα... τεσπα, η κουβεντα μοιαζει μάταιη και η παραπληροφορηση φοβερη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 6:59 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
Nameless έγραψε:
ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΖΩ
το ρημα(λεξικο μπαμπινιωτη) εχει 2 εννοιες. χρησιμοποιω τη 2η.κανεις πως αντιλαμβανεσαι τη 1η. δεν ειμαι εγω ο γκεμπελς...

Σου ζητω συγγνωμη τοτε.
Αλλα στο κατω κατω....you get the point αυτων που θελω να πω.Παν μετρον αριστον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:00 pm

η συγγνωμη δεκτη.
γιατι δεν προχωρησες τη ψηφοφορια?
(εχεις και pm για το αλλο θεμα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:02 pm

Γιατι μου ειπανε οτι το ψηφισμα ειναι εναντιον του καταστατικου και δεν μου δινανε τα ΕΑΑΚ το μικροφωνο ωστε να πω...Ποιοι ειναι υπερ???Κατα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:03 pm

ας το φωναζες και συ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:04 pm

220volt έγραψε:
@Αμπαλος

Ναι αυτό με μάρανε. Γιατί έχει σκοπό να μου πλασάρει την ιδέα του με spam. Ο καφές χύθηκε, τι να κάνουμε τώρα. Θα θελες πχ να σε αναγκάζουν να βλέπεις τον Πρετεντέρη (insert-όνομα-δημοσιογράφου-που-σου-τη-σπάει) να παίζει στην tv όλη μέρα όπου κοιτάξεις?

Να περιοριστούν σε ένα χώρο. Και δεν είπα ποτέ για αποστειρωμένα δωμάτια με 1 αφίσα. Αυτές είναι φτηνιάρηκες ρητορίες και λόγια που άλλος πάει να βάλει στο στόμα μου.

Θα θέλατε να σας φωνάζει κάποιος όλη την ώρα για την πολιτική του ιδέα μέσα στο αυτί σας? Γιατί το αφίσες παντού είναι το οπτικό ανάλογο. Πιο υποφερτό , και πάλι αρκετά ενοχλητικό.
(Δεν κατέβασα εγώ το ψήφισμα. Δίνω την προσωπική μου άποψη για τις αφίσες. Που κάποιοι τις αγαπάνε τόσο πολύ ώστε να λένε πως κάθε μέρος είναι μέρος για αφίσα.)

Είπα,δεν διαφωνώ με το κατέβασμα των αφισών, διαφωνώ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. Αν κάποιος έλεγε ''ρε παιδιά, ένταξει οκ, βαρεθήκαμε να βλέπουμε τις μαλα@#$ς σας μέσα στα μούτρα μας, έλεος με το spam'', όλα καλά. Αλλά δεν είδα κάποιον να το κάνει. Και επίσης, η άποψη σου θεωρώ πως είναι απόλυτη, πάντα σεβαστή όμως. Δηλαδή, μπορεί να είναι και θέμα ιδιοσυγκρασίας, δεν ξέρω, θεωρώ υπερβολικό να σε ενοχλούν οι αφίσες σε τέτοιο βαθμό. Όπως επιλέγεις να μην διαβάζεις οτιδήποτε θεωρείς ηλίθιο, έτσι μην ασχολείσαι και με αυτές. Απόψεις όμως είναι αυτές, δεν μπορώ να πω κάτι άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:07 pm

ampalosmucho έγραψε:
Αν κάποιος έλεγε ''ρε παιδιά, ένταξει οκ, βαρεθήκαμε να βλέπουμε τις μαλα@#$ς σας μέσα στα μούτρα μας, έλεος με το spam'', όλα καλά. Αλλά δεν είδα κάποιον να το κάνει.

Δεν πρόσεχες τότε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:08 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
ας το φωναζες και συ...

Επειδη ηταν η πρωτη φορα που μιλουσα σε κοινο.Το χερι μου ετρεμε.Μιλουσα και ξεχναγα τι ειχα πει στην προηγουμενη προταση.Δεν ειχα τα κοτσια να το κανω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:17 pm

Nameless έγραψε:
titanomegistoterastios έγραψε:
ας το φωναζες και συ...

Επειδη ηταν η πρωτη φορα που μιλουσα σε κοινο.Το χερι μου ετρεμε.Μιλουσα και ξεχναγα τι ειχα πει στην προηγουμενη προταση.Δεν ειχα τα κοτσια να το κανω....

φιλε,στα @@ σου το κοινο..

κανενας απο το κοινο δεν ειναι καλυτερος απο εσενα..

το οτι στα πρωτα εδρανα ηταν κομματοσκυλα ειναι αλλο θεμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:18 pm

Master Chief έγραψε:
ampalosmucho έγραψε:
Αν κάποιος έλεγε ''ρε παιδιά, ένταξει οκ, βαρεθήκαμε να βλέπουμε τις μαλα@#$ς σας μέσα στα μούτρα μας, έλεος με το spam'', όλα καλά. Αλλά δεν είδα κάποιον να το κάνει.

Δεν πρόσεχες τότε..

ομολόγησα πριν πως δεν πρόσεχα και πολύ και ενδεχομένως να κάνω λάθος.Καλώς τότε. Αλλά αυτό δεν αναιρεί τα όσα έχω αναφέρει πιο πριν, που σε καμία περίπτωση δεν είναι εναντίον σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευση 09/03/2010   Συνέλευση 09/03/2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Μάρτιος 2010, 7:26 pm

Well ...LOVE IS IN THE AIR!!!!!! I love you

Ας συμφωνησουμε σε οσα μπορουμε λοιπον.Αφηστε τις καταραμενες τις αφισες.Δεν ειναι αυτες τα παντα.Και ας περασουμε στο επομενο επιπεδο.
Over and out
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνέλευση 09/03/2010
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: